Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2015-01-09)
Labas rytas Saulė.Savo darbo dieną pradedu atverdama Jūsų internetinį puslapį ir skaitydama horoskopus,laiškus bei klausymus-atsakymus.Suprantu, kad atsakyti galite ne visiems, bet viliuosi jog mano klausymas pateks į laimingą krepšelį.Mano dukrytė Algimantė studijuoja Europos studijas KTU, o nuo 2015 vasario 18, pagal mainų programą išvyksta į Prahą.matau kaip ji jaudinasi,nerimsta,abejoja savo išvykimu ir aplamai pasirinktomis studijomis,ką Jūs manote? Renalda

Atsakymas (2015-01-10)

Man regis, labiau jaudinatės Jūs  : ))) Dėl to kaip veidrodyje jos poelgiuose matote  mamiškus, tokius moteriškus ir mielus nuogąstavimus.  Labai juos atpažįstu, irgi pirmais metais išlydėdama dukrą į užsienius kovodavau su vidinėmis baimėmis - kad ją kas ten prievartaus, kad išnaudos ir panašūs baisumai tamsino jausmus.  Geriausias priešnuodis tam sutartinės  šeimos taisyklės visiems laikams: parašo SMS , kai įlipa į traukinį/lėktuvą/taksi, kai išlipa, kai jau būna vietoje, kai grįžta iš vėlyvo renginio, o vakare pirmomis savaitėmis - šeimos skaipai, kad išjaustumėt intuityviai jos erdves, kad savo tylia meile ten būtumėt jos energetinis apsauginis skydas ir netrukdytumėt bereikalingais klausimais. Šią mintį kažkada aiškinau sename bloge:   http://www.astrologesaule.blogspot.com/2011/01/mirties-rikosetai.html.

Mamos išsilavinusioms  ir ambicingoms (ne pikul-šalčiūtės tipo) dukroms-studentėms turėtų paaiškinti, jog įsimylėjimus teisinga atidėti vėlesniam laikui, širdį palaikyti laikinai užrakintą. Mat įsimylėjusi mergina visiškai paplaukia , ir prasmingas užsienio studijų laikas ( ryšiai su dėstytojais, kitos kultūros pažinimas) nueina vėjais. Draugų ten susiras nuostabių.

Europos sostinės tampa nesaugios, musulmonai kerštaus už  karines invazijas į Siriją, Libiją, Iraką, turi tokią moralinę teisę. Iki rudens visur pasaulyje  pavojingesnės vietos  -  tylios kavinės,  restoranai, mitybos taškai, prekybcentriai, ypač ten, kur būriuojasi žydai, finansininkai, turtuoliai.  Labiau reikia pasidomėti, ar šalis dalyvavo, ar viešai palaikė karinius veiksmus prieš islamistines valstybes  - tuomet grėsmės didesnės.

Studijų mainai - tai gražiausias ir vertingiausias dalykas, kuriuo gali pasigirti mūsų aukštosios Dukters studijos - puikus pasirinkimas, susietas su profesija, tarsi jos  kelrodė žvaigždė, kurios dėka po 55 metų užims itin aukštas pareigas.Štai su įsidarbinimais jai pačiai bus kebloka, todėl jau paskutiniame  kurse ieškokite  per pažintis pozicijų.

JOs problema - buitis,  didžiausias studijų trukdys. Yra google street  view - pereikite abi iš anksto vizualiai  gatvėmis, kur gyvens, pasidomėkite studentų forumuose, kur pigesnės  parduotuvės ar valgyklos, kaip ekonomiškiau  maitintis. Kad atvažiavusi iškart susitvarkytų mitybos reikalus. Žinių visuomenėje žinios - ne tik laisvė, bet ir saugumas.« AtgalAnkstesnis | Sekantis