Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2017-04-23)
Saule, maldauju nulenkusi galvą, patarkit. vakar vyras susikrovė daiktus, šiandien pareiškė, kad nori skirtis. Nei vienas neturim antrų pusių, bent aš nežinau. Šiaip senai ambicijų karus kariaujam. Ar man jį paleisti? ar bandyti ką nors daryti? ačiū labai labai labai... emilija

Atsakymas (2017-04-25)

Gal ką nors girdėjot apie kvantinę sąmonę? Siūlau pasidomėti, kad suprastumėt ,kas vyksta šiuo metu Jūsų gyvenime. Tam tikras kvantinis šuolis, transformacija,po kurios jūs tapsite taiki,visuomeniška, lygių tieisų gynėja,  o  vyras ir visi,ką jūs rinksitės į porininkus, partnerius - taps savanaudžiai, nepalenkiami, vienašališki  užsispyrėliai. Ambicijų karai baigėsi, praeitis, nesigręžiokite atgal, priimkite naują savo realybę, kurioje prie vyro teks derintis, su juo tartis ir išsiderėti gražiuoju abipusiai tinkamas sąlygas. Iki 2029 m. santuokoje, kaip ir bet kokiuose poriniuose ryšiuose jausite įtampas, nagi porinis gyvenimas pasunkės, idilijų  ir karų metodai neveiks, o tik - susitarimai gražiuoju.Karmiškai jums svarbiausia - vaikai, juos išleisti į sėkmingus vandenis. Per jų galimybių prizmę ir vertinkite santykius su vyru- ar jis tam padės, ar trukdys?

Artėjančio užtemimo Liūte energijos reikalauja kūrybiškai veikti, parodyti valią ir aktyvumą būtent poriniuose santykiuose , santuokoje, o paleidimas-laukimas-plaukimas pasroviui-nuolaidžiavimai  šiuo periodu veda į klaidas,aklavietes, klimpimą depresinėse, beviltiškose aplinkybėse. Veikite, bet kitaip, nei anksčiau. Rodykite pagarbą jam, tausokite jo jausmus.

   « AtgalAnkstesnis | Sekantis