Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2017-12-10)
Rasau Jums antra karta po ilgo laiko. Gal sikart mane pastebesit. Buciau dekinga uz brangu laika skirta man. Jusu atsakymai labai gilus ir idomus. Esu dvynys, ascendentas svarstykles, jupiteris 2017 m. rode geras prognozes meileje tiek dvyniui tiek svarstyklems, o joms -aplamai naujus pasikeitimus gyvenime ir dar baltasis menulis dvyniu zenkle. As taip tikejau, kad pasiseks. Nesuprantu, toks jausmas, kad visata mane pamirso, tik egzistuoju, kad isgyventi, niekas nevyksta. Visas mano dziaugsmas ir palaikymas-mano supratingas ir geras sunus. Ir dar mama. Kai pries 2,5 metus paliko mane vyras ir isejo su kita, as gyvenu tarsi kalejime, vienisa, tiek pajamu stygius, tiek draugams nelabai viena reikalinga, sutrikes miego ritmas, sapnuoju kartais buvusi, kaip jis ateina mane aplankyti…Nesuprantu ar tai skausmas dar vis nepraeinantis trukdo surasti ta savo kita meile, ar kazkokios kitos planetos kaip tarkim saturnas ar dar kazkas netaip mano horoskope. Kiek susipazistu internete, vis ne tie vyrai, tai melagiai ar nerimti. Arba neiseina susitikti, nebeatraso, suprantu, vadinas tai dar ne tas zmogus.Taip negera, kada visa tai baigsis, kada bus geriau, tas juodas etapas pasibaigs ? Jei bent darba megstama tureciau, save realizuociau. Visa savo energija atidaviau buvusiems santykiams, o ne saviraiskai ar savirealizacijai. Liudna del to. Man intuicija kuzda, kad man sektusi tokios veiklos kaip makijazas arba interjero dizainas, fotografija, ar kazkas kurybisko, esu gavusi komplimentu del to. Taip pat labai svarbu su kokiais zmonemis as bunu, ar mane megsta. Esu labai jautri ir kazko bijau, gal nesekmes ar savimi nepasitikiu, man toks jausmas, kad galiu neisivaziuoti ir nuleisti rankas. KAS SU MANIM NE TAIP ? Gal is vis reiketu gyventi ne Lietuvoje ir tada pradetu sektis ? Jei taip, tai kokiose salyse? Patarkit prasau, butumet kaip sviesuliukas tamsioj nakty. Pagarbiai, L. Lora

Atsakymas (2017-12-13)

Ar žinote, jog prognozės Saulės ženklams astrologijoje atsirado visai neseniai - tik 20 a. pradžioje? Štai šiuolaikinės solidžios  astrologų organizacijos ( man autoritetas- ISAR, ne P.Globos sekta) savo sertifikaciniuose reikalavimuose nepripažįsta  astrologinių praktikų sudarinėjant prognozes Saulės ženklams. O lengva širdim įtikit ir laukiat pasyviai, giliai senobiškai meilės kaip burto pagal popsines prognozes. Puikiai suprantu, jog dauguma žmonių, masės   nori būtent tokių kuo paprastesnių - tik Saulės ženklams, kad kuo mažiau suktų sau galvą,kad nereikėtų kreiptis į  prof.astrologus dėl individualių išaiškinimų.

Kaip galite  21 a aklai kažkuo tikėti? Ne vienerius metus nepaliauju kartoti, jog ASMENINĖ ateitis jau pareina iš mūsų pačių minčių, proto, aktyvių veiksmų. Ir pagal Majų Kalendorių baigėsi Visuotinis laikas, kurkite savo ateitį pati, o astrologija tebus puikus, kone tobulas įrankis savęs pažinimui ir savo Laiko vadybai.

Jūsų giluminės problemos - seksualiniai kompleksai. Kol jų neįsisąmonsite, kol neišsivaduosite iš proto apribojimų šioje srityje, tol vyrai palikinės, atšoks ,kaip nuo pasiklydusios laike   pasakų princesės, kuri gyvena 18 a. tradicijų pilyje.

Jokiu būdu neagituoju laisvėti  be ribų lovoje, jokiu būdu. Moters lytinis santūrumas, drovumas,  ištikimybė, dvasinė stiprybė, šeimos vertybės -  tai, ką pati puoselėju ir labai labai norėčiau, kad tokioje dvasioje  būtų auklėjamos mergaitės  atviram, plačių galimybių  pasauliui .Tačiau, kai  suaugę, brandūs žmonės kuria naujus santykius,  kažin koks kantruolis susivilios prisibelsti iki įžeidžios mažos mergaitės ar pavyzdingos mamos  su senų nuoskaudų kraičiu, kaprizais. Juk jūs slepiatės nuo naujų  jausminių patirčių it darželinukė.

Palankios aplinkybės užsimegzti naujiems santykiams 2019 sausis -vasaris ir 2020 metai. Tačiau net ir palankiausiose aplinkybėse gali nepasisekti,  jei darysite tas pačias bendravimo klaidas, nebūsite dar atsikračiusi praeities šešėlių ir bendravimo baimių,  nežinosite pati, kokio vyro ir  kam - romanui ar ilgalaikei santuokai ieškote.  « AtgalAnkstesnis | Sekantis