Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2014-08-23)
Laba diena, Saule, aciu uz Jusu laika. Baigusi vidurine mokykla svajojau stoti i vaidyba, taciau atejus egzamino laikuj, mane lyg nematoma ranka sustabde ir iki akademijos nenuejau. Tais metais niekur nestojau, dirbau. Po metu istojau i Reklama, praejus porai menesiu supratau, kad visai ne man, negalejau tverti net energetikos grupioku, jauciausi kaip ne savo vietoje. Dar sekanciais metais istojau i vizualine komunikacija, labai patiko, taciau seima turejo finansiniu sunkumu ir negavau paskolos, todel buvau priversta studijas nutraukti. Iki siol nestudijuoju, atsirado baime, jausmas, lyg man galbut to ir nereikia, nelemta. Visa si laika mokausi savarankiskai namuose, ismokau dvi kalbas, netgi teko padirbeti mokytoja, atrodo, kad domina viskas: joga, mistiniai dalykai, istorija, sveikata ir sveika gyvensena, menai: visdar dega noras sirdy vaidinti, sokiai, laisvu laiku tapau, rasau, taciau kai pradedu galvoti apie rimta vieno dalyko pasirinkima, man staiga visas noras atsoksta:) Ar galite patarti ko man imtis? Kaip atrasti save? Kokia profesija man butu tinkamiausia? Laikas bega, pradedu bijoti.. Aciu, geros jums dienos! Aukseja

Atsakymas (2014-08-23)

Jūs - meno žmogus, nerealiai talentinga. Kinas, teatras, režisūra, scenarijų rašymas. Ypač - vaizdo klipų autorinė kūryba (!!!). Tikiu, kad į tai išplauksite. Būtent - tikiu, o ne prognozuoju. Mat objektyviai vertinant,visur koją kiš nelanksti,hyperintelektuali, net atšiauroka  komunikacija, atstumianti žmones, kurie galėtų jums padėti  tiek studijose, tiek užsienio ryšiuose. Jie gi nežino kad tokia esate, nes negauna iš jūsų messages! Visokių gi bus kolektyvų ir dėstytojų, būtina  per juos perbristi, kaip Kristui per vandenį, dėl  švento  pašaukimo tikslo. Užtat bendraminčių kūrbinėse  komandose būtumėt lyderė.

Turite  gimimo temą : "ne vietoje ir ne laiku". Kai kažko užsibrėžiate siekti, tam nėra palankus laikas (aplinkybės), Ir priešingai:- kai palankios aplinkybės lengvai gali kažkur išvesti, neturite  tuomet tikslų,jomis nepasinaudojate.Todėl labiau klausykite kitų, ypač moterų, mamos, kada  labiau tinka  realizuoti vieną ar kitą sumanymą.  Ir valdiškai, griežto režimo tarnybai - nenene, iš vertimų maitinkitės.  

Nesigailėkite, kad neįstojote į aktorinį čia. Ten žalojami žmonės, nežinau kodėl? Ateina - šviesūs, gabūs, su polėkiu. O baigia - perkreiptais vilkų veidais, pikti ir kandžiojasi kaip krokodilai. Net nežinau, kuriame etape juos ten pakrikštija į kančios paženklintus ir kitus skaudinančius viduramžių inkvizitorius. Gi aktoriaus  brangenybė - gyvas autentiškas atviras veidas, o jį akimoju sugadina negatyvi atmosfera.  

Menininkų  realybė ypatinga, VEIDRODINĖ  - joje mistiškai rutuliojasi įvykiai, kurie atspindi jūsų nerealizuotą kūrybinį potencialą, herojus iš jūsų performansų, siužetus iš ateities.

Niekada neužmiršiu  ryškiausio įvykio. Buvau sumąsčiusi rašyti originalių detektyvų ciklą ( o tų idėjų, projektų  galybė, nuolat  zuja galvoje, bet daugumos čia net nepradedu realizuoti, nes tikrovė - Užkalnio ir Šalčiūtės gerbėjų-pirmuonių armija  sustabdo - kas skaitys lietuviškai? siauras intelektualių draugų ratelis?). Slidinėdama viena sau miškais bandžiau  įsivaizduoti, kaip turėtų atrodyti vienas iš  pagrindinių personažų, žinojau tik jo charakterį, tautybę. Ir "netikėtai" iš miško išėjo  neaukštas smulkus  vyras su frenču - kaip  gyvas ieškančios vaizduotės atspindys-įsikūnijimas. Pasisveikino, praėjo, leidosi iš arti apžiūrimas:)) Daug tokių stebuklų patiriu, todėl išmokau atsargiai naudotis  vaizduote - tai dieviškas menininko instrumentas, kurį reikia nukreipti į prasmingiausius dalykus, ne kokiems pampersų reklamos sloganams 

Irgi  turite fantastišką vaizduotę, dėl to paprasti amatai ir užduotys, kuriose ji nereikalinga, kuriose pakanka išpildymo, amato įgūdžių , kitų kūrybinių sumanymų atkartojimo - iškart atsibosta, jums neįdomios.                 

Ar šiemet dar galit kažkur stoti arčiau meno pašaukimo? Gal VDA vizualiuose menuose yra laisvų vietų? Tiesiog laikas palankus studijų pradžiai , vėliau to aplinkybių susiklostymo tektų laukti iki 2017 m. Teisinga būtų ir sugrįžti, pratęsti reklamos studijas, specializuotis klipų kūrime.Yra montavimo programos, jomis greitai galima pačiai, be studijų, išmokti dirbti.

Filmuokite, montuokite(tik atsargiai su muzikos įrašais, jų Vakaruose  vogti negalima, už tai baudžiama, bet yra spec. talpyklos,kur jauni deda nemokamus gabalus). Naršykite konkursų jauniems, jų yra daugybė Vakaruose, talpinkite į  jaunų vaizdo menininkų soc. tinklus. Ir tokiu būdu, be studijų, galima išplaukti į savo vandenis. Nebijokite užsienio atrankų, ten žmonės atidūs talentų jautrumui, nesudirbinėja mirtinai, neišlaužo sparnų kaip mūsiškiai piktaliežuviai egzaminatoriai. 

Jei šiaip kažko lauksite, Jums skirtas  gyvenimas kaip malūnsparnis, praskris pro šalį, prasidės keistos ligos, silpnumai, liūdesiai, farmakologija, ligoninės  - taip verks nerealizuotas Žuvytės  talentas.     

         « AtgalAnkstesnis | Sekantis