Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2014-09-10)
Laba diena, mudviejų su vyru santykiai nekokie. Jausmai atšalo, nėra sutarimo, bendrų pomėgių, viskas ką vienas ar kitas daro netinka, erzina. Esame 6 m. kartu, turime sūnų. Esu pasiryžusi skirtis, nes tikiu, kad būsime laimingesni atskirai. Vyras norėtų santuoką dar išlaikyti. Ar mano pasirinkimas teisingas? V.

Atsakymas (2014-09-10)

Ne,  pasirinkimas  netgi labai neteisingas, pasiduodate žvaigždžių  klastingai dėlionei.2014 antrą pusmetį , kaip ir dauguma susituokusių lietuvių moterų,kurios gauna geras pajamas ir žino, ko nori, inicijuojate veržiatės iš išaugtų santuokos rėmų. Vyrams, kurie ignoravo pO LT dangum  moterų poreikius, nerodė dėmesio, netalkino abiejų  gyvensenų subendrinimui, atėjo sunkus metas - keistis, jei nori išsaugoti santuoką. 

Argumentai, kodėl ne:1)2013/12-2016 periodu Jus erzina pati šeima, traukia permainos, įvairovė,  nuotykiai,norisi pabėgti iš namų. Nagi ir pazyliokite paaugliškai kur įdomiau  retsykiais su draugėmis , pravėdinkite vienos galvą , prisikvėpuokite laisvės oro,vis ištrūkdamos iš šeimos prievolių. Visiems tik bus geriau, nebereikės griauti šeimos, kurioje jau po 2016 jausitės kaip Dievo užantyje. 2) būtent pirma santuoka stimuliuoja profesinį, soc. augimą, tai žmogus, kuris labai aukštai iškils, ir jūs šalia jo galėsite vėliau lavintis , keliauti, studijuoti, Iš visų įmanomų ateities variantų su juo - įdomiausia, jis - tvirčiausia  atrama  3) Antra santuoka privers sunkiai, juodai dirbti,  ten būsite po juodu pavydo ir kontrolės, manijų  gaubtu, kas Vandenei visada kančia . Nebent apskritai nebenorite santuokos, bet 1-a nepalyginamai perspektyvesnė. 4)  Vienas iš jūsų didžiųjų tikslų - sūnus, jį išleisti į didelius žmones, pati jaučiate, kiek daug jam duota, kiek į jį sudedate savęs. Tačiau pasinėrusi po skyrybų į uždarbius, neturėdama fin galimybių suteikti jam daugiau žinių (būreliai, kompiuteriai, kalbos),  ir jo ateitį paleisite vėjais. Vien todėl, kad neduota pačiai susitvarkyti su būstu(jis nugyvenamas,  greit apaugama komunalinėmis  skolomis). 

  Jau po 2016 ir šio  "šalto" vyro jausmai užsidegs ugninga aistra, suaktyvės  jo ir laisvalaikis,  atsiras  priešakiniai vyriški pomėgiai.Tačiau, jei dabar išsiskirsite, teliks galimybė žiūrėti, kaip atvirai, karštai jis myli kažką kitą, o ne Jus. Užbėgate Likimu už akių, kaip tikra Vandenė. Palaukite 2016-tų ir vyro jausmai  įgaus visiškai kitą, ryškiai raudoną, aktyvią, jums reikalingą spalvą, šaltis liks praeityje.   

Darau išimtį atsakydama tik dėl sūnaus perspektyvų, nors daugybė dėl santykių klausimų gaunu Šviesi iškilių bendratautiečių vaikų ateitis iki skausmo rūpi, apmaudu, kai mamos su savimi nesusitvarko. « AtgalAnkstesnis | Sekantis