Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2013-08-13)
Laba diena, iškilo toks rūpestis.. straipsnius apie natalinius aspektus skaitau angliškai, ir taip atradau indų astrologiją.. domėjausi atskiromis planetomis būstuose, tad patikrinau keletą tokių: skaičiau sesers dukters Mėnulį 6 būste, ir radau kraupios informacijos: ši padėtis lemia tėvų sveikatos sutrikimus, ar net motinos mirtį. Tada skaičiau toliau ir patikrinau savo Saturną 10 būste, o ten rašė apie vyresnio brolio ar sesers netektį (tiksliai nepamenu, bet pagal tai, kad 10namas yra trečias būstas nuo aštunto).... Skaitant apie savo asmenybę informacija ten gana tiksli, todėl labai išsigandau, kad gali atitikti ir apie kitus.. Esu žmogus, labai imantis į galvą įvairius dalykus, todėl nekreipti dėmesio man sunku, ypač, kai problemos susiję su mano artimaisiais :(( parašyti Jums kilo mintis, nes esate autoritetinga šioje srityje, ir galbūt tikiuosi kokio nors nuraminimo :/ net dvejoju, ar pateikti sesers gimimo duomenis, nes labai bijau baisios informacijos patvirtinimo... nors žinau, kad kompetetingi astrologai tokios informacijos žmogui neatskleidžia.. bet vis dėlto, jei yra koks nors pavojus, ar galima būtų kaip nors apsisaugoti?.. (pridedu jos datą) Dėkui,, J

Atsakymas (2013-08-14)

Visi kažkada mirsime. Ten gi neparašyta, kad mirtys ankstyvos, ko gi susileidot iš baimės?  (for fun:)))

Ačiū už laišką. Raiškiai pailiustravote,kokius "mokslus" praeina astrologai,besimokantys iš viduramžių laikų tekstų. Ir pati prieš 13 metų panašiai "juodai" buvau pradėjusi aiškinti horoskopus, paveikta avestiečio P.Globos  fatališkų, gąsdinančių tekstų. Laimė, universitetinis išprusimas ir gyvenimiška patirtis vertė kritiškai mąstyti dėl tų "mirčių  ir ligų gausos " pažįstamų tarpe.

Viduramžiais medicinos nebuvo, žmonės mirdavo nuo dantų uždegimo ir apendicito. Tad mirties klausimas  astrologams būdavo aktualiausias, lemdavo, ar rašyti testamentą, kaip paskirstyti giminės turtą. Įdomūs ta prasme garsaus krikščionių astrologo, chorarininko Viliamo Lily tekstai. Paprasti valstiečiai jo klausdavo: "Ar išplaukęs į jūrą  sūnus sugrįš? "(kelionės trukdavo laivu mėnesiais), "Ar vedybos tolimame meiste tą dieną įvyks?" ( paštą arkliai veždavo mėnesiais). Ar jaučiat skirtumus tarp to laiko ir dabartinio? Žmogus buvo sėslus, glaudžiai įspraustas  į visuomenės normų ir moralės narvelius, jo ryšių ratas buvo minimalus  ( šeima, ponas ,tijūnas, vaistininkas, kunigas). Dėl linijinio, pokyčių prasme skurdoko gyvenimo, svarbesnius įvykius  buvo nesunku  nustatyti dienų tikslumu . 

Pagal senus vadovėlius moteris  prognostiškai turėtų gimdyti, o šiuolaikinėje realybėje ji tuo laiku sužiba režisūriniu spektakliu ar atidaro firmą. Energetine prasme pagimdo vaiką. To joks viduramžių indų astrologas, rašęs  klasikinius traktatus, net negalėjo įsivaizduoti.  

  Ir natalas veikė stipriau, nes aplinka neleido žmogui adaptuotis prie progresijų pokyčių . Štai tėvai nustatydavo : "mano vaikas judrus, seilėjasi, uždaras, bijo šikšnosparnių, jei jie įkrenta pro kaminą" . Toks  bailiu užantspauduotas žmogus ir eidavo per gyvenimą su aplinkos uždėta  privaloma kauke.O kurie jautė ir atliepdavo žvaigždžių diktuojamus pokyčius, muistėsi ir  staiga keisdavo elgesio įpročius, -  tuos tramdydavo vaistais ar belangėm: "kas čia dabar flegmai  pasidarė, ko jis rėkia ant visų, matyt išprotėjo". Man absoliučiai nepriimtina tezė: "žmonės juk nesikeičia". Ir dar kaip keičiasi, deja, tokių liūdnų frazių autoriai to  nepastebi dėl fiksuotų energijų  dominavimo. 

Yra Anglijoje juodas astrologas, kuris dalina sertifikatus tiems, kas praeina "mirties datų skaičiavimo" treningus. Žiauri kriminalinė, draustina magija.  Įvardinta mirties data kaip kablys įstringa kliento pasąmonėje. Tą energetinį  kablį pasamoningai jaučia jo artimieji, jų pasamoninės baimės dar labiau sustiprina to  mentalinio kablio galias. Štai ateina ta diena ir ...  BINGO! - jis numiršta , nes įsijungė susinaikinimo programos jo visoje aplinkoje. 

Seniai  daug klausimuose  rašiau, kaip veikia tokio juodo prognozavimo mechanika.  Nežinau ką jums atsakyti ... Pirmiausia,  atsikratykite baimių , nes negatyviomis mintimis ir emocijomis prišauksite sesei nelaimių. Juolab sveikatai jai iki kitos vasaros  periodas  kaip reta įtemptas ,  padidinta traumų rizika ( bet  traumos nebūtinos!), įtemptas darbuose ypač spalis, nauji metai, 2014 sausis, kovo pabaiga- balandis. Vengti didelių sporto krūvių ir stresų, atsargiai vandenyje, nekonfliktuoti su gimine ir tėvais -  ir net nepastebės keblumų.

  Jei susirgiste apendicitu, irgi  panašiai atsiversite medicinos vadovėlį ir iš jo  mėginsite  sužinoti, kas ten jūsų pilve ir virtuvės peiliuku pasioperuoti?  Taip man atrodo šimtai astrologijos mėgėjų, kurie  drąsiai imasi konsultuoti drauges, gimines, pasiskaičiusios  samanotos senovės indų tekstų. Net laiškus man rašo kaip kolegei su  padrikomis natalinėmis fantazijomis, pyksta, kad neatsakau:)))Profesija - tai profesionalumo ugdymas. Pirmus 4 metus  prilipusi prie monitoriaus tyrinėjau  astroprogramas, akis ir stuburą susigadinau, bet susikūriau savo metodiką, mat vadovėlių  gerų nėra, kiekvienas bet kokios srities žinovas pats sukuria patirtimi savo vadovėlį. 

Bazinės astrologinės žinios apie charakterį bendrai - netgi labai sveikintina ( bet charakteris gi kinta, o su natalu jį, kaip tą mirties datą, mirtinai užantspauduosite). Užtat sunkias operacijas patikėkite profams.  « AtgalAnkstesnis | Sekantis