Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2012-10-16)
Visada, kai žmogus pasijunti aklinoje bedugnėje, pradedi ieškoti kažko naujo, kažko..kas padėtų.. ištiestų pagalbos ranką.. Auginu kelis vaikučius, viena. Su vyru nebegyvename kartu. Mūsų šeima (jei tai galima pavadinti taip..) turėjo labai didelių problemų (tikrai neeilinių). Bet gal ne apie šeimą, o apie tai kaip atrasti vidinę ramybę, kurios neradau tarpusavio santykiuose su vyru. Kažkodėl atrodo, o gal liko tik tokia viltis, kad ramybę atgausiu, atradusi mylimą, mėgstamą profesiją. Baigiau socialinius mokslus, tačiau dirbdama darbą susijusį su specialybe pasijutau vėl, lyg prarajoje. Šį rudenį įstojau ir mokausi grožio terapeutus rengiančioje aukštojoje mokykloje. Miela Saule, norėčiau paklausti, ar ši specialybė man? Ar ramybės ieškoti kitur? Labai nuoširdžiai dėkoju, Saule. ramybe

Atsakymas (2012-10-17)

ooo, puiku, grožio terapeutė - čia   atrasite save ir nereikės kasdien bendrauti su  ne artimais vyrais, venkite jų,kiek tai įmanoma., apskritai. Jūsų laukuose jie tampa agresyvūs ir karingi,energetiškai puola, taigi visada sujaukia tą vidinę žuvišką ramybę ir jūsų prigimtinį širdies gerumą.Pirmoje santuokoje artimiau patyrėte, kaip tai atrodo, kaip elgėtės pati su aplinkiniais praeituose gyvenimuose, trikdydama ryžtingias veiksmais jų norą būti savimi ir mėgautis ramybe.  Tik trečioje santuokoje jau tikrai rasite ramybę, be jokių spec. pastangų. Moterys, priešingai šalia jūsų tampa gražios geros ir savimi pasitikinčios, jus myli. Mokykitės puoselėti ir saugoti vidinį ramų,  kupiną gražiausių vaizdinių pasaulį. Jį trikdo bendravimas su politikuojančiais ar argresyviais giminaičiais, gatvės triukšmai,buvimas triukšmingose poilsio vietose (tik jums čia skirta) ar popsiniuose kurotuose, pramogų centruose . KIek pati ryžtingai kovosite su pasauliu, stumsite iš jėgos reikalus ar mokslus - tiek pasaulis kaip švytuoklė brausis į jūsų  dvasios erdves, jas drums. Kiek užsiimsite su meile tuo, kas plaukia intuityviai švariai iš širdies,po meditacijų,  tiek jūsų vidinė meilė ramins įsiaudrinusius kitus. Pasipraktikuokite ant svetimų šunų . Pergalė - kai agresyvūs, puolantys jau prišoks ir paklusniai laižys jums rankas:)))) Esate nerealiai kūrybinga. Raskite kūrybos formą, kur semsitės ne tik ramybės , bet ir dvasios jėgų - muzika, dailė, proza ?

Profesija neteikia ramybės niekam. Priešingai, ambicijos ir bet kokie pasiekimai neatsiejami nuo vidinės įtampos ir konkurencijos. Jei brausitės į lyderes dėl didesnių kapitalų - užsidirbsite gimdos guzų. Jei su meile , įkvėptai kursite moterų grožį - dideli pinigai patys jus susiras. 

   « AtgalAnkstesnis | Sekantis