Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2013-08-23)
Labai labai dekui zu straipsni apie zombius (baisus man tas zodis, nesmagiai skamba…). Jau seniai mintys apie sita tema ateidavo, vel iseidavo, kazkas is pazistamu lyg uzkabindavo, bet tik tiek. Jus dabar labai aiskiai materializavot jas. Skaiciau tris kartus. Siaip siek tiek isgasdino (ypac „asmeniniu” lelininku tema, ne valstybiniu ar pasauliniu, reklaminiu…), man dar nauja ir samone truputi soko gavo…:) Laisva kiekvieno is musu Valia gyventi, klysti, mokytis (jokiu budu nekenkiant kitam, stengiantis myleti pasauli, ir JOKIU BUDU nesikisant i KITO ZMOGAUS LIKIMO KELIA savanaudiskais tikslais) man atrodo esminis dalykas. Todel baisu pagalvoti, kad kazkas galetu zombuoti mane, tuos, kuriuos myliu, arba isvis kad as kazkam taip kenkciau… (ir dar baisiau pagalvojus, kad jau kazkas toks yra… bet neskubu dar daryti isvadu, cia ne dienos ir ne vieno straipsnio analizes reikia…) Gal mano klausimai dar labai nesubrende, bet… norejau paklausti, ar zmogus, jau zombis, gali atpazinti, kad jis zombis? Pagal ideja, zombis – viskas, prazuves, negali suprasti, kad tai ne jis… Tarkime, zombis skaito Jusu straipsni… Ar jis pajegus bent isivaizduoti, bent sekundelei suabejoti, kad jis toks, vargsas prazuvelis? Kaip gi su tokio zombio zvaigzdemis, Likimu, Karma, gyvenimo pamokomis?.. Visa tai nebetenka prasmes, ir jis tiesiog nugyvena gyvo lavono gyvenima? Atsakysit ar ne, labai dekui uz straipsni(us). Ir atsakymo tokiu,visiems aktualiu, paskutiniu metu…. Smagu:) Grazios dienos Jums! As. A.

Atsakymas (2013-08-24)

 

Afrikietiška žodžio "zombis" prasmė kiek baugoka, sąmonė išties dilginasi. Ryškesnis civilizuotas pavyzdys - asmuo, kurį įtraukė sekta, užzombavo jį  prievartinei narystei. Lyg viskas aišku su juo. Šeima jo nebeturi. Mano kartai laaaabai pasisekė, matėme nuoširdžius komjaunuolius ir komunistus arti, šalia, kasdien. Žinome, kuo aršus komjaunimo aktyvistas skyrėsi nuo gyvo reaktyvaus pajautinio žmogaus, kuris vadovavosi savo galva, kuriam rūpėjo artimųjų, mylimųjų nuomonė,o ne partijos įsakymų vykdymas. Dėl to nesunkiai įžvelgiame tą surobotėjimą, sulavonėjimą, nužmogėjimą  kituose, kuriuos tampo už virvučių pelno kulto guru, tinklinės rinkodaros viršutiniai grandininkai, dvasingumo universitetų vadovai ir kitokie lėlininkai.

Tema svarbi tuo, jog technologizuotoje gyvensenoje net gyvybę lemia ne koks ten Likimas, o  aktyvus žmogiškumo veiksnys. Ne viską įmanoma nusakyti įstatymais, reglamentais. Pavyzdys: VIŠI parke vos nepražuvusi mergaitė.Paskaičiau jų parko parengtą  Tėvų sutikimą, privalomą nepilnamečiams.Žiauru, jie nusiplauna nuo bet kokios atsakomybės nelaimės atveju. Matyt, ir gelbėtojams vadybininkų įkalta, kad nelaimės atveju bus kalti ne parko darbuotojai, o valytojai, patys skęstantieji."Teisininkai" viską sutvarkys. Ir zombiai gelbėtojai STOVI pasyviai, kai šalia skęsta vaikas.Mūsų visų vaikai tampa nesaugūs ten, kur žmogaus laisva valia, ir nuomonė  uždrausta, kur dirba pelno zombiai. Kaip geroji alternatyva - Ispanijos vandens parkai (Toremoline),ten tėvai ilsisi, nes parkų darbuotojai ŽMONIŠKAI, kaip savus, gano vaikus, akylai stebi, kad jiems ko neatsitiktų.

Skaitytojų reakcijos rodo, kad puolė medžioti zombių tarp savų. Na, nėra tų zombių daug:)))).Vienetiniai apšalę.Nereikia gąsdintis savęs ir artimųjų. Atsiprašau, jei ką mirtinai išgąsdinau.Meilė saviems visada kažkiek susijusi su kompromisais, asm.didžiųjų tikslų korekcijomis, nuolaidomis, dažnai- ir nusižeminimu. Ko nepadarysi dėl karštai  mylimo vaiko ar tėvo, bet zombio jausmai , kaip taisyklė, atrofuoti. Jis gražiai, kaip užsukta lėlė, kalba apie meilę, bet jos nei emociškai, nei jausmiškai neišreiškia, net provokacijoms nepasiduoda - LEEEEEDAS ar AKMUO vietoj širdies. 

Tekstas labiau buvo skirtas savęs pažinimui, mamoms, kad iš nusakytų tipinių reakcijų atpažintų svetimos stiprios valios per smarkiai įtakojamą moksleivį, paauglį. Gi vaikai - atviri, keliauja, susitinka daug įvairių žmonių stovyklose, sąskrydžiuose, gatvėje, interneto platybėse.Tėvai dirba, yra užimti, ne visada turi laiko įsigilinti į vaiko naujų pažįstamų  gerus ar blogus motyvus. Paprastai ir vaikai, reguliuojami ar net šantažuojami kito, valingesnio žmogaus, atitolsta, dygsta susvetimėjimo daigai. Pasikeitęs esmingai jų elgesys bus signalas mesti trumpam viską į šalį ir vėl jaukinti vaiką, grąžinti į šeimą,kuri (jei gera!) leidžia jam būti savimi, ieškoti ir klysti, nesurobotėti.

 Štai žiūriu kartu su visa tauta į Valančiūną, 1OO proc. zombis iš elgesio, reakcijų, pasirinkimų, net A.Sabonis tą patvirtino.Kas jį užprogramavo, kieno jis lūkesčių ir norų tikslus išpildytojas  - įdomesni klausimai. Dažnai gi užzombinti nebūtinai nusivažiuoja, o lipa svetimais laiptais ne į savo viršukalnes. Bet nejaukumo,tylaus siaubo jausmas šalia jų kaip prie numirėlių. 

Ši tema opi, nes  pati , drįstu teigti, pusę gyvenimo pragyvenau pagal svetimas programas, ne savo laisva valia rinkausi, kas prie širdies. Opu, nes daug jaunimo yra užzombinami mokyklose siekti gerų pažymių nemąstant, tik papūgiškai atkartojant, kas galvon sugrūsta. Be to, silpnesni paklūsta nesipriešindami  vieno iš tėvų programai: " gauti darbą, kur mokės daugiausiai". Per tai jie laužo save, praranda svajonių paukštes(jų galingiausią gyvenimišką motyvaciją!), patenka į žiaurokas išgyvenimo situacijas,kuriose tampa pirmieji kitų prievartos taikiniai,  apšalę paklūsta tam, kam gyvas žmogus  natūraliai priešintusi.

Atmintyje- abiturientas.Šmaikštus, grupės šoumenas, su didžiąja  svajone būti scenoje,šou versle. Tėvas įsakė stoti į ekonomiką. Sutikau prieš baigiamuosius koridoriuje - liūdnas, perbalęs.Nusistebėjau, kad be pasipriešinimo jaunuolis atsisako savo siekių. Vaikas apsiašarojo :"o ką man daryti???? ar gali kažkuo padėti?". O po to tėvai stebisi, kodėl suaugę geria, depresuoja, serga sunkiausiomis ligomis.Jis - dar ne zombis, jį sutikau pradinėje  pavergimo stadijoje.Tikiuosi, kad jam pavyko atsiriboti nuo tėvų valios.

Skeltanagiams ūkininkams ūkininkų kalba : pasodinkite rožę burokų lysvėje ar pelkyne, bijūną - papartyne - ir žiūrėkite kas užaugs, persodinėkite, gydykite nuo nuolatinių  grybelinių ligų, tręškite, žodžiu - tik vargstančiais augalais ir užsiimkite, bėdavokitės dėl jų silpnumo ar "blogos žemės". Teisingiau, dieviškiau, natūraliau,jau pozityvios  eko-sodininkystės dvasioje - rasti geriausią dirvą, terpę , kur augalas pats  NATŪRALIAI, savaime subujos, pražys vaiskiausiai, tik apravėti teliks. Labai patinka astilbės, tačiau jų savo smėlynuose,priemolyje nesodinsiu, kam kankinti augalą dėl savo užgaidų. Taip ir su vaikų programavimu.  

Su karma - gan paprasta. Kaip ir viskas Visatoje, tai - energoinformacijos rūšis. Senoji lieka įšaldyta  : žmogus žygiuoja sapnuodamas, užprogramuotas  svetimais keliais, nors socialiai gali būti tobulas visuomenės pavyzduolis. Nesusivokia , ko nori pats (tam jam nepaliekama nė menkiausio šanso),taigi nesutinka brandoje sau svarbių augimo žmonių,nekuria karmos pats,   neatskleidžia saulėtojo, dieviškojo potencialo. Karmos subalansavimo prasme gyvenimas lyg ir veltui.

Kaip  yra su žvaigždėmis- nesigilinau. Zombių ir pati bijau, vengiu.  Su jais elgiesi nuoširdžiai,kaip su žmonėmis, o jie po kažkurio laiko stačiom akim piktai grūmoja (biesinasi)su prakeiksmais : "esi arogantiška, esi demonė, juodoji magė". Pabandžius taikiai aiškintis ( gi du žmonės visada gali susitarti, rasti bendrą kalbą), ko nesuprato, gal kur suklydau, visi juk klysta, bet pasirodo tai nesvarbu, svarbiau buvo suniekinti, sumalti  į miltus kažkokį ten "mano ego". Tokiais atvejais telieka ramiai pamedituoti, koks piktas lėlininkas ar relgiija stovi zombiui už nugaros, ir palinkėti jų porelei gero oro ir skaidraus dangaus.   

Zombiams turėtų veikti įprasti tranzitai,jie veikia cikliškai visą biologiją Žemėje, net augalų kintamą spalvinę gamą.Tačiau Saulės energija ( širdies veikla) yra blokuojama , didžiąją dalį gyvybinių syvų perima lėlininkas.       

   « AtgalAnkstesnis | Sekantis