Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2018-08-03)
Laba diena, nieks žiūriu neturi klausimų, o aš vat turiu, jei tik jūs norėsite atsakyti? Dirbu mokykloj ir noriu išeiti iš darbo, aplinka lyg ir nieko, bet sekina, nemažai metu engė, o dar, kaip nurimo, sveikata šlubuoja. Buvo atostogos, atsigavau, svorio priaugau.Bet jautrumas yra.Ar verta mesti Em

Atsakymas (2018-08-07)

Visada malonu ir moralinė-dvasinė pareiga - atsakyti, palaikyti  tikrus , pašauktuosius  Mokytojus.  Juolab giminės moterų, lituanisčių pedagogių genai įpareigoja ir duoda suopratį, ką išgyvenate.Jūsų žvaigždės - tobulos mokyklos direktorei. Sekant duotybėmis būtų teisinga kantriai ir strategiškai, ožiaragiškai  siekti šių pozicijų, pakovoti su engėjais darbe. Juk 2020 m keisis vadovybė, krokodilai nebespaus iki  skausmo, nealins psichologijos, ateis šviesūs entuziastai , kurie įjungs žalią šviesą visiems Jūsų nestandartiniams, superhumaniškiems  darbo metodams ( tačiau ir bet kur kitur po LT dangum nuo tada Likimas  ir vadovai esmingai palengvės, teiks daugybę pasirinkimo variantų).  Kažkas juk turi mokyti rajono vaikus žmoniškumo, tuo tarpu, kai ŠMM hyperverslių  chebrantų parengtose otkatinėse, dirbtinose, vien intelekto lavinimo ar žodžių-skaičių  žongliravimo  programose nebeliko užuominų į humanizmo vertybes. Jų puoselėjimas užkrautas ant jautresnių, išmintinių Mokytojų ir tėvų, paliktas pastarųjų atsakomybėms.

Tačiau astrologės sąžinė liepia atskleisti, jog naujos jūsų karminės patirtys turi vesti toliau nuo kančių  ir kovų kitų labui  į  saugias komforto zonas, į finansinį stabilumą, į užtikrintus uždarbius, į darymą to, kas teikia malonumą ir įkvepia. Tarkim , į kokį meninį manikiūrą ar gydomuosius masažus, meno terapiją. Mūsų švietimo sistemoje nebuvo ir niekada nebus vietos malonumui. Laikas asm pokyčiams ir darbo keitimui - palankus. Naujamečiai užtemimai Ožiaragyje kelis metus paeiliui skausmingai suaktyvins Jūsų  socialinius orientyrus,prof. reikalus.

Pasaulinis trendas: paslaugų teikėjai , valdininkai palaipsniui gyvena vis prabangiau ir sočiau nei verslininkai ar paslaugų užsakovai. Tarnų pajamos  tampa didesnės nei ponų, tą įrodo augantis lyg ant mielių  masinis turizmas ir it troleibusas perpildyta Palanga.  Šiose žirklėse švietimas jokiu būdu negali virsti paslauga. Premium švietimas - valstybės atsakomybės, pirmos svarbos reikalas, jos prestižo, ateities klestėjimo garantas.Džiaugiuosi, kad bent Premjeras tą supranta. Liūdna, jog ŠMM ministrė -  atsitiktinė malkų skaldytoja ar net pasyvi marionetė. Kokia galva, tokie ir reikalai jos darže.

Ką gi... Kaip ir prognozavau, Šuns metais mokyklas palieka geriausi patyrę kadrai, kurių kantrybės taurė reformų karuselėse jau perpildyta.                      « AtgalAnkstesnis | Sekantis