Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2014-08-18)
Gerb. Saule, norėčiau Jūsų paklausti, kada būtų geriau stoti į magistratūros studijas.. Šiais metais baigiau bakalaurą ir buvau nusprendusi, kad metus leisiu sau pailsėti, tikrai galvojau, kad neverta dabar mokytis toliau magistro. Praėjo geras mėnuo ir iš kažkur atsirado tas noras mokytis, net pati stebiuosi (juk niekas kaip ir neverčia: nei tėvai, nei darbe to nereikalauja) Jau kaip ir išsirinkau tolimesnes studijas, šią savaitę reiktų nešti dokumentus, sutartį prieš pat rugsėjį pasirašyti reiktų, žinoma jei įstočiau.. Perskaičiau, Jūsų savaitės horoskope, kad yra nepalanku stoti, jei tai ilgai neplanuotos studijos.. Ištikrųjų aš visai netikėtai sugalvojau, kad dar noriu mokytis, bet vis dvejoju ar dabar stoti ar po metų. Gal galėtumėte patarti? Ačiū Jums Aistė

Atsakymas (2014-08-18)

Astrologijoje  skiriasi "mokslai", "studijos",  " saugusiųjų apmokymai" ( seminarai). Žvaigždžių konfigūracijos kaskart braižosi skirtingai šių gyvenimo sričių atžvilgiu. Jei pastebėjote, prognozių pradžioje, kur  (ne) palankios dienos  pažymėtos raudonomis-žaliiomis datomis, irgi mokslai yra atskirti nuo studijų.

"Mokslai" astrologiniu požiūriu tai - kursai, mokyklėlės, vidurinės mokyklos, kur išmokstama  konkrečių  praktinių dalykų, kurie tampa praktiniais įgūdžiais - kalbos, matematika, mezgimas, siuvimas, vairavimas, kulinarija, programavimas, nardymas  ir pan.

O "studijos"- tai daugiapakopio ( keli metai),plataus profilio, akademinių disciplinų (su prestižiniu, ilgalaikės vertės sertifikatu  ar specialybės diplomu) mokymosi įstaigos - universitetai, koledžai, institutai.  

Jei atidžiau perskaitysite prognozes, rasite pastabą, kad studijų pradžiai, egzaminams ši savaitė itin palanki. Neptūno perėjimas į Žuvis 2012 metais  daug  informacinės painiavos, apsirikimų bendraujant Jums  asmeniškai diktuos. MOkykitės vis pasitikslint, ar teisingai supratote, nedaryti skubotų išvadų.  Beje,asmeniniame cikle kaip tik 2014  antrąpusmetį-2015 pirmą pusmetį pradėtos studijos sėkmingai eisis ir nesipjaus su  įprasta dienotvarke, nebebus tų padidintų reikalavimų ir per griežtų dėstytojų,kaip bakalaure. « AtgalAnkstesnis | Sekantis