Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2011-11-14)
Laba diena, Saule, Norėčiau Jūsų pasiteirauti apie planetų įtaką ateinančiai gyvybei. Mūsų mažylis į pasaulį turi ateiti iki 2011 metų gruodžio vidurio (kaip vaikelis ir Dievulis panorės). Labai norėčiau sužinoti koks nusimato šis mėnuo - labai smalsu ir neramu dėl: 1. Užtemimų – vienas jų vyks lapkričio pabaigoje(saulės) , kitas gruodžio 10 d. – kokią įtaką daro užtemimai gimstantiems vaikams? Kaip tai pakeičia jų likimą? O jei vaikelis gimsta per užtemimą, ar jam iškyla daugiau sunkumų gyvenime? 2. Merkurijus judės reversu iki gruodžio 14 dienos, jis atsako už mąstymą, logiką... Ar tai reiškia, jog šiuo metu gimę vaikai lėčiau mąstys, nebus imlūs informacijai? 3. Uranas direktyviai judėti pradės tik gruodžio 10, kaip jis įtakoja bendrą astrologinį gruodžio mėnesio foną, kaip įtakoja vaikus? 4. 2011 -12-16 Lilit pereis iš avino į jaučio ženklą, Jupiteris jaučio ženkle. Ar tai apsunkina įgimtą sėkmę? Ačiū už Jūsų pagalbą ir patarimus, Pagarbiai, skaitytoja Zivile

Atsakymas (2011-11-14)

Tai, kuo jūs užsiimate -   taikydama beribės Visatos energijų-planetų sąveikas savo  jau gyvam, girdinčiam ir jaučiančiam - kūdikiu įsčiose - yra adekvatumo ribų peržengimas , arti  išprotėjimo slenksčio. Ar žinote istoriją apie USA astrologų porą? Jie prisiplanavo  vaiką idealiai, kad ir be regresinių planetų, vien trinai-aitvarai , na kad kuo mažiau sunkumų  ir kliūčių j gimęs patirtų. Jiems gimė vaikutis su Dauno sindromu. Pagal jų  išankstinį planą - absoliučiai laimingas ir be problėmų, kurios užgulė ne jo, o artimųjų pečius. Atsikvošėkite, kol nevėlu ir kol dar galite įtakoti savo pozityviais sąmonės virsmais jo  daugmaž normalų, o ne dirbtinį gimimo laiką . Neerzinkite  loginiais  proto žaidimais Dievų, kols jis dar negimė!  Gi ne molekulę mėgintuvėlyje auginate- astrališkai preparuojate , o ŽMO-GŲ, su siela, pajautom, kuriam reikia vienintėlio dalyko - jūsų MEI- LĖS ir  šventiško laukimo, koks jis bebūtų - ar su atbuliniu Uranu ar šalia užtemimo, ar su plaukais ar be jų. Dar priminsiu, kad yra 14 tūkst. asteroidų,  kurie  yra modernios, o ne vien septenerinės astologijos pagrindas.Ar juos visus spėsite peržiūrėti ir jam primatuoti , ką?  Štai dėl tokio astrologijos gamybinio-daiktinio -iš piršto laužto  taikymo, kokiu mane šokiravote,  ir reikia ją drausti, bažnyčia čia teisi.

Pamėginkite jį pamilti, ištraukusi savo perkaitusias smegenis iš  efemeridžių, kurias skaitote protu, o žvaigždes reikia JAUSTI visomis kūno čakromis, tai - energijos, o ne skaičiukai popieriukuose  saviveiklinių astrolgų, kurių kaip grybų šiemet pridygo Lietuvos padangėje.

Meilė - vienintėlė jėga, kuri ir žvaigdždžių išsidėstymą dovanoja savaimiškai palankų.KOl dėliojatės planetų judėjimus, geriau vyrą apkabinkite, išbučiuokite, kaimynę ant kavos pasikvieskte - vaikas ir jo angelai nesibaimins, kad ateina  pas normalią moterį, gerą gebančią mylėti, mamą, o ne pakvaišusią dėl užtemimų.

Jūsų pirmas gimdymas bus ne tuo laiku, kurį planuojate - savaiminis, tipinis, bus daug gerų medikų aplink , kuriems savo  ribotu  protu ir kritinėmis  pastabomis  smarkiai trukdysite , dar sužalos netyčia  įsižeidę.... užuojautos jiems.Nėštumas ir gimdymas nualins  jūsų širdį, nes vaikas - didelis, pagerkite euleterokoko, pastiprinkite ją- kaip raumenį -  ženšeniu.  Paprašykite , kad nepaliktų jūsų vienos mėnesį po gimdymo - gali stipriai pasireikšti pogimdyminė depresija, psichika (Mėnulis) bus itin nestabili . Pieno natūralaus  jam nepakaks, iškart primaitinkite.   Jei būčiau socialinė darbuotoja, neduočiau  gyvo kūdikio į rankas, kol mąstote taip, kaip surašėte laiške. Bijočiau dėl jo saugumo, gal susirodys kad brokuotas,  tarkim, su Juodu Mėnuliu prie ASC  gims, kaip jį į rankas  tokį "astologiškai netobulą" paimsite, ką?« AtgalAnkstesnis | Sekantis