Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2013-08-06)
sveiki, Jūsų puslapį atradau neseniai, bet taiklus žodis tiek horoskopuose, tiek asmeniniuose atsakymuose mane sužavėjo, tad labai norečiau, kad ir man patartumėte, gal tai padės geriau suvokti dabartinę savo situaciją. Prieš daugiau nei pusmetį sužinojau apie vyro neištikimybę. labai skaudžiai viską išgyvenu dar ir dabar, nes tai išsaiškėjo, kai mūsų pirmagimiui sūneliui tik 4 men. tebuvo. Pastarosios dienos kažkaip labai sunkios, viskas vėl sukyla...bandom atstatyti savo santykius, stengiuosi suvokt savo klaidas ir esu pasirengus kardinaliems vidiniams pokyčiams, kad išsaugoti mus...tik niekaip ramybės neduoda pažystamos astrologės pasakymas - šiais metais tau skyrybos, tau ir vienai bus gerai..vis galvoju, gal aš nesugebėsiu vyro laimingo padaryt ir mylėt jo deramai, jei man lemta vienai būt ir taip kaltes išpirkt ar kažkur kitur save realizuot...nors širdis sako stengtis, juk nuoširdi meilė viską gali...būčiau dėkinga už atsakymą Justina

Atsakymas (2013-08-09)

Gražios mintys, išsaugosiu Jūsų laišką vaikams parodyti, jų santuokų kryžkelėse.Juodžiausią krizinį tašką jau praėjote, praeitą rudenį. Įvairiausių krizinių periodų dar bus tiek ir tiek ateityje, kaip ir kiekvienoje poroje. Tik moteriškuose žurnaluose santuokos- karamelinės, su rožine pradžia ir rūūūžavu pasakišku tęsiniu, be slenksčų ir įtampų. Štai 2020 m. pavasarį teks atlaikyti nepalyginamai sunkesnį santuokos išbandymą. Jei jungs bendros šeimyninės vertybės, dvasinis ryšys -  ramiai įveiksite vieną iš daugelio slenksčių.

Vaikui bet kokiu atveju geriau augti šeimoje. Ant tvirtų šeimos pamatų iškyla aukšti vaikų siekiai ir stiprybė bendromis jėgomis pasiekti užsibrėžtų tikslų. Pilnatvinė šeima cementuoja bendrijas, tautas, valstybes, tampa vieninteliu priešnuodžiu masiniams dvasinės degeneracijos virusams, kai vaikai valstybės vardu , kone prievarta verčiami garbinti svetimus stabus-leninus-vatikanus, gėjų užpakalius, dolerį, holokaustą, kosmopolitizmą, globalizmą  ir pan.

Jūsų klaida: kasdienybėje sumamėjote, sąmoningoje mamystėje daugiau laiko ir energijų skyrėte vaikui, draugėms, pamiršusi, kad esate ir moteris, turinti šalia geismingą vyrą, kuriam reikia ir dėmesio ir - pirmiausia - jūsų moteriško (nei vien mamiško!) patrauklumo,dailaus žavesio, jis vedė gražuolę ir nori ja ir toliau didžiuotis.

Taurai skaudžiausiai išgyvena neištikimybę, jos neįstengia pamiršti, kivirčų metu vis gelia  sutuoktinius tuo kas buvo, kamuojasi periodiškai užplaukiančiomis įniršio bangomis .Ar įstengsite  atleidusi GALUTINAI pamiršti? Ar pajėgsite nesikapstyti detalėse ir nesiatrinti viešai :" esu įskaudinta,niekaip nepraeina".  Suklydęs venąsyk žmogus nepakelia aukų priekaištų, tegu ir neišsakytų. Jie  kaip energetinė šmėkla kabo poros lauke ir ilgainiui verčia sukydusį žmogų bėgti šalin, ten, kur bus pilnutinai priimtas, be kandžių baksnojimų į praeitį. Praeities juodų skaudulių priminimas žlugdo net ir tauriausiais  jausmais susietą porą. Teisinga būtų pradėti gyventi tarsi iš naujo, uždegti naują jausmų aukurą, ne ant senos gaisravietės. 

"Astrologės" užkeikimą  meskite į šiukšlyną. Negatyvūs žmonės tam ir gimsta, kad griautų gerų žmonių santarvę ir pastangas ją atgaivinti,susitelkti bendrai kūrybai.Skyrybų situacijų kiekvienas žmogus pagal žvaigždes išgyvena dešimtis.Turiu teisę tai tvirtinti, nes sidabrinį santuokos jubiliejų neseniai atšvenčiau.Suvokiu, kad galbūt pasidavusi cikliškų krizių energijomis,neištikimybių ar didesnių finansų pagundoms,skubotai išsiskyrusi atrasčiau asmeninius įdomesnius, prasmingesnius kelius. Tačiau vaikai nebūtų pasiekę ir socializavęsi tiek,kiek dabar.Mat jų  pasitikėjimas savimi, psichologinis visavertiškumas rėmėsi į mudviejų su vyru sutelktas pastangas kurti ramius, saugius namus, kur savi ir svetimi vaikai visada ras supratimą ir priebėgą. Juk jūsų vyras nemuša, negeria, neterorizuoja, neengia, kad bėgtumėt su vaiku nuo smurto, kad skyrybos taptų laimingu išsilaisvinimu. Patyrėt bene rimčiausią išbandymą neištikimybe. Šeimos santykius plukdo  moteris savo jausmais,norais, neišsakytom paslaptim, talentais ir intuityvia psichologija.« AtgalAnkstesnis | Sekantis