Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2014-12-03)
Laba diena, Saule. Kreipiuosi į Jus tokiu klausimu. Sulaukiu pasiūlymų leisti mergytei fotografuotis reklamoms ir t.t. Aplinkiniai sako, jog ji labai graži ir verta pabandyti. Ką rodo žvaigždės ar tai jos kelias? Ji man atrodo jautroka, o mados pasaulis negailestingas, bijau, kad nesužaločiau vaiko. Gal jos visai kitas pašaukimas? Ačiū . mama mama

Atsakymas (2014-12-03)

Jai patinka būti dėmesio centre, kažką demonstruoti,puošti, būti spektalio,šventės atmosferoje.Aktorinis talentas.Reklama neišgąsdins, netraumuos,bet mokykloje mokslams trukdytų, nesuderintų fotosesijų ir privalomų programų.Dar pernelyg mažutė, palaukit 2016 rudens .Iki mokyklos , taip pat po 14 metų tegu pasidemonstruoja savo malonumui Teisinius dalykus budriai išsitirkite. Pasaulis pilnas niekingų iškrypėlių,kurie vaikų pornografiją vadina menu ir iš jos kraunasi kapitalą. Sutartyje turi būti griežtai numatyta, kad nepanaudoti reklamai kadrai bus iškart sunaikinti, kiek laiko ir kur bus naudojami atrinkti, kad fotosesijoje dalyvaus kažkas iš tėvų. Anglai paiso įstatymų, Lietuvoje tos sutartys būtų nesaugios,kai teisė - menama.

Ji be galo jautri aplinkos vertinimams. Tragedija būtų rasti savo atvaizdą kažkokioje nešvankioje erdvėje,kur,tarkime, uždirbinėja klaidomis leonavičiūtės.Bet taip gali nutikti ir ne per reklamą, o per tėvų savigyrą. Nesuprantu niekaip, kaip tėvai FB'ke viešina laisvai prieinamas  pusnuogių vaikų nuotraukas.Pedofilai yra, jų daug, ir jie irgi geidžia grožio.

Poriniai šokiai.Ji meniškai šoka,prizus šienautų. O likimas jos - auksinis,nepergyvenkite.« AtgalAnkstesnis | Sekantis