Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2012-11-09)
Laba diena. Kaip vertnate savo koleges Valaitytes - Wolmer pranasystes siu metu pabaigai? Ji savo veikale BENDRA 2012 CHARAKTERISTIKA apraso milziniskas permainas, net 3 ateities scenarijus.Kaip i tai reaguoti. Aciu. Paqgarbiai. WWW

Atsakymas (2012-11-09)

Nesidomiu Lietuvos astrologų prognozėmis, net nežinau, kuo jie užsiima. Kažkada pamėginau draugauti, buvau suignoruota, o neužsibūnu ten, kur manęs nereikia. Patiko kažkada Naglis Šulija,. Bet ir jo nežinau minčių, nes LT televizijos nežiūriu, naujienų radijo neklausau, spaudos neskaitau - nėra laiko ir noro sąveikauti su negatyviomis pykčio energijomis. Volmer - Žuvys, o Žuvų fantazija- beribė, užburia, veikia kaip hipnozė kai Neptūnas tranzuoja per Žuvis. Irgi prognozavau (paskaitykite bent kartais ir mano web-straipsnius)  dėl Saturno- Plutono dispozicijos ir Urano - Plutono kvadratūros daug ką, dėsčiau variantus , kaip jos gali  Lietuvoje suveikti. Bet lietuviai yra  antiastrologinis etnosas, stebuklinių pasakų fanatikai.Kuo įtaigesnė fantazija ar mitas - tuo lengviau įtiki ir susiburia apie ją kaip vaikai. O rasti laiko pasigilinti ir suprasti, nušviesinti protą, kaip gi tos Kosmoso energijos įtakoja kolektyvinės ir individualios sąmonės laukus - daugumai nekyla net minties.

Surenkite  5 šamanų frontalią propagandą per visus media kanalus, kur jie kasdien gąsdins metų bėgyje, jog 2012 m. pabaigoje Vilniuje atsivers pragaro vartai. Ir tikrai pradės vertis smegduobės,įgrius  kai kur asfaltas. Mat patikliųjų minios baimės ir įtikėjimo, fatališkų minčių  JUNGTINĖ ENERGIJA, valdoma  šamanų valiomis (o jos valdo ir stichijas), sugeneruos  destruktyvias energijos įtampas, kurios prakiurdys žemę pagal šamanų pranašystes. Jei domitės HAARP klimatine ginkluote, tuomet lengvai suprasite , kaip veikia kraupi pranašystė, įdiegta  į masinę sąmonę. Tik vietoj HAARP'o technologijų naudojami gyvi biosiųstuvai - lengvatikiai žmonės. 

Šiaip astrologo etika neleidžia apskritai kurti įtaigių meniškų vaizdinių, gąsdinti fatališkais scenarijais. Irgi daug sapnuoju, bet niekada juodųjų savo sapnų neviešinsiu (nors jie visi pildosi 100 proc. tikslumu). Nevalia juodinti žmonėms ir taip nelengvą, valdžios užjuodintą gyvenimą. Gyvename Vandenio eroje, kai vienas paprastas žmogus savo (ne) veiksmu gali pasukti Istorijos ratą į priešingą pusę. Kas jam šaus į galvą, kokių vertybių vedamas jis nuspaus kokį mygtuką   - nežinia.

O milžiniškos permainos visose gyvenimo srityse jau vyksta  nuo Mileniumo pradžios (santuoka, vaikų auklėjimas,net vyrų-moterų  tarpusavio santykiai, gyvensena, komunkacija ir t.t. ) -  apie ARCHETIPŲ DIDŽIĄJĄ KAITĄ ir REALYBĖJE nuosekliai  šviečiu FB'ke. Klimato kaita vyks nuo šių metų pabaigos paspartintai. Deja, žmonės jai nepasirengę, neapšviesti dėl eko gyvensenos, vartojimo ribojimo, pozityvaus mąstymo neatidėliotinos svarbos. Matėte Sandy padarinius?   Čia ne Dievo bausmė, o KLIMATO  DESTRUKTYVI KAITA, kaip nevaržomo gamtos niokojimo padarinys. Žemė irgi - VISATOS ASMENYBĖ, o ne skriejantis  nbejausmis kamuoliukas. JI gins savo orumą , teisę  išlikti, keršydama - uraganais, cunamiais, ugnikalniais, speigais ir galingais potvyniais per Neptūno ir Jupiterio trinus-sekstilius-jungtis.« AtgalAnkstesnis | Sekantis