Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2012-10-25)
Sveiki, Saule. Pastebiu kartais apibūdinate, kad dėl vienų ar kitų aplinkybių sunegaluoja žmogaus kūno. organai. Apie širdį neradau, arba nekalbėjote. Kodėl suserga žmonių širdys, yra bendros sritys, kurios neigiamai veikia, ar kiekvienam asmeniui individualiai? Pastaruoju metu širdies pulsas 100 tvinksnių per minutę. Toks pašėlęs ritmas privertė pamąstyti, dėl ko, ką man širdis sako ir pasidariau tris prielaidas- sunkus, energija atimantys darbas, kuris teikia pasitenkinimą dėl ateities galimybių patirties, protinių resusrsų išnaudojimo, bet atima energiją, kainuoja daug emociškai, antroji- laisvalaikiu neužsiėmimas kūryba, piešimus, o trečiasis - jausmų, minčių vyrui, su kuriuo negaliu būti užrakinimas, slopinimas, kaltė, kad mintimis išduodu tikrąjį draugą. Ir dar viena mintis šovė, ar gali sunegaluoti nekaltas organas, iš pasiaukojimo, kad būtų atrasta ar išgydyta kitas negalavimas? :) Ačiū, jei pasidalinsit mintimis apie organų negalavimus ir perspėjimus. širdelė

Atsakymas (2012-10-26)

 

Žmogaus kūnas tampa vis jautresnis, sakyčiau,net lepesnis,  labiau pažeidžiamas tiek išorės poveikiams (virusų atakos, individualiai netinkamas, žalingas gyvenimo būdas), tiek emociniams ryšiams, ypač darbe. Darbo kolektyvuose , kur visi užspausti, griežtai reguliuojami, kontroliuojami ir  spaudžiami, kur neleidžiama pajuokauti ir šypsotis, rodyti emocijų - ten ruošiami būsimieji vėžininkai, skrandininkai, psichikos sutrikimų ligoniai.

Jau nesyk rašiau, kad geriausias diagnostas sau pats žmogus. Reikia mokytis įsigilinti į save, intuityviai "atsekti" negalavimų priežastis, ieškoti veiklos, artimesnės prigimčiai, natūraliems ind. bioritmams. Štai vieniems reikia į parą daug fizinės veiklos. Pasodinus tokius į biurą, plyšta nuolat  galva.Kitam, priešingai,reikia  ramaus kampo ilgiau susikaupti.. Tokį pasiuntus kurjeriu- jis ne tik jaus nuolatinį nuovargį, bet ir taps grėsmingas aplinkai.

Esu pelėda, mokykloje prabusdavau kažkur apie 3-ią pamoką. Periodiškai kūnas per bronchitus sugrąžindavo į įprastą  pelėdos ritmą. Žalingiausias kūnui dalykas: bendras standartinis, visiems vienodas konclagerio ritmas, vienoda mityba. Kiekvienas turi derintis prie savo organizmo poreikių, jo nelaužti.Laužti, grūdinti sveika - dvasią, bet ne kūną. Štai šiuo metu žinau, kad šaltis - mirtis mano kraujagyslėms ir inkstams, už milijoną nešokčiau į ledą su ruoniais.O kiek patiklių patiki ir šoka į ligas? Kitam priešingai - karštis ir saulė: šokas, mikroinsulto rizika.     

Patarimai  dėl kūno visada - individualūs, koks  perteklinis veiksmas kurioje srityje energetiškai  kokią kūno dalį įjautrins.Nėra bendrų schemų. Yra išorės kosminių veiksnių (energetinio fono) kitimai. Kiekvienais metais keičiasi kūno poreikiai, tą aprašau čia:

http://www.horoskopas.lt/news/133/19/Jupiteris-Dvyniuose-ir-zvalumo-astroreceptai-NEW/1

Štai nuo šio rudens trijų metų bėgyje Lietuvos padangėje pas daug ką gali atsirasti rimtų, pavojingų širdies sutrikimų, kurių priežastys: nepasitenkinimas ar priespauda  santuokoje, nepakeliama konkurencija,išgyvenimai dėl vaikų ar mylimųjų, kliūtys kūryboje.

Apibendrinta visiems ne įgimtų širdies sutrikimų priežastis: BENDRAVIMAS, RYŠIAI SU KITAIS ŽMONĖMIS, ŽODINIAI KONTAKTAI, KASDIENYBĖS RITMAS, MĄSTYMAS. Čia reikėtų pasireguliuoti pagal save, nebendrauti su tais, kurie sekina, provokuoja konfliktus, keisti požiūrio kampus, santykį į žmones ir situacijas,kurios nuolat neadekvačiai jaudina ir t.t. 

Kita priežastis: SANTUOKA, ryšiai su aplinka, požiūris į supantį pasaulį, bendravimas su vaikais, šeimos būstas, darbo atlygis. Jei čia yra blokai, nepasitenkinimas, pyktis  - tai ir širdis  su laiku ims streikuoti.   

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis