Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2017-07-17)
Sveiki, esu pasimetusi. Kaip asmenybė visada buvau labai stipri ir savimi pasitikinti. Tačiau prieš 2 mėnesius turėjau pirmąją panikos ataka kuri atsirado dėl pervargimo, 2 mėnesius bandau save vėl pastatyti ant kojų, bet nesijaučiu gerai, jaučiuosi tokia silpna. Norėjau paklausti. Gal tai tiesiog toks laikas prieš gimtadienį? Gal žvaigždutės gali pasuflėruoti kada vėl būsiu tokia kaip ankščiau? o gal tik nežinau koks poilsis man geriausias? ar tai ilgai užtruks? Ačiū Pasimetusi.

Atsakymas (2017-07-17)

Galimos 2 astroenergetinės priežastys,kurias iš nežinojimo suvedėt į vieną.Progresinė Saulė prieš kelis mėn perėjo iš Liūto į Mergelę,kur bus lygiai 30 m..Įvyko ženklus gyvybinių jėgų tonuso pokytis,tą galima buvo fiksuot pasidarius elektrokardiogramą pavasarį ir dabar. Elektromagnetinių impulsų krevė būtų kitokia, jau dažnesnė,su tankesniais,silpnesniais virpesiais.Tai ne blogesnis variantas,o tiesiog KITOKS.Nuo gimimo įpratote,jog jėgų ir valios liūtiškai turit daugiau,nei kitų ženklų atstovai,ir tas energijos šaltinis buvo fiksuotas,pastovus.Nuo šiol jūsų gyvybingumo  pastovų  aukštą tonusą palaikys treniruotės - kiek ištreniruosit kūno raumenyną ,įskaitant širdies raumenį,tiek jėgų ir turėsit, pats kūnas dirbs ,jums tarnaus.Tačiau tokių galingų valios ir jėgų dozių,kaip anksčiau,nebebus,jas gausit porcijomis  kasmet vis kitose astralinėse plotmėse,kurias apibrėžia solarai. Nuolat vitalinių jėgų potencialas veiks pagal standartą: išsikrovėt- pasikrovėt, išeiga fiz.jėgų- antplūdis potolygays poilsio,atokvėpio.Darykit dažnesnes pertraukėles tarp veikų,daugiau judėkit - taip greičiau prisitaijysit prie naujojo širdies ritmo.Užtat žymiai efektyviau  nuo šiol veiksit intelektualinėse,tikslumo ir analizės,kruopštumo ir manevringumo  reikalaujančiose srityse.

Kita priežzstis - bendra visiems Liūtams,truks tik metus, dėl Saulės-Marso jungčių solaruose, irgi prieš 2 mėn turėjot pajust .Tai širdies permušimai,kažkas panašaus į stenokardiją ar priešinfarktinę būsenas. Kur nukreipti Marsiškos energijos impulsus,kuriose aplinkybėse  saugoti gyvybę ( o rizikos iki kito gimtadienio padidintos) - tą išsamiai jau paaiškinau savo ištikimiems  Liūtams solaruose.O jūs galit eiti tradiciniu keliu- pas kardiologą tuo atveju,jei liepą, rugpjūtį, kitą balandį atakos trukdys darbingumui.« AtgalAnkstesnis | Sekantis