Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2015-01-12)
Labas vakaras, gerb. Saule. Šiuo metu dirbu darbą naktimis. Jaučiu, kad toks darbas mane pradeda vis labiau varginti. Galvoju, kad reikėtų pradėti dirbti sau - kurti bent jau mažą versliuką. Tik nežinau, ar šis laikas man palankus ką nors keisti: palikti dabartinį darbą ir imtis naujos veiklos (klausimas - kokios, kurioje srityje: pramogų, laisvalaikio ar tiesiog ką nors pradėti auginti, kad būtų galima po kurio laiko parduoti). Ar galbūt būtų įmanoma derinti kelis darbus. Ką sako jūsų žvaigždės? Laikas nenumaldomai bėga, o tvirto pagrindo po kojomis kaip neina susikurti, taip neina. Labai tikiuosi, kad mano klausimas papuls į laimingųjų krepšelį. Ačiū, Gražaus Jums vakaro. Andrius

Atsakymas (2015-01-13)

Jūsų širdis - silpna. Turit tą žinoti ir pasisaugoti, kad  be reikalo netrumpintumėt gyvenimo. Ją alina - namų skandalai ir konfliktai ( bėgti nuo jų kuo toliau, jei neina gražiuoju įkalbėti gimines nesipykti),  mafijinis smurtas,  ilgas buvimas šaltyje, naktinis darbas, buvimas ilgai dideliuose žmonių sambūriuose . Su verslu nelabai pavyktų, nebūtų jis sėkmingas, o  nedidelį pelną duotų po ilgesnių pastangų.Greičiausiai pasirinktumėt barą, o tai - nuolatiniai kontaktai su smurtiniais, kas jums irgi - per širdį kiaurai eitų. 

Jūs galėtumėt būti puikiu, populiariu vyr.virėju kokiame garsiame pajūrio kurorte. Eina šniūrais visi pas Joną žuvies Nidoje Bet nėra ten kur nueiti, tarkime, raseiniškio  XXX kepsnio ant grilio. Jau išaugo jaunų mokių  karta, kuriai nebepakanka skrandį pigiai-sočiai užkimšt sekant Užkalnio rekomendacijomis.Jai reikia ir skonio ir meistro  autorinės "rankos" pajautimo. Kartais tai nulemia net atostogų pasirinkimą, juk  jas nuspalvina ir kulinarinės tradicijos. Jas galėtumėt puoselėti kokiuose pajūrio Svečių namuose, skirtuose užsieniečiams.    Talentingiems  virtuvės meistrams - daug moka. Beje, sėkmė didesnė - užsieniečių tarpe, užsienio kapitalo įmonėse ar pas užsieniečius -darbdavius.

Dar geriau sektusi, jei išplauktumėt į jūrą su kruiziniais - barmenu, padavėju, vienu iš aptarnaujančių turistus. Sukurti tvirtą pagrindą po kojomis - ne visiems duota ir būtina. Svarbiau suprasti save, rasti sau skirtą vietą žmonių tarpe, kad ji leistų ir šeimą išlaikyti.

Kažkada buvo trumpa atkarpa, kai jaučiausi menka ir  apgailėtina nevykėlė, nes mažai uždirbu, palyginus su kitais, o be pinigų niekas su manim neprasideda. Depresavau užsislėpusi tol , kol nedašuto paprasta tiesa, jog turiu vieną vienintelį GYvenimą-Dovaną, gražią šeimą, pastogę, ir kad neleisiu jokiems pinigų kultams nuodyti sau gyvenimo. Pati sau išsaugodama nepriklausomybę, jį susikursiu  įdomų ir turiningą, su  tais ištekliais, kurie savaime ateina per naujus interesus ir mylimą veiklą.

Pasikeitė  nuostatos galvoje - pasikeitė  esmingai ir pats gyvenimas.Ne, pinigų jame ženkliai  nepadaugėjo,  nes ne juos pasirinkau , kaip tikslą. Užtat  akimoju  nupūtė žmones, net ir daugumą giminių, kurie dėl jų gyvena. Dingo kasdienės trintys su materialistais , kuriems "pagrindai  po kojomis" ir "mano kišenė" svarbesni už  abipusę laimę bendrauti ir dalintis tuo, ką turime geriausio, draugauti ir skatinti vieni kitus pilnaverčiam gyvenimui. JO didžiosios vertės - kaip jautiesi, ar laimingas tavo rytas. Gaila tų, kuriems ryto spalvos kalkuliuojasi. Ir didžiausias turtas, kurio dauguma nevertina, nes nėra pažinę,- vidinė laisvė.

Turite turėti rinkinuką  bent  4 profesijų ar amatų , kuris  padės išsaugoti nepriklausomybę ir uždarbius prie bet kokių valdžių, prie bet kokių santvarkų. Faktas -stabilumas pasaulyje baigėsi, jis liko ir liks tik diktatūrose, tironijose. Kitur - kiekvienas atsako už save ir yra palaikomas šeimos užnugario. PVZ:  Jei šiandien auksu lyja po E. Masiulio vėliava, poryt, kai jį nustums nuo arenos, baigsis tas politinis rojus.  ne tik politikoje, ir specialybėje  svarbu kažką išmanyti labai gerai, ko niekas nepadarys geriau. Štai mama vertėja net pensijoje atsisako vertimų, pati renkasi, o pasiūla yra,nes jos kokybė - viena geriausių. Štai a.a. uošvis, puikus šaltkalvis, net ir po 70 metų buvo reikalingas ceche, nes nebuv9o jam lygių.

Irgi lavinuosi sodo priežiūroje, gėlių ir vaistažolių auginime,  nes  galbūt už astrologiją katalikai degins, kaip viduramžiuose, ant laužų, pensijas vėl nurėš, o dagyventi turiu iki 100 ,genetika ilgaamžių. 

MOkykitės strateguoti savo gyvenimą ne senoviškai, ne pagal materiją - kiek kokių spintų ir garnitūrų užgyvensite - o pagal save, kaip išteklių - ką veiksite , kad  pats sau būtumėt įdomus ir veiklą terbelėje per bet kokias suirutes po pasaulį galėtumėt nusinešti. 

Yra stiprūs, valdžios žmonės, kurie braunasi, kabinasi į  visuomenės aukštybes niekam nesilankstydami ir iškyla, ir padaro gyvenimą ne tik sau, bet ir kitiems aplink .Bet jų  ir žvaigždės kitokios, - alpinistinės samurajinės. 

Tą norėčiau perduoti ne tik Jums  bet ir jaunimui, kurie  trilinki pataikauja vyresnių autoritetams, manydami, jog taip išsitarnaus karjerą ir kažkada turės pagrindą po kojomis. Tai - saviapgaulė. Eiti reikia paskui savo asmenines svajones ir žūtbūtinius artimųjų poreikius, ne paskui pinigus,  kaip didžiausią turtą branginti  pasirinkimų laisvę.                 

     GYvenimo pokyčiams  palankesnė antra metų pusė, ypač rugpjūtis-rugsėjis      « AtgalAnkstesnis | Sekantis