Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2017-07-04)
Sveiki, nežinau kaip paaiškinti, tačiau kartais mane aplanko sapnai, kuriuose į mane braunasi ir mėgina užimti mano kūną, gal būt tai nėra sapnai, o nepaaiškinami psichikos fenomenai. Jausmas aplanko snūduriuojant. Jausmas yra toks lyg mano kūną suparalyžuoja svetima jėga ir bando užimti, tačiau mintyse pradedu melstis ir sukryžiuoju savo rankas ir kojas. Tokioje pozicijoje ir atsikeliu. Pirmą kartą tai įvyko 16/11/02 apie 3-4 valandą ryto. Du kartus iš eilės, tą pačią dieną sužinojau, kad mirė mano porininko senelis ir mano geras pažįstamas. Abiems sustojo širdis. Gal turite komentarų, kodėl taip įvyko? Laura

Atsakymas (2017-07-04)

Tai ne psichikos fenomenas, o jūsų astralinių ryšių unikali ypatybė. Turit prigimtinę savybę ( paveldas iš tėvo giminės, joje būta ateities numatytojų)  įžvelgti  ( kaip nušvitimas ateitų)   įvairiausias  reiškinių, dalykų pabaigas, įskaitant ir mirtį. Juk ji yra žemiško gyvenimo pabaiga.

Be  to, esate gimusi po Svarstyklių ASC. Tai   porininkų Ascendentas. Po juo gimę žmonės energetiniame, astraliniame lygmenyje  dažnai tiesia tiltus su kitais, su kitų žvaigždėmis, nagi poruojasi, tarsi ima suptis ant nematomų astralinių sūpuoklių, nors tas kitas žmogus gali to neįtarti. Tačiau kitam skirtos astralinės energijos, o drauge su jomis - ir karminė informacija  dalinai tenka, "nuteka" ir Svarstyklėms ASC. Dažniausiai net asm. prognozės Svarstyklėms ASC neveikia,mat reikia žiūrėti jų partnerių, porininkų žvaigždes.   

  Turėjau atvejį , kai Svarstyklių ASC moteris  perėmė, gaudavo man skirtus sapnus apie kitus. Laimė, ji buvo tiek sąžininga, jog man juos peradresuodavo. Juk komunikacija astraliniame lygmenyje vyksta ohoho kaip intensyviai. Žmonija tik mokosi tą nematomą lygmenį suvokti, pažinti. Tuo tarpu Tibeto vienuolynuose žinios apie žmogaus energetinius kūnus buvo saugomos, dėstomos, praktikuojamos. 

Savo kūnu  paraleliai, bet šiek tiek anksčiau Laike, tuomet pajutote, ką juto anie išėję. Vadinasi, su jais buvote astralinaime ryšyje tiesiogiai, ar per porininką.  Į juos lygiai taip skverbėsi Mirtis, kaip stingdantis šaltis,  paralyžuojantis galūnes. Panašūs pojūčiai būna susidūrus su vaiduokliais, tarsi  kas užgultų visą kūną lediniu akmeniu.   

Jei pasiektumėt aukštą  sąmoningumo lygmenį,  galėtumėt prikėlinėt žmones po klininkinės mirties, ištraukti juos iš anapus. Žinoma, ne už pinigus.O šiaip galit   aiškiai jausti vietos energetiką. Na būti kaip virgulė, bet platesnio spektro - nujausti ne tik vandenį, o pozityvių ar negatyvių energijų sankaupas, užterštumus. Tai  fantastiškas gebėjimas, galintis pagelbėti  žmonėms, kurie kamuojasi, serga  rinkdamiesi ar gyvendami energetiškai pavojingoje zonoje. Kitas gebėjimas -  informacijos apie karmą, karminius ryšius perdavimas.   

 Šias savybes lengvai galite blokuoti turėdama prie savęs mamos atvaizda, mamos dovaną, na kažką labai vertingo, relikvinio, gauto iš jos rankų.  Gali blokuoti juodo opalo žiedas, didelis kaktusas, citrinmedis  jūsų erdvėje. Bet kam blokuoti  gimimo dovaną? Tyrinėkite, eksperimentuokite, lavinkite prigimtines dovanas, kurios visa stiprybe atsiskleis vyresniame amžiuje, po 55 m. Bet tik tuo atveju, jei tai darysit nemokamai.       « AtgalAnkstesnis | Sekantis