Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2013-08-12)
Laba diena. Labai norėčiau išgirsti Jūsų nuomonę apie tatuiruotes. Dar prieš gimtadienį kilo labai stiprus noras pasidaryti tatuiruotę (kažką tikro, ilgalaikio ir puošnaus) tarsi tai mane kažkiek sustiprintų. Nors nenoriu jokių piešinių, ženklų, užrašų (greičiausiai tai būtų vaikų vardų pirmosios raidės ant kairės rankos), bet kažkaip intuityviai jaučiu, kad man to reikia. Tai nėra vienadienė užgaida, suvokiu, kad tai savo kūno žalojimas ir netgi įtaka tolimesniam gyvenimui. Labai įdomi būtų Jūsų nuomonė šiuo klausimu. Dovilė

Atsakymas (2013-08-12)

Taip  Jus veikia  rudeninis Saulės užtemimas Skorpione:)) tiesiai ant Saturno Skorpe, pagrįstas noras kažkaip apsaugoti  dvasią per kūną.Turite  amžiną temą: vyresni konkurencingi  kolegos (klientai), ypač Skorpionai įnirtingai  energetiškai blokuoja jūsų liūtišką vitališkumą,pavampyruoja,  dėl ko galimos periodinės depresijos dėl vitališkumo ir širdies veiklos kryčių. Tatuiruotė veiktų kaip nuolat įjungtas  pasąmonės, astralinių laukų  pavojaus daviklis - neatsivertumėt nuoširdžiai tiems,kurie nėra savi, patikimi, o net energetiškai pavojingi.

Vaikų vardų - jokiu būdu, jie taps per tai nesaugūs. Pasvarstykite rimčiau, kokią maskuojančią skydo funkciją atliks tatuiruotė? Ji gali nukeipti, fiksuoti pašalinių dėmesį kokiu pritrenkiamai gražiu piešiniu, taip apsaugosite savo energetinės donorės  "aš" nuo bereikalingos skvarbos į vidinius laukus. Žmonės spoksos kaip užkerėti į piešinuką, o jūs ramiai ištirsite,pasizonduosite, su kuo turite reikalą, ar verta prasidėti, ar pakaks dalykinio : labas, ačiū, atia.

Ji gali  kažkiek gąsdinti paslaptingais  simboliais - tai padės irgi stipriau energetiškai  ( ne socialiai)izoliuotis nuo aplinkinių.Simbolių reikšmės nebeturi jokios maginės galios, mat vis daugiau žmonių nebeskaito knygų, yra atsijungę nuo knyginių ženklų raidyno, kuris šifravo  daugumos pasąmonę bendrybiniais maginiais kodais: gerbti dramblius,bijoti vorų, žavėtis plaštakėmis. Dauguma  išsilaisvina ir iš archainių, archetipinių simbolių, pvz.,: drakonas - galia, undinė - klasta. Jei vis labiau individualizuojasi, štai savo sodybą nužymėjau paukščiais, jų ten daug, taip juos pagerbiau, man jie reikšmingi kaip gyvenimo dalis. Nesuprantama Lukiškių architektų  simbolinė "Tautos siela" , kas ji varna?ar gegutė? Gi skirtingi paukščiai asocijuojasi su skirtingomis reikšmėmis. Simboliai - praeitis, ideogramos - ateitis. Ištatuiruotos jos  daugiau pabrėžia jūsų individualybę, nei nuo kažko saugo.

Maginės tatuiruočių galios veikia nedidelėse, bendra pasaulėžiūra ir ideologija  apjungtose,lokaliose bendrijose: baikeriai, metalistai, narkomanai, kaliniai. Pašaliniams jų simbolika nieko nesako, apsauginiai signalai pasąmonėje neįsijungia.

Mano galva, tatuiruotė turi būti laikino naudojimo. Manau, su laiku bus atrastos sezoninės kūno marginimo technologijos, tatuiruotės įgis grynai estetinę, grožio funkciją, kaip mados elementas, "body art'as". Tatuiruotės populiarėja, nes žmonės nori būti gražesni, meniški. Gaila, kad tai dar nenusiplauna po kelių metų....Aikteliu iš susižavėjimo , kokių yra įdomių, stilingų.

Pagal planetų dangiškus piešinius natūralu būtų šiemet išsimarginti antytėm ar voriukais  dekolte zoną visus stipriau apjungtų bendrystei. O kitąmet stipriau veiktų "ant pilvo" išpiešta povo akis:))) Rimtai kalbu, žmonės iki to priaugs dar kada nors:))) Man, tarkim,   tatuiruotė mirtinai atsibostų po kelių mėnesių,kaip įkyrėjęs žaisliukas, nors irgi norėčiau paukštės ant mentės.

Štai intymi tatuiruotė išties turi magines galias. Sunku atsikratyti atmintyje prisiminimų apie atsitiktinį partnerį, nes jo  skatimeninis  kodas jau užsikabliavo kietai  atmintyje.Ištrinti iš minčių lauko kūną su žyme kažin ar apskritai pavyks, taigi ir pasąmoninis ryšys su tuo žmogumi išliks nenutrūkstamai. Sakyčiau, tokia tatuiruotė markiruoja erotinę praeitį raiškiau, nei asm. vidoearchyvai.. Įžvalgiems nesunku nuskanuoti per piešinėlį visą informaciją, su jumis susijusią.

Tatuiruotė kaip inkaras pririša prie praeities,kurią neišvengiamai kažkada ateis laikas  DALINAI pamiršti, išsinerti kaip iš išaugtinės odos, iš skausmingų patyrimų.

Kol Lilit Vėžyje , iki 2014 kovo, Jums  asmeniškai  nepalankus laikas įvazdžio korekcijoms, į žalą. . Nuolatinei apsaugai labiau tiktų perlamutrinės spalvos akmenukas , perlas, Mėnulio akmuo, 100 proc sidabro papuošalas - kaip pakabukas dekolte zonoje, tarpkrūtyje. 

Naujos, ne tokios lemtingos, kūno dekoravimo, žymėjimo technologijos ateis jau greitai, po 2018 metų. Gal palaukite?« AtgalAnkstesnis | Sekantis