Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2015-01-07)
Sveiki. Šiuo metu mokausi 11 klasėje ir nesu tikras dėl savo pasirinktų dalykų, bei specialybės. Mastau apie medicinos studijas bei indžineriją. Nežinau kas man labiau tinka ir ką reikėtu studijuoti ar išviso pradėti mąstyti apie visai kitas studijas. Todėl prašau jūsų patarimo. R-s

Atsakymas (2015-01-08)

Nerealias  pirmtako, lyderio žvaigždes turite, net kvapą užėmė, oho kokiios stiprios, nepriklausomos ir intelektualios asmenybės Lietuvoje gimsta neramiais laikais. Su prigimtiniais gebėjimais galėtumėt ir naikintuvą, ir Virgin kosminį laivą pilotuot. Bet esate greitaeigis, greit perdegate,  dėl to ilgo lietuviaičio prasimušimo į užsienio kosmines erdves geriau neplanuoti.

 Jei medicina - tai  chirurgija arba anesteziologija, reanimacija, kur ekstremaliose sąlygose vyktų kova už gyvybę, net - karo chirurgas. Esate sutvertas adrenalininiam darbui, ramus kabinetinis  - vestų iš proto.   

Iš inžinerinių reikėtų rinktis pažangiausias - nanotechnologas, bioinžinierius.Vis tik rekomenduočiau informatikos inžineriją  tai duos  daugiau laisvės rinktis,laisvesnį gyvenimo būdą. Specializacija - kibernetinės valstybių saugos sistemų kūrimas. Rusai laimės ateityje daugumą karų ne ginklais, o genialiais programišiais. Alkani, basi, pikti,šovinistiški,arogantiški, bet kibernetinėse erdvėse tvarkosi genialiai, kaip ateiviai,nėra jiems lygių, deja. Be kiberskydo bet kokia valstybė prieš juos  - kapituliuos.Vsur būsite paklausus ir gerai apmokamas kaip ekspertas kiberapsaugoje .      

 

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis