Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2018-05-19)
Gerbiama Saule, ar yra tikimybė, kad Hario ir Meg vestuvių laikas buvo parinktas astrologų? Jessi

Atsakymas (2018-05-20)

Taip, esu tuo tikra, jog be astrologų neapsieita. Tą rodo Baltas Mėnulis Vėžyje 11-ame. Žinoma, tai ir liks  gilioje paslaptyje, kaip viskas, kas sietina su Vėžio ženklu.Manau, astrologija sudalyvavo per Megės mamą, neeilinę, stiprią asmenybę. 

Už astrologiją įdomiau  narplioti slaptą kovą dėl valdžios Vindzorų dinastijoje. Šiuolaikiniame pasaulyje vietoj  durklų ir taurių su nuodais naudojami žiniasklaidos šūviai, pakertantys priešininkus.  Charizmatiška princesė Diana kovą dėl valdžios pralaimėjo konkurencingesnei Kamilai. Šiuosyk įsimylėjęs princas Haris pralaimėjo kovą dėl sosto Keitei Midleton. Slaptose intrigose dėl rūmų sosto, kurios nuo neatmenamų laikų vyko karališkajame elite, nėra vietos meilei. Tiesą išdainavo  A. Pugačiova: "Karaliai viską gali, bet tik ne tuoktis iš meilės". Princas Haris pasirinko meilę, vadinasi, iškrenta iš kovos dėl karūnos ir dinastijos milijonų. 

Keitės tvirtą valdymo  ir vedybų ceremonijos režisierės ranką išdavė juodo kompromato lavina:ji užgriuvo Megę, jos šeimą ir jos praeitį. Karališkos šeimos narius aptarnauja galinga viešryšių  profesionalų kompanija. Kažkodėl jie  ramiai, be blokavimų, leido dergti išsilavinusią ir ambicingą Megę jos įseserei ir įbroliui, paeiliui iki pat vedybų traukė į viešumą vis juodesnius jos praeities faktus.Mamą juodaodę paliko kulminacijai - britai ją pamatė ir sužinojo apie mulatę  nuotaką bene prieš savaitę.

Vedybų sąmata - nepadoriai, nepilietiškai ištaiginga.Nors tiek Megė, tiek Haris - yra kuklūs poreikiuose, atsidavę labdarai, daugiau mąsto apie pasaulio varginguosius, vykdo gražius paramos projektus, tęsia kilniadvasias Dianos tradicijas. Megė nuoširdžiai prisipažino, jog neišmano rūmų etiketo, todėl mielai pakluso Keitės nuordymams  dėl vestuvių. Šioji demonstratyviai pasirodė  su senu paltuku. Taip parodė mokesčių mokėtojams - jog taupo jų lėšas, o štai jaunieji - švaistūnai. Nagi gudriai juos pakišo. Mat istorijoje jau bus įrašytos prabangiausios vestuvės, o kas tą sumanė - liks už kadro.

Princas Haris -5-asis iš eilės  sosto paveldėtojas. Pirmasis - jo tėvas, kuris neturi nei charizmos, nei valdžios talentų, yra valdomas Kamilos ir mamos. Antrasis pagal eiliškumą - Viljamas.Jo nuolaidus būdas artimas tėvui, akivaizdžiai pralošia savybėmis ir ambicijomis broliui. Masės ir UK elektoratas labiau simpatizuoja, palaiko  drąsuolį adrenalininį rudį Harį, kuris būtų buvęs realiausias pretendentas į sostą  pagal  asmeninių nuopelnų  šaliai reitingus. Kiek gi tai karalienei liko kvėpuoti? Deja, dabar jos pramuštgalvis anūkas vargiai  bus vertinamas kaip rimtas pretendentas. Tiems, kas giliai išmano britų mentalą, nereikia įrodinėti, kokie jie sentimentalūs monarchistai, kaip liguistai fetišizuoja  mėlyną aristokratų kraują. Greičiau Mėnulis nukris ant Žemės , nei britų elitas sutiks, jog juos valdytų nekilminga mulatė.            

 Šios vedybos įtakojamos, Liepos užtemimo, kuris ilgam nulemia Britų valdžios ir valstybės orientyrus. Vestuvių pokylis tapo ir didžiąja politika, beveik kaip senovėje , kai karaliai tuokėsi dėl žemių apjungimo.  Manau, karalienė Elžbieta dėl geopolitinių interesų ir davė leidimą Hariui atvesti į rūmus juodaodę amerikietę. Pasauliui  nedviprasmiškai buvo pademonstruoti draugiški santykiai su JAV. Tiek amerikiečių VIP'ų viešame  britų elito vakarėlyje kažin ar kada vaišinosi? Kilo minčių, jog šaukiamės JAV kariuomenės pagalbos prieš Putino režimo grėsmes, o mūsų žinaisklaida mirga niekinančiomis žinutėmis apie amerikiečių pasiekimus ir kovas antiteroristiniame fronte. O štai britai dėl savo saugumo net tradicijas pasiryžę išduoti. Tokia turėtų būti didžioji  taikos diplomatija.    

Juodaodis talentas su violončele, gospelų chorai - tai ir galingas žingsnis stiprinant vidaus politiką po Brexito. Juodaodžiai dar nesprogdina ir nepjausto gatvėse civilių. Jiems mulatiškų vestuvių įvaizdžiais  irgi suteikiama svajonė-iliuzija, jog jie įleisti į baltųjų karalystę, jog jie lygiaverčiai britų aristokratams, lygiaverčiai piliečiai.

Sakyčiau, Keitė nedavertino Hario valdymo galių. Aprimus įsimylėjelio hormonams ir emocijoms jis dar pakovos dėl įtakų. Meilė- dieviška galia, prieš ją nublanksta visos kitos. Norėčiau tuo tikėti ...Vedybų horoskope Venera - zenite, t.y. įvykio akstinas - meilė. Ji sujaudino milijardus žiūrovų, ir aš verkiau sujaudinta mylinčios  poros šviesių jausmų ir nuoširdžų šypsenų. Hario tolesni veiksmai tą paliudys. Telieka palinkėti, kad saugotų savo žmoną nuo rūmų intrigų ir klastos.           « AtgalAnkstesnis | Sekantis