Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2015-01-09)
Miela Saule, noreciau jusu patarimo darbo klausimu. Esu patenkinta savo pareigomis ir tuo ka darau, neisivaizduoju, kur kitur ir ka daugiau galeciau dirbti. Taigi siuo klausimu, kazka keisti nei noreciau, nei zinociau kaip, ka, kur. Bet va aplinka toje darbovieteje mane tiesiog zudo, eda is vidaus, kartais atrodo, kad nebepakelsiu, todel vis svarstau, kad visgi laikas keisti darboviete. Bandziau ziureti skelbimus, nu tikrai nerandu nieko, kas mane sudomintu, vienintele iseitis butu vykti i kita sali, bet labai bijau suklysti, nes manau, kad kelias atgal butu labai jau duobetas arba jo isvis - uztvertas ir galimybes gauti tokio pat lygio pareigas butu kazin ar beimanoma. Man tikrai, labai baisu. Tiek del sveikatos, kuria blogina dabartine situacija, tiek del nezinomybes, kur eiti ir kaip bus. Aciu. Agne

Atsakymas (2015-01-11)

" Darbinė aplinka, kaip teroro įrankis" - šios temos pikas būtent dabar sausį, bet kurioje darbovietėje.Тai jūsų personalinio mito raidos atkarpa. NUO to galima pabėgti laikinai  kažkur toli, kur persisuka žvaigždės į palankesnį gamybinį komplektą-kontekstą. Tą pabėgimą gali sau leisti tik laisvi turtuoliai ar NT paveldėtojai.  PO 2024 m. darbas, darbo aplinka  po LT dangumi ja bus malonūs,  staiga taip pokytis įvyks.

Klausimas - kodėl? Priežastys:) -  1)asmeninė karma, pati praeituose aktyviai, karingai piršote kitiems savo nuomones ir tiesas, vertėt  gyventi pagal popierinės moralės taisykles ,smerkėte ir teisėte  2) mamos giminės kažkieno iš moterų pyktis ir klasta genetiniu aidu krito ant jūsų,  visiškai nepelnytai atsiduriate krokodilų fermose. Taip veikia didysis Visatos Švytuoklės dėsnis.

Kaip iš to ištrūkti nesikankinant 9 metus?  per besąlygišką Meilę tai pačiai nuožmiai aplinkai.Meilės jėga  tokia stipri, jog greitai išaugama iš karminių, horoskopo, giminės scenarijų paveldo rėmų. Bet mylėti reikia ne per nusižeminimą, ne per Kristų ( už tokią meilę būsite  aplinkos ujama, žeminama ir skriaudžiama, priimsite kančias, tapsite aplinkinių energetine šiukšliadėže, nes prisiimate  savanoriškos nuolankios aukos kryžių).

Besąlygiška meilė - tai  mylėti nuoširdžiai, kaip tegali Liūto ženklo žmonės,  kai matomas kiekviename ŽMOGUS, kurį terpė,visuomenė, tėvų agresija padarė  vilku,kiaule ar brutaliu buduliu. Meilėje  visi atitirpsta ir elgiasi žmoniškai. Ne iškart,  o kol patiki, kad mylite juos nuoširdžiai, dėl jų pačių, o ne išskaičiavimo. Net žmogžudžius į žmones atverčia besąlygiška Meilė, o ne žiaurios bausmės, linčo teismai, pasmerkimas,kalėjimai.

« AtgalAnkstesnis | Sekantis