Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2011-11-26)
labas vakaras, Saule. Rasote, jog atsakote tik i tam tikros temos klausimus. tiesa sakant, net neisivaizduoju, kokios temos yra mano klausimas. tiesiog paklausiu ir tiek. ar galima tiesiog;isaugti is savo aplinkos. bendraudama su savo ilgameciais draugais ir pazistamais jauciuosi lyg mes vis eitume i skirtingas puses. nebera to supratimo ir dvasinio rysio, kuri anksciau jausdavau. kazkaip skaudu, nes visuomet vertindavau ilgalaikius, pastovius ir tikrus draugus ir atrodo noreciau tuos santykius puoselet iki zilos senatves,bet atrodo, kad taip nebus. nesuprantu kas vyksta? gal man reiketu kardinaliai keist savo aplinka? pvz sali? pradet studijuot? taip naturaliai atsirastu bendraminciu, draugu. nes dabar senieji jau "isaugti" o nauju neatsiranda.Dekoju, jeigu atsakysit. ash

Atsakymas (2011-11-26)

Iš draugų  rato išaugama, natūralu. Kai dvasinė branda spartesnė, o draugams apskritai jos netrūksta - su jais  neišvengiamai išsiskirame, tiksliau  - juos paliekame, gi neįmanoma būti  savimi su tais, kurie mūsų nebesupranta ar varžo augimą.  Kilime, naujame etape mus lydės ir palaikys jau aukštesnio sąmoningumo lygio žmonės. Draugysčių pabaigos naujais laikais - liūdnos, nostalgiškos - lyg ateitum į savą, priprastą  bažnyčią ir rastum nežinia kodėl  amžiams užtrenktas duris. Geriau  paliūdėt, išverkt, nei iš gailesčio tęsti ryšį su jau svetimais, mus smukdančiais žmonėmis.

Nereikia nieko keisti - pokyčiai jau įvyko jūsų vidiniame pasaulyje, neužilgo atsiras ir jam tolygūs draugai.2009 m rudenį pasikeitė asm. požiūris į draugystę, padidėjo reikalavimai draugams - reikia jau tvirtos rankos, kieto žodžio  laiku ir vietoje. Iki 2029 metų geriau turėti tą, vieną vienintėlį ištikimą,išmintingą,  minčių patikėtinį, nei būrį bet kokių. Rinkitės Ožiaragių tarpe. Iš prigimties turite talentą draugauti, labai daug atiduodate  savo geros  plačios širdies mylimiems bičiuliams, kolektyvams.



« AtgalAnkstesnis | Sekantis