Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2015-01-20)
Laba diena, Saule. Esu pasimetusi: baigiau bakalauro studijas, kitą savaitę įteiks diplomą. Planuoju studijuoti magistrantūrą, bet studijos tik nuo rugsėjo. Likti iki rugsėjo Vilniuje ir bandyti pragyventi šį laikotarpį ar geriau grįžti ir pagyventi pas tėvus iki rugsėjo? Dar nežinau, ar Vilniuje, ar Kaune įstosiu. Reikia pasirašinėti buto nuomos sutartis, pajamų neturiu (darbo ieškausi), jaučiu aplinkos spaudimą. Galvoju, kad gimtinėje degraduosiu, o sostinėje brangus pragyvenimo lygis. Ką patartų jūsų žvaigždės? Raminta

Atsakymas (2015-01-22)

Mano požiūriu šis periodas studentų gyvenime - tragiškiausias, lemtingiausias, reikalauja šaltakraujiškų nervų ir kantrybės apsisprendžiant, pasukant Likimo erdvėlaivį sau, o ne kitiems reikiama kryptimi.  Pasidavę spaudimui dauguma, apimti panikos dėl nežinomybės ir finansų stygiaus,puola  paskubomis bet kur, įsisuka į kapitalizmo beprotiško darbo smagratį,  pripranta  psichologiškai-biochemišikai prie kasdienio formato darbas-namai, o vėliau nepajėgia, neturi jėgų grįžti prie svajonių, grimzta nepasitenkinimo gyvenimu   bedugniuose šuliniuose.

3 metus jausite finansinį spaudimą, moterų su skirtinga patirtimi rėksmingus aiškinimus iš serijos "daryk, kaip visi daro". Šiuo laikotarpiu žvaigždės reikalauja kietinti išorės luobą, atsparumą  aplinkybėms  ir apsibrėžti  tvirtus prioritetus noruose, poreikiuose. 

Siūlau: dabar ieškotis darbo, tam palankumas iki rugpjūčio, ypač nuo vasario galo iki kovo vidurio. Magistrą atidėti 2016 rudeniui .O iki tol - pakilti pareigose dėl didesnio atlygio,  gauti  darbo patirtį, be kurios surasti gerą darbą tampa vis sunkiau.      

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis