Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2013-08-03)
Laba diena, Saule :) mėginu taikyti astrologiją kasdieniniame gyvenime. Turiu svarbų susitikimą dėl darbo rugpj.9. ASC - libra, venera - mergeleje, saturnas pirmame. Diena - nieko gero, bet kad jau nėra pasirinkimo, kaip galėčiau geriausiai atspindėti momento pozityviają energetiką? Mano supratimu, reikėtų išvaizdoje akcentuoti tvarkingumą, kuklumą (mergelė), bet taip pat ir išlaikyti orumą ir savo vertę (libra). Jupiteris aspektuotas blogai, ar klaidinga butu uzsideti jupiterio akmenukus (topazus)? Saule 10-ame buste gal kazka gero zadetu? :) Apskritai, jei tam tikro įvykio horoskopo valdovas yra venera (ar bet kuris kitas zenklas), tai reikėtų pabrezti savo gimimo veneros (ar atitinkamo ženklo) gerąsias puses, ar akcentuoti būtent to laikmečio veneros savybes (šiuo metu mergelės)? Jau ne kartą teko įsitiktinti nepalankios žvaigždžių padėties galia: pvz., mašina, pirkta lilit asc momentu, o kartu ir per saules-saturno kvadratą, kėlė rūpesčių dar daug mėnesių; sutartis, pasirašyta užtemimo metu, truko kone trigubai ilgiau, nei planuota ir kiti atvejai. Tos žvaigždės - ne juokai, bet būtų šaunu išmokti išreikšti ir pozityvias jų puses :) Dėkoju, jei rasite laiko atsakymui ir linkiu visokeriopos sekmes :) Astro-megeja :)

Atsakymas (2013-08-04)

Deja, kad ir kaip skaičiau, nesupratau jūsų sistemos pagrindo. Tai, ką surašėte, yra labiau jūsų originali mistinė  sufantazuota sistema,  naudojant planetų  išsidėstymą, nei astrologinė analizė.  KOdėl Saturnas pirmame - blogai, o Saulė 10-ame jau gerai?Kur aspektacijos ir valdymai, koreliacijos su būstais?  Kaip siejasi ASC ir mašina?

Astrologija nėra  beribė fantazija, kai kokio senovinio vadovėlio tiesa kryžminama su tranzitais ir užpilama jūsų fantazijų padažu. Žinoma, įdomiau gyventi susikūrus sau kokią  dailią žuvišką abrakadabrą galvoje. Tačiau ja remtis dalykiniame gyvenime - vadinasi, tapti priklausoma nuo  mentalinių nesąmonių,pavojingai atsiplėšti nuo įvykinės  natūralios gyvenimo eigos, kuri ir išreiškia tą sudėtingą kintamą planetų  piešinį danguje. Jį VISUMOJE mato  ir stengiasi tiksliai įvardinti, susieti su individualiais ciklais profesionalas astrologas.   « AtgalAnkstesnis | Sekantis