Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2014-09-15)
Laba diena gerb. Saule. Sūnus planuoja vestuves. Labai graži tradicija savo vaikams perduoti šeimos židinį. Esu išsituokusi. Norėčiau išgirsti Jūsų nuomonę ar tinka išsiskyrusiai mamai įteikti šeimos židinį ? Iš anksto dėkoju. Irena

Atsakymas (2014-09-16)

Esate nuoširdus žmogus. Viskas, kas eina iš jūsų rankų - nuoširdu, todėl tikra ir teisinga, neabejotina. Susimąsčiau, kodėl sudvejojote  dėl židinio? koks čia prietaras? galbūt todėl, kad esate išsiskyrusi ir tai gali atsikartoti? Betgi galima mąstyti  ir kitu kampu: neturėjote savojo židinio, o sūnus turės, ir jo  šeimos gyvenimas bus jaukus, artimas, aukuro sujungtas.

Dovana - Laiko dvasioje. Mat šiuolaikines santuokas   valdo Liūtas (meilė, dvasiniai ryšiai, kūryba, seksas, jausmai, žmogaus laisvas pasirinkimas, valdžia), o ne Mergelė, kaip anksčiau porą tūkstantmečių ( biologinė pareiga prasitęsti vaikuose, skaistybė, drovumas,išskaičiavimas, nauda, bendri interesai, iš reikalo, tradicijos).

Štai kodėl viskas, kas susiję su ugnimi,kūryba, viskas, kas 100 proc pataiko į  jaunavedžių norus - yra  į " temą". Ar sūnui reikia to židinio, ar turės kur dėti? Svarbiau, kad dovana  pataikytų ir į jo didžiausius norus, padaugintų šventinių nuotaikų, neįžeistų jo orumo.

Pavyzdys iš savo varpinės. Bendradarbiai persipyko,ką  geriau dovanoti  man  vestuvių proga (buvom tik kelios jauniklės pensininkų būry, jie nežinojo jaunimo poreikių). Jau buvo sutarta dėl  patalynės ir  rankšluosčių komplekto. Tik viena drąsi Liūtė išsikovojo, perlaužė bendrą nuomonę. Gavau fantastišką dovaną, brangenybę - 4  brangius meno albumus: impresionistus, japonų graviūras ir haiku  poetinę tapybą. Liūtė įžvelgė,kuo domiuosi, kas širdyje, ko man labiausiai norisi, suprato, kad rankšluosčius per pirmą persikraustymą pamesiu ar dovanosiu tiems, kam jų labiau reikia, tiek buvau ir esu nutolusi nuo buities.         

Užduotis - su dovana pataikyti į sūnaus giliausius norus. Ko jam labiausiai norisi? Kas uždegs laime jo širdį? « AtgalAnkstesnis | Sekantis