Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2015-01-11)
Sveiki Saule, noriu jūsų paklausti, koks jūsų požiūris į keliones? Kaip joms ruošiatės ir kokių tikslų vedama vienur ar kitur vykstat? :) Vis kyla noras kur nors išvykti, pamatyti kitas kultūras, bet susiduriu su vidiniais blokais, kad tai dėl tokio išorinio pasitenkinimo, varnelių užkabinimo.. Traukia senosios senolių šventvietės, vietos kur ir dvasiai peno pasisemti būtų galima, bet ne ką iš tokių vietų žinau. Galbūt turėtumėt ką nors parekomenduoti? Ačiū :) Laura

Atsakymas (2015-01-12)

Romantiškas klausimas. Šiuolaikinės didžiosios kelionės ir skirtos keliauti dviese, poroje su kuo nors (drauge,mama,dukra, bendradarbe),atgaivinti pašlijusius santykius poroje arba net surasti porą. Vienai moteriai  toli keliauti labai nesaugu. Visada keliauju į tuos kraštus, kur nakvynei galiu grįžti pas pažįstamus žmones, ar jau kažkieno išbandytą motelį, kad koks egiptietis adminsitratorius nelaužtų durų ar nešnibždėtų  britkiai į ausį " O kur tavo vyras?".

Paskutinį sykį praeitą vasarą keliavau su didele autobuso grupe, tegu ir gerais pažįstamais, bet mano katiniškus spontaniškus maršrutus tai smarkiai varžė. Niekada daugiau su grupe, kurioje yra nešvarių žmonių, po to ilgai tenka valytis.

Keliauju grynai dėl profesinių tikslų - pasitvirtinti praktiškai , kaip veikia sakralių vietų energetika, kokį gydomąjį  ar antikrizinį poveikį  ji skirtingose šalyse turi, kaip joje  teisingai elgtis. Norėčiau apie tai parašyti, bet kol kas nėra kritinės masės skaitytojų su nušvitusia sąmone, nėra prasmės, daug kas nesupras,  ką turiu omenyje. Astrologiniai tyrinėjimai skatina ir praktinį smalsumą - štai Slovakijos Aukštieji Tatrai  po Dvyniais, o kaip dvyniškas žalsvai-gelsvas margumynas ten dėliojasi? kokio atspalvio sniegas? Ten patyriau stipriausius aukščiausius dvyniškus  transus, nes buvau iš anksto prisirašiusi daug Bacho ir Haidno.

Būtent - kelionė suteikia didžiulį malonumo ir lengvumo pojūtį, kurio neatstos jokie orgazmai, brangios dovanos,saldumynai ir prestižiniai apdovanojimai . Pavykusi  kelionė tai toks kaifas ir laisvas  skrydis , kad namo  kartais grįžti kaip į  prievolių narvelį.

Gerai, jei yra su kuo  pasidalinti įspūdžiais. Be to - kelionė netenka didžiojo žavesio. Beje indivdualus pasirengimas kelionėi užima labai daug laiko - juk reikia išsiaiškinti  susisiekimus, kainas, susiplanuoti  kruopščiai dienos maršrutus ir  pigiausią ryšių biudžetą.Visada vykstu su išankstiniu  planu, kitaip blaškymasis nežinomybėje išvagia gražų laiką.   

Beje ,gyva sakrali vieta ir neatsiveria, neprabyla  pašaliečiams be stalkerio-vedlio. Tiesiog pavaikščiosit po paprastą mišką su rieduliais - ir  ką? Ogi ir nieko :)) Grybai ten neauga:))) lobiai neblizga:)))  Į kiekvieną  tokią vietą reikia eiti su vidine  stipria motyvacija ,su rimtais klausimais su tam tikromis dovanomis. Juk už viską, ką gauni, tenka kažkuo sumokėti - kartais ir nutrūkusiais brangiais ryšiais, o kartais ir sudužusių brangių kvepalų pakanka.    

Pabandykite saugesniu sezonu metu, kol dar įleidžia, patekti į Cheopso piramidės  patį viršų, pamedituoti tame tuščiame kambaryje. Neužilgo gyvenime prasidės didžiuliai pokyčiai, ypač  asm.santykiuose,santuokoje. Ten atstatomas  ir vidinis  ir išorinis (santykiuose) energetinis balansas. Meditacijose prie Sfinkso galima  užčiuopti savyje ramybės šaltinį, vėliau tereiks jį praktikuoti, išlavinti. Man kelionė - tai atradimai ir eksperimentas, naujos idėjos, ir kultūrų pažinimas, gyva pažintis su tos vietos Genijumi.

Su vyru , jei  veža, keliauju po  Europos meno galerijas, nes  šiuolaikinis menas - aistra ir šventė, noriu turtintis jos pažinimu. Pasaulį  matau ir astrologiškai. Nesunku įspėti, žinant bendrą sistemą, formas , spalvas ir net kvapą  įvairų dalykų, kuriuos pamatysiu naujoje šalyje. Jei kas nustebina - yra proga pamąstyt, o kodėl išimtis.

Anksčiau keliaudavau tik dėl unikalių gamtos kraštovaizdžių, kad žiemą  būtų kuo šildytis šaltoje  lietuviškoje darganoje. Tai prasminga visiems - keliauti dėl unikalios gamtos stebuklų,pasigrožėti Tian Šanio viršukalnėmis, Lenkijos ežerais, Uralo pievų kilimu.

 Tiems, kas ieško dvasingumo,būtina  periodiškai  keliauti į kalnus. JIe kaip  atgaila,komunija ir išpažintis,  gyvi ( neaiškinsiu kaip, fantazuokite iki valios) , bet labai skirtingi. Dialogai su kalnais - vyksta pavieniui, nepamirštami įspūdžiai. Tai parodyta  Kim Kiduko  juostoje apie šiuolaikinę bažnyčią "Pavasaris, vasara,ruduo."Latvijos kalnai lietuvių moterims labai tinka meditacijoms ir apsivalymui. O  austrų Alpės lietuviams rūsčios, su jomis reikia sutarti, ir skyrybas gali užkurti, jei kažkuo užrūstinsite  jų  dvasias.            « AtgalAnkstesnis | Sekantis