Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2017-12-14)
Gerbiama Saule, vis skaitau Jūsų straipsnius, nagrinėju puslapį astro.com ir šiuo metu turėčiau būti aukštumoje savo karjeros, švytėti - puiki Jupiterio pozicija, bet deja, ašarų pakalnės. Nauja vadovė įstaigoje (nuo spalio 11 d.; taip, tik įžengus Juoiteriui į Skorpioną) ėmė engti mane, esu ignoruojama, viešai žeminama. Planuojamas atleidimas arba bent pažeminimas pareigose, bet vadovė net nesikalba atvirai ta tema. padėkite apsispręsti, ar bėgti, palikti šią įstaigą, kurioje ne vienerius metus dirbau , darbas patinka, juk per prievarta nebūsi miela vadovei. Gal visgi stengtis ir neužleisti pozicijos, juk pavaldiniai palaiko. Gal ieškotis kitur, bet valstybės tarnyboje, o gal imtis ir sukti visu 180 laipsniu...kur nors?

Atsakymas (2017-12-15)

O astro.com  matėt, jog  tranzitinis Plutonas ant Mėnulio "lipa"? O progresinė Saulė perejo į Mergelę?  O Jupiteris  daro kvadratą su Merkurijum, 6-to valdovu? O Juodas Mėnulis Ožiaragyje, ASC ženkle, o ant Asc tuoj užlips Saturnas ir 3 metus jus spaus padidintais reikalavimais , grūdins išbandymais ? Šitie veiksniai ir paaiškina (jei juos išversit iš astrologinės kalbos) kas per situacija ir kaip reikia elgtis:)))))

 Laišką skelbiu kaip pretekstą įspėti kitus. Mat Jupiteris Skorpione iki kito lapkričio visose LT darbovietėse, darbo kolektyvuose kuria šaltą  maksimalių reikalavimų, provokacijų ir nepasitikėjimo vienas kitu  atmosferą, kurioje jautresni ir nepajėgūs konkuruoti  cypia ir jaučiasi gniuždomi. O viso labo atsiranda kažkokie žmonės, kurie  kelia paadidintus reikalavimus, skaudžiai bedžia į negeroves, verčia mobilizuotis  dėl aukštesnių rezultatų ir apsivalyti, testuoja profesionalumą. Kažkam gali atrodyti, jog "užsisėdo",  o kažkam "pagaliau kažkas privers visus sąžiningai dirbti".      

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis