Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2013-07-26)
Laba diena Saule, sunkiai, bet jau apsisprendžiau išvykti padirbėti į Vokietiją. Nemėgstu rizikuoti, bet gal atitrukusi nuo tos pilkos kasdienybės Lietuvoje, vėl rasiu savo gyvenimo tikslą. Ar teisinga linkme einu, Jūsų pritarimas mane padrasintu. AČIŪ. Nijolė

Atsakymas (2013-07-26)

Vakar prajuokino betarpiškumu Sodros konsultantė.Į klausimą :"noriu priduoti senas  darboviečių pažymas, kad sužinočiau e-programoje, kokia pensija prognozuojama." Ji: "kam? kai sulauksite pensijinio amžiaus, ir sužinosite."

Jos atsakymas galėtų Jus stipriai motyvuoti įveikiant adaptacijos sunkumus svetimoje terpėje. Išsikelkite kaip kelrodę žvaigždę tikslą - dėl ko statot gyvenimą ant kortos, dėl ko perskridot į kitą šalį( dvejojančioms Svarstyklėms reikia tvirtai apsibrėžtų orientyrų). Pavyzdžiui - dėl socialiai saugios, su maksimaliom garantijom senatvės, dėl didesnio sukaupto uždarbio gražiai sodybai įsigyti.Išvykote ne jauna, be abejo, persilaužti nebus lengva, mat charakteris, asmenybė jau susiformavo, yra sukaupta patirtis, kurios ten neprireiks. Sunkausia, laužiantis vidujai,  mesti per petį suviskam  sukauptą patirtį, kuri kitur tampa visiškai nereikalinga.Tačiau tik išsilaisvinusi nuo  pasiekto, pelnyto namuose autoriteto ar įdirbio,atsiversite naujom galimybėm ir jomis pilnutinai pasinaudosite.

Nusistatykite sau patogų požiūrio kampą į tikrovę, kad jaustumėtės pilnavertė ir ori bet kurioje tarnystės užduotyje. Juk gyvenimo eigoje svarbiausia - neprarasti tapatybės, nepamesti savęs,žmogiškumo, gebėjimo mylėti,  ugdyti sąmoningumą, priimti su dėkingumu kiekvieno sutikto dovanotas pamokas. O  dekoracijos - šalys, darbai, darbdaviai, santvarkos - praslinks kaip filmo juosta pro akis, tepaliks vertingiausias smiltis atmintyje. Visur išlikdama savimi nepastebėsite įskaudinimų, neimsite giliai į širdį svetimų charakterio trūkumų, nelaužysite naktimis galvos dėl  kažkieno piktų žodžių. Jei senelių priežiūra - geriau vyrai, moterys  jums nėra pakančios, nors to neparodo.

Nėra Lietuvoje pilka. Lyginant- turim vienus gražiausių, dermingiausių  pasaulyje kraštovaizdžių ( kol dar jie neiškirsti ir stambių ūkininkų nenubrūžinti). Dažnai ant piliakalnių medituoju į fantastiško grožio  spalvingus banguotus slėnius viena, nėra daug aplink spalvų mėgėjų. Ir žmonės čia - nuoširdūs, šilti, emocionalūs, kūrybingi. Klaidingas pilkumo vaizdinys susidaro iš žiniasklaidos, kurią it prie vieno konvejerio  kurpia, blankų šalies vaizdą kuria pilki,pikti, nuobodūs, paklusnūs, riboto akipločio infožmogeliukai ( su išimtim, be abejo). « AtgalAnkstesnis | Sekantis