Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2017-07-07)
Sveika Saule. Vis pasiskaitau Jusu atsakytus klausimus ir matau kiek istikruju vilties jie suteikia, kiek daug atsakymu ir sudeliotu minciu, taigi noriu paklausti ko gi truksta mano gyvenime? Atrodo vis kazkur iklimpstu... Stai dabar man gime sunelis, likau ji auginti viena, gyvenu socialineje istaigoje nes savo busto neturiu, atrodo kad visi vengia manes, tevai, artimieji, dziaugiuosi suneliu ir noriu uztikrinti mum normalias gyvenimo salygas, bet tiesiog nezinau ka daryti, kur galeciau arsiskleisti, padaryti suneli laiminga? Aušra

Atsakymas (2017-07-07)

 

Šiandien mąsčiau, kokia neteisinga visuomenės sankloda, kai abu tėvai turi plėšytis dėl šeimos  materialios gerovės, dėl pastogės, kurti gerbūvį nuo nulio, kol vaikai mažyliukai. Beje, vieniša mama turi plėšytis dvigubai tiek,pasimatuoti ir  socialinį vyrišką rūbą. Gi neužmezgi pilnaverčio ryšio, vaikas auga prisitaikydamas prie tėvų užimtumo, lyg  neformalus našlaitis, susigraibo meilės ir atidos vakarais, per atostogas. Kai susikuri  gerbūvio pamatus, vaikai jau būna užaugę. Laimė, kažkiek savęs gali perduoti anūkams. Na, kol dirbi ir uždirbi. Mat Lietuvoje daugumai  pensininkų nėra kada mėgautis artimųjų ryšiais, spurda kruta, tampa genialiais ekonomistais su simbolinėm pensijomis. Neteisinga, kad meilės ir supratingumo, kantraus auklėjimo  dabar atiduodu savo šuniui daugiau, nei kažkada  savo vaikams. Tada rūpėjo greičiau užsidirbti jų poreikiams, pastogei, baldams, komunaliniams mokesčiams.

Pirmiausia turit rimtai  mąstyt, iš ko gyvensit. Vaikas jausis pilnavertis ir lygivertis, nepatirs patyčių, kai turės  ne prastesnius žaislus, mobilius, drabužėlius  nei jo bendraamžiai. Vien besąlygiška meile šiame pasaulyje, koks jis yra surėdytas,  jo nepadarysite laimingu. Nebent pritapsite prie  kokios religinės sektos, kur visi šypsosi palaimoje  pamilę pačių išgalvotą iliuziją, emigravę į susikurtą idealistinį pasaulį, kuriame žemiški dalykai nesvarbūs, o - išganymo laukimas ir nuodėmių atleidimas. Ten galioja kiti, nežemiški  sambūvio dėsningumai - meilė ir laimė tarpsta nepriklausomai nuo skurdo lygio ir susimokėtų mokesčių. Tarsi apankama realiam, kūniškajam  pasauliui, kuriame vyksta nuožmi kova už būvį, tai yra  žmonės konkuruoja ( varžosi) gebėjimais ar jėga, kad užsidirbtų duonos kąsniui, kad patenkintų poreikius.

Tačiau realybė yra tokia, kad silpnose, korumpuotose valstybėse,būtent sektos turi didžiausių galių ir finansų padėti vargstantiems, vienišoms mamoms, neturinčioms pastogės. Taigi vienas iš užtikrintų laimės kelių Lietuvoje - glaustis prie bažnyčios, kur dievobaimingos Caritas darbuotojos suras jums darbą, pasirūpins sūneliu, kol įsitvirtinsit veiklose, kol stabilizuosis uždarbiai.

Kitas  rizikingas kelias: ieškoti, kam reikia pagalbininkės sodyboje. Apsigyvensit su sūneliu,uždirbtus  pradžioje pinigus investuosit į manikiūro-pedikiūro kursus.Įgijusi amatą, atsistosite ant kojų, išsinuomuosite  ar išsipirksite butuką. O po to jau ir savo svajonėms ateis laikas.

Dar kitas kelias - UK,padavėja, barmenė, prasimušti ten socialinį būstą kaip vienišai mamai ir stotis ant kojų, t.y. susirasti gerai apmokamus darbus, juose įgyti patirties, ieškotis vėliau su didesniu atlygiu. Nagi elgtis pagal bendras socialumo taisykles. 

Kol buvot viena, gyvenimo kelių buvo nesuskaičiuojama - kad ir gražiose salose nuo kambarinės ar pardavėjos pradėti. Dabar turit atsakomybę - sūnų. Juo reikia rūpintis, auginti, suteikti bent menkiausias buitines sąlygas, kad tarnybos jo neatimtų. Šito  pavojaus irgi nepamirškit, kol nevėlu. Nelegalios prekybos vaikais juodoji rinka  ieško tokių  vienišų mamų, kaip jūs,be artimųjų apsaugos. Esate  patogus taikinys vaikų prekeiviams, kurie dažniausiai veikia valstybės vardu. Jei neturėsite sūnaus  iš ko maitinti, neprižiūrėsite, jį atims Valstybė.O valdiškuose namuose užaugęs jis turės mokytis laimės  jau suaugęs, jei tik   vaikystėje neatsiras šalia geraširdės  mamos, atstosiančios mamą.    

Dėl giminių atstūmimo  - tai menkniekis , jų  asmeninės sąžinės reikalas.Gyvenate ne dėl jų nuomonės, o dėl savo gyvenimo įprasminimo. Suprantama,  kad Vėžio moteriai ypač rūpi artimųjų šiluma, palaikymas.  Bet gi nepriversi jų prievarta savęs pamilti, apglėbti bėdoje. Be savanaudžių, atsiribojusių giminių pasaulyje daugybė  paprastų gerų žmonių, noriai padedančių, tereikia tuo patikėti. Visada atsiras kokia gera moteriškė Gariūnuose, kuri duos darbo - paprekiauti. Giminės tiesiog bijo, neturi padorumo ir drąsos paremti, priimti, kažką svaraus suteikti, kad gautumėt bent menką užnugarį. Menki žmogeliai, ir tiek. Nesmerkite, o žiūrėkite tvirtai  į priekį, stokitės ant kojų, įgykit amatą. Jautruolės Vėžiukės šeima, artimaisiais gali tapti ir bendruomenės, kaimynai, bendradarbiai.  Kiek turėsite savyje  nuoskaudų nusigręžusiems giminaičiams, tiek aplinkybės jus skandins, smukdysitės toje pačioje nepavydėtinoje socialinio užribio  padėtyje.

Jūsų atrama, šviesa, Angelas Sargas - sūnelis, į jį remkitės dvasiškai, psichologiškai. Dėl jo neturite teisės palūžti.                

  

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis