Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2014-09-09)
Laba diena. Iš bendradarbės, kuri šiek tiek žino mano istoriją, sužinojau apie jus. Ji jus gerai pažysta todėl, suteikė man vilties, kad gal galėsite man padėti, nes nebežinau ką daryti, o kad kažką negerai daru, tai tikrai. Mano organizmas apie tai rėkte rėkia įvairiom formom. Negaliu išsikapstyti iš ligų, kurios mane vargina, bet medicina nieko neranda. Pagal juos aš esu visiškai sveika. Gaila bet tokia nesijaučiu. Laikosi temperatūra, užeina purto drebulys, šiurpas, permuša širdis, jaučiu pastovų nuovargį kankina įvairių formų dusuliai, užeina atrodo, kad kūną skruzdėlės apsisiojo. Tokioj jaunystėj jau nebejaučiu gyvenimo džiaugsmo. Kaip man išsikapstyti iš to užburto rato? Kodėl su manim vyksta tokie dalykai? Namuose visus vedu iš proto, nes pastoviai viskuo nepatenkinta pikta. Nebenoriu tokia būti. Gadinu vaikui gyvenimą, o ir su vyru santykiai pastoviai įtemti. Kažkas vyksta ne taip, kaip turėtų vykti, tik aš nesuprantu kas ir kaip tai pakeisti. Labai jums ačiū Inga

Atsakymas (2014-09-09)

Vyrui perduokite nuo manęs linkėjimų, nedirba tiek, kiek priklauso  sutuoktiniiui pagal pareigas :))) Jus purto ir sargdina, prasiveržia pykčiais užspaustas libidas. Turite  nerealiai galingą libidinių energijų jėgainę , kurią galite  išmokti pati transformuoti į aktyvų  profesionalų sportą, į didelės atsakomybės, intensyvius  ir plačios aprėpties darbus. Tačiau išmokti  pačiai pavyks tuo atveju, kai galėsite atkartoti,ką  jau patyrė kūnas  jūsų individualaus orgazmo metu - o tai ir drugelių pulkai , ir Niagaros kriokliai. Man regis , savojo orgazmo dar nepažinote. Ind.jaudrumas - vėluojantis laike,  dėl to  vyrui  reikėtų daugiau, ilgiau stengtis nei kitiems.Nuoroda  - nugara, stuburas, šios kūno dalys stipriau ir greičiau "užsikuria". 

Galite  išmėginti vibratorių. Beje, dvasingumui tai nepakenks, o kaip tik jį pažadins, jei susitelksite  į mylimą  vienintelį vyrą, neieškosite pakaitalų ar treniruoklių pašalyse.Kūnas neatsiejamas nuo dvasingumo, yra jo instrumentas. Deja, dauguma senos kartos žmonių  dar mano priešingai, dar supriešina , atskiria kūną nuo dvasios.

Tai rimti dalykai. Jei nesusitvarkysite šio intymaus reikalo, ilgainiui (po 35 ) prasidės  rimtos ginekologinės problemos, augliai, stuburo skausmai dėl nuolatinių  įtampų  apatinėje nugaros  dalyje, kuri ir taip iš prigimties linkusi stabarėti, stingti. Sėkmės atrandant  savo jungtines pajėgas, o jos  ženkliai viršija vidutinius statistinius rodiklius :)) Vienuole jums būti draudžiama.    

 

         « AtgalAnkstesnis | Sekantis