Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2017-03-22)
Mano dukrytei nustatyta reta liga (gal neskelbkite viešai, bet parašysiu:...) sako, retais atvejais iš jos išaugama, nors čia visiškai maža tikimybė. Vaikams tai reta liga. Galbūt galėtumėte pakomentuoti ar ši liga labai jai pavojinga, galbūt galime tikėtis to mažo stebuklo? Eičiau pas bobutes augalų, bet bijau nugydyti vaiką, čia juk ne kažkoks bėrimas. Nuoširdžiai jums ačiū. Emilija

Atsakymas (2017-03-22)

Manau, suprantate, jog aš ne medikė , neišmanau ligų ir jų tradicinio gydymo, neturiu teisės spręsti, ar liga pagydoma ar ne. Tačiau turiu didelę patirtį konsultuojantis pas mūsų medikus, puikiai išmanau jų mentalitetą, per savo gyvenimą esu prisiklausiusi įmantriausių knyginių diagnozių tiek sau, tiek savo vaikams. Dalis jų neturėjo nieko bendra su mano kūnu, taigi su realybe, o tebuvo vieno ar kito konkretaus mediko išsilavinimo ar įsitikinimų išdava. Žmogus yra virš ligos, o ne liga  tampa karaliene, kuri jį valdo. 

Labiausiai įstrigo keli fantastiniai atvejai .  Sūnaus "mononukleozė" ir dukters abrakadabra  - ai nepamenu net pavadinimo iš trijų negirdėtų žodžių. Ligoninėje garbi medicinos profesorė demonstravo rytais sūnų savo studentams  kaip tipinį mononukleozės pavyzdį. Nors tai buvo ūmi pradinuko  organizmo reakcija į giminaitės prakeiksmą: po baliaus mano namuose ,kur visi traukė  liaudiškai per dantį jos netekėjusią dukrą", ana paskambino ir prikalbėjo man prakeiksmų, kad kas nors mano vaikui lai atsitinka blogo blogo už tai, kad drįsome užgauti jos mergaitę. "Mononukleozė" kaip užėjo staiga , taip per savaitę ir praėjo be pėdsakų - artimųjų globos ir priežiūros dėka. Negėrėm prednizolono,nes mano vaiko sveikata man buvo svarbesnė, nei jį stebintiems gydytojams .

Šį pavyzdį pateikiu, kad aklai netikėtumėt  galutiniais gydytojų nuosprendžiais" NEPAGYDOMA.  Tik galūnės nupjautos neatauga, bet išmanūs protezai jau lenkia veiksnumu ir prarastas kojas- rankas. Viskas pagydoma, VISKAS, jei žmogus nuosekliai, kryptingai,kompleksiškai sugrįžta prie sveikos gyvensenos,  susikuria  sveikatingumo sąlygas, kurios jam asmeniškai tinkamiausios.  Bet tai reikalauja kovos ne su liga, o su savimi. Jūsų atveju reikėtų esmingai keisti šeimos gyvensneną ir tarpusavio bendravimą. Dukrytė   sunkia liga reaguoja į tai. Einate lengviausiu SAU  keliu: numesit atskomybę už jos ligą gydytojams, prifarširuosit ją sintetiniais hormonais ir pagaminsit  tolimoje ateity ( po 46 m) jai onkologiją, o artimiausioje ateityje - problemas su  sklandžiais nėštumais.

Jos  individualūs poreikiai : santarvė namuose, kai visi gražiai vienas su kitu sutaria, pasitaria,apsikabina, šypsosi ir yra mandagūs, draugiški, mieli. Nagi - ar esate pasiruošusi tokiai revoliucijai savo gyvenime???? Ar lengviau vaiką chemija užtrūčyt?  Jos stiprią hormoninę sistemą (duok dieve kiekvienam gimti su  tokia skydliauke) išveda  iš rikiuotės tėvo reiklumas, kandumas , spaudimas  dėl jos pomėgių, sekimas, kuo ji užsiima laisvalaikiu. Ar jis pasirengęs keistis ir nesikišti į jos pomėgius,žaidimus, negelti skaudžiai  dėl jos grožio? Ar jūs pati pasirengusi atsisakyti dukters  valdingos vadybininkės vaidmens? Ją  smarkiai traumuoja - besąlygiškas paklusimas jūsų valiai, norams, reikalavimams. Vaikas - NE ŠUO !!!!!!!!!!!!!! Jo negalima niukinti,  tironiškai reikalauti, ant jo išsikrauti.Jis lyigiai toks pat ŽMOGUS su savo orumu ir savigarba, tik dar mažas, dėl to taip nuo jūsų priklausomas, socialiai bejėgis. Liaukitės reguliuoti jos maistą ir skonį - pamėginkite išgirsti, ko nori ji pati. Indigo vaikai gimsta  būti mūsų mokytojais. Dukters liga -  kraštutinis įrodymas, jog nesimokote, nesikeičiate jai gimus.

Ji natūralistė, labai artima gamtai. Gyvenant prie žemės, tarp augalų, arti miško, kuriame kasdien vaikščiotų su šunimi, jos natūralus hormoninis  balansas kaipmat atsistatytų. Jai  kenksmingi daugiabučiai ir gyvenimas  triukšmingo miesto strese. Dėl jos sveikatos reikia pasiieškoti tegu ir mažo, bet namuko arti gamtos. Vasarą turėtų praleisti kaime,  greta gyvūnų.  Labiausiai jos skydliaukei ( ir skrandžiui) kenkia technologizuota  stresinė gyvensena - išmaniųjų maigymais kas -sekundę, klipinis reklamų ir vaizdinių mirgėjimas iš įvairių laikmenų .  Žinoma, nepajėgsite, atplėšti nuo išmanaus, uždrausti stresintis prie kompo, nes tai ji suvoks kaip prievartą, kaip atplėšimą nuo bendraamžių.Bet galite ir privalote sugalvoti  alternatyvų. Štai savaitgalį pirmąsyk dalyvausiu paukščių pažinimo kursuose, dvi paros nuo ryto iki vakaro  pavasarinėje girioje, iššūkis, bet ir dovana kūnui - atsiplėšti nuo informac. technologijų. Juk galite su dukra savaitgalius skirti pasivaikščiojimams  po gamtą , eko-sodininkavimui, bent jau surasti bendruomenes, kur ji  periodiškai mėgautųsi  tiesioginiais sąlyčiais su gamta.

Chemiją (vaistus) toleruoja, bet iki kritinės ribos, netoleruoja susvetimėjimo ir technologijų. Apkabinkit ją, iššukuokit plaukus, kartu iškepkit naminį pyragą. Ramiai, natūraliai, šeimyniškai. Jei tai tai taps tradicija -  sustiprės dukrytės atsparumas stresams, giminių ėdimui vienas kito, turėtų ir skydliaukės veikla  normalizuotis. Tačiau, jei nesate pasiryžusi kažką keisti, tuomet sekite gydytojų nurodymais. Jie  profesionaliai globos jos skydliaukę, kad  normaliai veiktų mergaitei nepalankiose sąlygose.    

     « AtgalAnkstesnis | Sekantis