Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2018-06-16)
Sveiki Saule, Turiu klausima, kuris manau neramina daugeli musu: ka jus manote apie LGBT judejima ir jiems suteiktas teises? (pvz tos pacios lyties santuokas). Juk gamtoje to nera ir kasdienybeje susiduriant su pvz 2 besibuciuojanciais vyriskiais metro, einant i darba, na kazkaip nelabai malonus jausmas persmelkia....Butu idomu ir naudinga suzinot koks yra jusu poziuris ir kaip reaguot i tokius dalykus... Joana

Atsakymas (2018-06-18)

 

Gyvename epochų  sandūroje, kai virsmai paliečia visas gyvenimo sritis, patį žmogų, įsišaknijusius elgesio archetipus. Tapačius jausmus išgyvenau pernai  pavasarį  mėgiamame Soho skverelyje. Prieš pat mano suoliuką, metro atstumu ant  vejos atsigulė gėjų pora ir jaunesnis ėmė aistringai glamonėtis, atsigulęs ant vyresniojo. Nagi perliejo davatkiška prakaito banga, suglumau,paraudau. Savisaugos saugikliai ėmė karštligiškai kurti versijas, kodėl tas  gražus, vyriškas, moteriškai akiai patrauklus  jaunuolis pasirinko savo lytį meilei? Gal jo tėvas nemylėjo ir skriaudė, todėl kompensuojasi? Gal taip glamžo glėbyje  savo rėmėją ar testamento autorių, kuris skirs jam kelis milijonus? Maža kas?...

Analizuodama savo  atmetimo, pasidygėjimo reakcijas,  atsekiau jų šaknis - puritoniškų tradicijų  bendri įskiepiai. Anot jų  parkeliuose  ir vedybinėse lovose dera glamonėtis  tik heteroporoms. Vat tas įskiepis  pasąmonėje ir kūrė atmetimo reakcijas.

Pereiname iš klišių ir snandartizuoto , sterilizuoto, įrėminto  pasaulio matymo  prie humanistinio. Naujoje pasaulėvokoje aukščiau visko ne standartas , o Žmogaus  sąmonigumas ir dvasingumas, jo kūrybinės galios , jo orumas.  Jei homoseksualiam jaunuoliui stovi tik ant vyrų, jei jis toks gimė - niekas neturi teisės jo moralizuoti ir sprausti į  norminius standartus. Jo žmogiškos teisės  ir orumas turi būti visuose lygmenyse užtikrinami ir vsuotinai ginami.        

Dauguma, kurie priešinasi  LGBT judėjimui, juos vertina tik per fiziologinę standartų prizmę. Nagi - kaip jie ten poruojasi, kodėl ne taip kaip šuniukai? Tai biologinis, antihumaniškas  požiūris į žmogų, kaip į zoosodo gyventoją. Vertinant žmonių porinius santykius, pagrindinis lygmuo turėtų būti -kultūrinis. Kiek LGBT poros išlaiko tradicijas, kaip integruojasi į kultūrą? Iki krikščionybės homoseksualios poros nebuvo išskirtinis reiškinys: Antikos Lesbo salos gyventojos, Romos laisvieji piliečiai patys rinkosi, kam atiduoti jausmus, ką apdalinti laime  - vyrui ar moteriai.

Avino epochoje visuomenės elite homoseksualumas buvo norma. O Tauro epochoje -  kunigaikščiai ir karaliai, genčių vadai buvo laisvi savo lytiniuose pasirinkimuose. Niekas to nelaikė , kaip krikščionybės dogmose, ištvirkavimu ar  gėdinga anomalija, psichiniu iškrypimu.  Mat libidinės energijos, kurias sužadina trauka prie kito žmogaus, yra galingiausia kūrybinė galia, kuri žmogų pripildo gyvybės ir aistros, meilės gyvenimui. Jei jo libidas susiaktyvina mylint vyrukus, o ji užsidega aistra ir antgamtinėmis galiomis -  mylėdama  tik moterį? Kas turi teisę tą  natūralų gamtos magnetizmą slopinti? Sena, ilgametė kultūrinė tradicija atkuriama per šią laisvę o ne pažeidžiama. Skirtumas: šiuolaikinė medicina  sutėikia homoseksualams laimę turėti palikuonis.     

Amžini tabu išlieka: VAIKO GEROVĖ ir SAUGUMAS. Tai raudonoji linija, kurios negalima peržengti, tačiau "finansinio liberalizmo" laikmetyje  ją peržengia laisvai  ir nebaudžiamai kas tik nori: pradedant  gimdyklos pikta akušere su replėmis ir baigiant valdininke formaliste, kuri plėšia vaikus iš šeimų  ar skirsto vaikus pagal instrukcijas, pamynusi pamatinį - žmogiškumo principą.  Šiemet teko susidurti su mirtinai išgąsdinta, traumuota mergaite. Taip,  vėjavaikė jos mama, netinkamai prižiūrėdavo, bet mergaitė buuvo laisva ir laiminga,  tegu ir laukinukė. Iš vaikų globos namų po trijų ten praleistų savaičių ji grįžo niūri, išgąsdinta ir prislėgta.Akmenynės moterys rypavo: nebėra mūsų linksmuolės, perlaužė ją kažkas valdiškuose namuose. ...

Jei LGBT nariai  savo porose yra laimingi ir laisvi,  koks heteroseksualų reikalas- kaip jie tą laimę pasigamina?  Laimė  ir meilė - ne smurtas, nežeidžia, o  dalinasi gėriu . Netikrumo ir abejonių laukas prasideda, kai  svarstoma - ar leisti gėjams turėti vaikų? Kas užtikrins vaiko psichologinę sveikatą ir harmonigą  tarpsmą pasaulyje, kuriame nuo pirmo klyksmo imame sąveikauti su moteriškomis ir vyriškomis energijoms?

Jei užaugčiau pas 2 barzdotus dėdes, paduočiau užaugusi į teismą valstybę, kuri atėmė iš  manęs biologinę teisę pažinti  šiltą mamos krūtį, o per tai  - patirti emocinį  saugumą.  Tokiie dalykai gali  būti reglamentuojami teisiškai: LGBT nariams leidžiama įsivaikinti ar auginti surogatinės motinos vaiką su sąlyga, jog iki 7 m jų vaikas bus pamyluotas ir padabotas  moters. Mat ryšys su mama-moterimi  iki 2 metų yra bazinis vaiko  stabiliai psichologijai ir sklandžiai fiziologinei raidai . 

Naujoje epochoje keičiasi šeimos sąranga. Vietoj Dvyniško - pasiskristymo vaidmenimis archetipo ( tu -tėtis, o tu - mama) įsigali Tauriškasis  archetipas. Šeima - jau  išlaikytiniai-burnos ir jų maitintojai, turintys  bendrą gyvenamą vietą ir turtą,  būtinai susieti KRAUJO, genetiniu ir biologiniu ryšiu. Atplėšimas vaiko nuo biologinės motinos naujais laikais - kriminalas, trauma. Teisinga-  socializuoti mamą su vaiku, padėti mamai sugrįžti į aktyvų  socialinį gyvenimą, kad ji pasirūpintu pati vaiku. Jei tai neįmanoma, globėjai turi užtikrinti galimybę . 

Mama , moteris - kertinė šiuolaikinės šeimos ašis,  per ją perduodama kultūra ir tos vietovės papročiai. Žiūrint iš šio taško leidimas gėjams auginti vaikus - abejotinas,  įmanomas su didelėmis išlygomis . Privalu, kad vaikas  patirtų  gerąsias moters įtakas - per auklę, per močiutę, galbūt per gėjų seseris ar drauges. Dviem homoseksualėms auginti vaikus - norma. Moterys  užaugindavo vaikus pačios po karų, badų , skyrybų. Yra gražių pavyzdžių, kai tėvai užaugina vieni. Bet tai retos kilnios išimtys, negali būti precedentu įstatymams.  Draugavau mokykloje su mergaite, kurią augino dvi mamos su vienu miegamuoju.  Ji  irgi sukūrė  gražią šeimą su vyru, nes ją biologiškai traukia tik vyrai.  Varrtotojų prietarai, jog homoseksualai užaiugins  homoseksualius - nepagrįsti ir niekuo neparemti. Užaugs vaikas - ir jį gamta pati  geidulingai patrauks prie jam skirtos  lyties. 

Šiemet Uranas įėjo į Tauro ženklą.  Baigėsi 8 m. trukę gėjų  agresyvūs puolamieji paradai, ateinančius 8 metus jie laužys kultūrines tradicijas, ramiai ir atkakliai  bandys kurti šeimas. Šeimas purtys  įvairaus plauko "mokslininkų" ir išradėjų eksperimentai. Svarbu jiems nepasiduoti, neleisti klibinti kultūrinių tradicijų  kertinių pamatų. Ir žiūrėti plačiau - ne vien krikščionybės tradicijos rėmuose. Pagonių laikais lietuvių motina spręsdavo, kuris vyras jai tinkamaiusias giminei pratęsti - atvesdavo ir guldydavo šalia savęs  biochemiškai tinkamiausią patiną :)))

Mane labiausiai  šokiruoja medicinos amoralumas, kuris  tenkina bet kokius žmonių įgeidžius, griauna biologinį amžiaus cenzą, vaiko gimimą paverčia  užgaida ar preke . Sena obelis neveisia, sena karvė nesiveršiuoja.  Bet štai Maskvos  72 m dramaturgas Sadalskis nusprendžia apturėti vaiką nuo karštai  mylimos 40 metės aktorės. Ši nesutinka. Kad dramaturgas nesisielotų, jo mylinti 62 m žmona  sutiko būti surogatine anos poros embrionui, jau laukiasi. Štai tokie medicinos dirbtiniai eksperimentai yra Apokalipsė , nes neigia elementarius gamots dėsnius, tenkina  turtingo senio įgeidžius be skrupulų, griauna visuomenės moralę nežmoniškais  medicininiais sandoriais. Vaikas daromas be atssakomybės,  ne kaip pagalba nevaisingai porai.  Palyginus su gėjų  jaunomis šeimomis - šitos trjulės inovacijos - tikrasis siaubas, draustinas įstatymiškai. Jei jau tokie mandri, lai ir augina savo frankenšteinus Kanadoje, kur  embrionų gamyboje nėra  apribojimų.

 Antgamtiniais  tampa dauguma visuomenės dalykų. Sukišti jaunus hormoninius  žmones kaip biuro planktoną  kiaurai parai į technologzuotas pilkas biurų erdves - be abejonės, paniekinti Gamtą, jaunuolių kūno sveikatą... Versti apkūnokas merginas badauti ir naikinti savo genetinę komnplekciją, tempti jas jėga į džiūsnų kultą - ar tai gamtiška? Moters lyderystė dominuojančių vyrų pasaulyje, kai  neužtikrintos jos biologinės teisės - pastoti, išnešioti ,gimdyti tada, kai šeima suplanavo , o ne kada viršininkas leido - tai irgi  prieš Gamtą . LR  Seimo dauguma - antgamtiški. Gamtoje valdo - stipriausi ir išmaniausi, turintys valdymo galias. Matome priešingai - bailių, smulkmeniškų vartotojų minią, kurie rėkimu užsitikrina  balsus ir kadencijas. Kur Gamtoje tai matyta, jog ligotos paranoiškos psichikos  papuniukas skirstytų postus, valdytų šalį ir jos ateitį? Kodėl  keli procentai gėjų nervina, o savo šalies netikėliai vadovai - ne?        « AtgalAnkstesnis | Sekantis