Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2015-01-20)
Laba diena Saule .Norėčiau paklausti dėl savo sūnaus . Nesuprantu kodėl jam taip nesiseka su pinigais. Lyg ir dirba ir ne tinginys , o pinigų kaip nėra taip nėra. Pakliūna į kažkokių sukčių rankas ir t.t. Ar čia kaltas jo patiklumas ? Ar jis dirba netinkamus darbus ? Ačiū už atsakymą. Airina

Atsakymas (2015-01-22)

Jis - gerietis, su malonumu padedantis kitiems, bet nemoka išsireikalauti, kas priklauso. Lietuvoje iki 2026 samdomiems ne tik dėl didesnio, bet apskritai dėl atlygio tenka psichologiškai pakovoti, turėti jėgos svertus atgauti, kiek uždirbo ar nuolat su kažkuo ištvermingai  konkuruoti, kad neperimtų "lesyklos" . Jis ne iš tokių, nebent  kietesnio charakterio kolegos ar draugai galėtų jį apginti.Teisingiausia - keisti padangę į palankesnę , kur išryškėtų konkurencingesni jo būdo bruožai, kur valstybė gintų jo darbo teises.   Peržvelgiau Europą - tik  Islandija, Norvegijos Šiaurė ( Tromso link) esmingai keičia situaciją. Siūlyčiau - ryžtis.

Arba bus čia Jūsų išlaikytiniu, kol sveikatą pasigadins negrįžtamai. Dar variantas - tuoktis čia su turtingųjų dukra, neturės su pinigais problemų.  

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis