Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2018-02-07)
Sveiki, Saule, susidūriau su keista situacija, pastaruoju metu kai mane koks vyriškis pakviečia susitikti, man kyla tokia atmetimo reakcija, kad atrodo net nebegaliu ir nenoriu tokių kalbų klausyti, o kartais ir supykina. Panašiai mano kūnas reaguoja, net jei tiesiog kyla apie tai diskusija. Nesuprantu, kodėl ir kas vyksta? m

Atsakymas (2018-02-08)

Gal paveikė #metoo informacinis cunamis? Mane ,tarkim, irgi jau purto iki koktumo tas nesibaigiantis srautas praeities nuoskaudų liudijimų, intymių smulkmenų...lyg kapstytumeisi priplėkusioje sušniukusių  skalbinių dėžėje.Mano studentavimo laikais vyrų aktyvus  priekabiavimas buvo norma, vyriškos agresijos  ir neisišauklėjimo tipinė apraiška, kaip paslaptį viena kitai perpasakodavom spec.triukus, kaip gintis netikėtai užpultai, kaip apsisaugoti patyrus netikėtą prievartą. Visi sveiko proto suprato, kad vyrai medžioja, moterys saugosi,bėga  ir ginasi. Neperžengdavome įtartinų ribų - gerti su mergišiumi dėstytoju jo teritorijoje,pasilikti per naktį su girtu režisieriumi jo bute. Jei ir peržengdavome, tai ekstremalios patirtys pasilikdavo atmintyje kaip skaudi kvailės pamoka ar aštrus vienkartinis nuotykis.

Iš bendrabučio išliko prisiminimai, kaip sėdžiu it pelė po šluota užsirakinusi, ir koks nors testosteronų pertekliaus užvaldytas daužo,laužia  duris , kad atidaryčiau. Ak, irgi turėčiau dabar skalambyti ant viso svieto, kaip nūdienos garbūs filosofijos  ir politologijos profesoriai persekiojo, bėgdavo iš paskos? Ar virkauti, kiek  svaigios karjeros šansų atsisakiau, nes jų  privaloma sąlyga buvo - lova. Taip,atsisakiau - 5 tūkst. lt algos , kelionių , buto ir galingų įtakų medijoje, nes protingi vyrai įspėjo : už tai turėsi miegoti. Mačiau tas, kurios pasirašė "mat.paketui" , čia jų laisvas, neprivartinis pasirinkimas, jų karjeros strategij. Bet ja spekuliuoti ir šantažuoti tuos, kurių neatstūmei dėl naudos  ar tuokart pasinaudojai - kas tai? Pasileidusių, parsiduodančių moterų karo šokiai ant galios vyrų socialinių lavonų.     

Man šlykštu ir klaiku, kai viešai skelbiami vyro-moters 6 m senumo intymumai...kai nubraukiamas žymaus žmogaus ilgametis, vaisingas  kūrybinis darbas visuomenei. Taip, laikai pasikeitė, kiti, šviesesni papročiai įsitvirtina. Bet negalima, draustina  naujų laukų  etikos bei moralės matais vertinti ir smerkti dešimtemčio senumo poelgius, kurie atitiko praeities visuotinos moralės normas. Pagal jas: mergina pasiliko viena nakvoti vyro bute - vadinasi, jis reikš į ją pretenzijas, ji pati turi dėti pastangas - susitarti ir aiškiai pasakyti,kad nelįstų. Taip išeina, jog visos kurtizanės ir viešnamių darbuotojos, seks industrijos bitutės irgi yra priekabiavimo aukos? 

Jei priekabiaujama - pasirūpink iškart neginčijamais įkalčiais ir kviesk policiją, nebus viešuminių skandalų. Pastarųjų rezultatas - apjuodinami garbūs kūrėjai, o pasireklamuoja nouneiminės jų geismų eksperimentatorės. Juk lygis to viešinimosi - viena boba pasakė, beveik tolygu pramanui ar šmeižtui. Man baugu dėl moterų, kurios dabar, pagautos masinio vajaus,  drąsiai atvirauja be  daiktinių įrodymų ir dokumentalių liudijimų.  Gi 2019 m jas visas skalpuos kosminėmis baudomis teismai už šmeižtą, nes jos neturi jokių įrodymų , išskyrus atpasakojimą, kuris teismuose tolygus fantazijai. Ir ta pati piarinių  meinstrymų  banga, kuri jas  dabar iškelia ir palaiko, jau kitąmet pasmerks ir nublokš į paribių atskirtis.

  

Jūsų atveju - užtemimas išjudina Marsą, beveik "ant jo" vyksta. Kone nuo visų vyriškų iniciatyvų - krato kaip elektra. Ypač tais atvejais, kai jaučiate, jog tai tebus trumpi pasimatymai, neišvedantys į rimtesnius santykius. Užtemimas įelektrina ir vidinį konfiktą- Marso-Saulės kvadratą , iš čia pykinimai ir net jėgų praradimai pabendravus su gastroliuojančiais, niekuo neįsipareigojančiais , tik ekperimentuojančiais ir žaidžiančiais kavalieriais. Sulig vasara tos būsenos turėtų nurimti. Beje - pagal biochemines rekcijas  ( skonis/kvapas, pykina- malonu) orientuokitės atsirinkdama nuolatinius partnerius, jūsų atveju tai tikslus filtras.    « AtgalAnkstesnis | Sekantis