Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2018-06-11)
Sveika Saulė Skaitau Jūsų prognozes 2018-iems metams kurios buvo įkeltos 2017 m berods spausdintos žurnale Prie kavos, kaip pirštu įakį, Pagarba Jums.Gebate skaityti visatą. Visas šitas mėšlas; kuris išplaukia šiuo metu", Lietuvoje ir pasaulinėje erdvėje taip slegia kad silpnesnių nervų žmogui, bei mažesnio akipločio turėtų visiškai nudardinti į apačią.Dar kartą ačiū už išankstinius perspėjimus,kaip sakoma, žinodamas kur krisi pasidedi pagalvę. Renalda

Atsakymas (2018-06-14)

Ačiū už komplimentus, nuoširdžiai. Kiekvieno darbo  aukščiausias atlygis- nesavanaudė padėka. Patikslinsiu iš astrologinės varpinės. Išplaukia ne mėšlas, o dumblas.Dumblo ir puvėsių, atrūgų  įvaizdis tiksliau nusako įvykius, kuriuos režisuoja liepos 13 d užtemimas  Vėžyje. Irgi maudė vidurius iki vėmimo  skaitant Mockaus marmaluojančią iškalbą  legendiniame trijulių restorane. Koks turi būti politikų lygis, jei su tokiu "proto bokštu" randa bendrą kalbą?

Drąsi kova su tikruoju mėšlu, slaptaisiais energetikos ir valdininkų drakonais prasidės nuo liepos vidurio iki sausio. Lietuvai rugpjūčio 11 d Saulės Užtemimas Liūte duoda unikalų šansą sustiprinti valstybingumą, ištrūkti iš oligarchų ir bankų, finansinių  grupuočių nagų. Bankus ir finansinius  mėšlo sistemų interesus ragais nagais įsikibę stums Skorpiai, o vlsltybės orumą ir galias, tuo pačiu ir kiekvieno žmogaus orumą ir žmogiškas teises  drąsiai ir kūrybiškai, ambicingai ir išdidžiai  vadybins, kurs  Liūtai.  

Paskutiniu metu vis sušmėžuoja prieš akis graikų mitas apie Trojos Apolono šventyklos žynį Laokooną. Jis bandė didvyriškai įspėti trojėnus neįsileisti klastingo Trojos arklio, netgi  paleido į jį strėlę,  tiksliai pranašavo, kad miestas bus sudegintas. Už tai užsirūstinę dievai užsiundė jūros gyvates-pabaisas, kurios atplaukė ir pasmaugė jo mylimus sūnus. O Laookoną už bausmę paliko gyvą, kad galuotųsi kančiose be sūnų. Man šis mito išnirimas kasdien iš įvairių laikmenų - įspėjamas ženklas, jog neprognozuočiau politinių procesų. Turiu mylimus du vaikus, nenoriu kad juos pasiektų gyvatės  siaubūnės. Kažkada, žurnalistikos karjeros pakilime, širdis ir patirtis  veržėsi į tiriamąją žurnalistiką, narplioti  prekybos žmonėmis ir narkotikų trafikus. Tačiau vertybės sustabdė: neturiu teisės rizikuoti artimųjų gyvybėmis.  Žurnalistas-stringeris - tai karys, kuris neturi teisės rizikuoti artimųjų gyvybėmis.    

Bet ką jau čia politiško prognozuosi Lietuvai? Kai pati politinė sistema sudaužyta į šipulius, teliko finansinės ar dirbtinai sukurtos  grupės ir jų frontmenai, kuriuos stums į Prezidentus žūtbūtine kaina . Įdomiau iš pašalies stebėti, kuriuos astrologus užperka dalyvauti prezidento rinkimų  viešajame totalizatoriuje.      « AtgalAnkstesnis | Sekantis