Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2014-11-19)
Sveiki, Saule. Prieš metus sunus mete mokslus aukstojoje mokykloje, nors gerai mokesi. Sake kad moraliskai paluzo, nes niekas su juo nebendravo. Mums melavo, tik dabar sužinojome. Visa šeima patyrė dydeli stresa ir smugi. Dabar visi esame pasimete. Kitais metais ruosiasi vel stoti i ta pacia specialybe, sako kad labai nori. Visai nezinome kaip pasielgti dabar. Gal ka nors galite patarti. Aciu Mama

Atsakymas (2014-11-19)

Gaila,kad neįvardinote specialybės, atsakymas bus aptakesnis,nei galėtų būti.Pagal jo žvaigždes -аntroji aukštoji bus tiesiogiai susieta su jo profesija.Pirmasis įstojimas - labiau išreiškė jo pomėgius ir ambicijas,nei pašaukimą.Siūlyčiau psichologiją,tam turi ir talentą ir rodmenis.Ir pats daug atsakymų ras apie save,kaip tvarkytis su įgimta,genetine depresija.Manau, ji ir sutrukdė greitai adaptuotis prie studijų savarankiškos gyvensenos.

Geriau,kad stotų  2016m, mat kitą rudenį cikliškai mokslai nelabai seksis, to nežino juk,skuba sugrąžinti savivertę artimųjų akyse. O išdidus,ambicingas.Kam vėl mesti į balą gyvenimo laiką?Lai metus padirba kur.

Kodėl taip žiauriai sureagavote? Tūkstančiai studentų meta ne savo specialybes, darbus,kol suranda  savo sritis. Tai - šiuolaikinis pasaulis.Naujos sąmonės ( indigo) žmonės nesugeba racionaliai,vien dėl socialinės ir materialios naudos prisitaikyti prie sau nepriimtinų sąlygų,terpės.Ir tai -puiku! Kad nelaužo prigimties, siekia pilnatvinės saviraiškos.

Tai,kad nesakė - rodo,kad neturite asmeninio ryšio su sūnumi,jis jumis nepasitiki.Niekada nevėlu per meilę, atleidimą,supratingumą  susigrąžinti vaiko pasitikėjimą. Tame - geroji motinystė,kuri įkvepia sūnus žygdarbiams.Supraskite, kokia didžiulė atsakomybė prislegia lietuviukų studentų pečius. Negerbiamiausias Steponavičius pavertė mūsų aukštasias bankais ar greitų paskolų plėšyklomis. Vidutiniai uždarbiai yra proporcingai neadekvatūs paskolos dydžiui. Nei vienoje pasaulio šalyje nėra tokio grobuoniško,hyperfinansinio valstybinio požiūrio į studentus, šalies intelektinę ateitį.Atsakingesni jaunuoliai, patekę į mokamų lietuviškų studijų spąstus, palūžta, nes jaučia natūralią kaltę prieš šeimas,tėvus,kurie juos rėmė. Mokamas studijas pavadinčiau visas,ir valstybės remiamas. Ne iš gero gyvenimo gražuolė a.a.Justina važinėjo pakeleivingomis. Įtariu,taupė tėvelių siunčiamus, sunkiai uždirbtus pinigėlius. O Vokietijoje pravažiavimas viešu transportu 100 km spinduliu studentams -nemokamas.

Supraskite jį ir atleiskite,juk viso labo nuklydo ne ten.Keli metai prastovų jaunystėje -ne didelė bėda.Mylėkite jį besąlygiškai, be šokų, kol -nesuprastas šeimos-,nepradėjo gerti. Turi tam polinkį.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis