Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2018-04-12)
Sveiki, Saule. Kodėl man nesiseka sukurti normalius romantinius santykius? Visi ankstesni bandymai tai padaryti buvo trumpi ir kartais tikrai skausmingi. O paskutinis mano partneris pasakė, kad"esu negyva viduje" ir mane paliko. Ir, deja, to aš negaliu paneigti. l

Atsakymas (2018-05-07)

Netragedizuočiau, juk dar esate jauna. Tiesiog užtaikėte ne ant savo žmonių, kurie kreipė dėmesį į išorinius bruožus, bet nesigilino į jūsų vidų, neužkabino širdies, jiems nepavyko jos atrakinti.Vandenio ASC žmonės išties iš pirmo žvilgsnio panašūs į vitrinos manekenus, kurie šaltai tyrinėja aplinką ir kiekvienam klijuoja įžeidžias etiketes, kol randa įdomesnį , savitesnį veidą standartų minioje. Veidą, kuris užvaldytų visas jų mintis ir suteiktų polėkio sparnus. 

Kiekvienos moters kolekcijoje yra dešimtys nesėkmingų pasimtymų, kuriuose  neišauklėti stuobriai, kaip turguje jas išbrokijo. Nevaikščiojau į mokyklos šokius viena, mat stulbino ta  žeminanti  turginė apžiūra, kai vaikinai lėtai slampinėdavo pro mergaičių suolą ir kritiškai apžiūrinėdavo kiekvienos privalumus. Pirmiausias kviesdavo su dideliu biustu, kad nauda didesnė - šokant pasiglamžyti. Negi turgaus reitingavimas  taip skaudžiai veikia jūsų savivertę? Gal  pirmiausiai pasikelkite moteriška savivertę? Ji, beje, tiesiogiai priklauso nuo mamos meilės. Besąlygiškai mylinčios, neegoistės mamos užaugina dukras su aukšta saviverte, kuri atspari pašalaičių niekiniams komentarams.

Tai, jog nepatikote keliems - nereiškia, kad netapsite vienintėlė nepakartojama tam, kurio dar nesutikote. Taip, sutinku,  neišmylėta moteris asmeniniame gyvenime pilna kompleksų ir baimių. Bet tik tol, kol nesitiko savo žmogaus, kurio meilė atskleis jos moteriškumą kaip pavasaris pražydina gamtą gražiausiais žiedais :))))      

Rasti savo žmogų, su kuriuo nebūtų nuobodu, su tapačiais interesais ir su tinkama biochemija - nėra lengva.  Bet... Kas  šventai tiki, tas tikrai randa, kas jam skirta.    « AtgalAnkstesnis | Sekantis