Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2010-12-08)
Labai įdomu ar visi paskutinį dešimtmetį gimstantys vaikai yra indigo? Turiu tris nuostabias dukras ir man labai smalsu ar jos indigo, ar tai galima pasakyti pagal gimimo datą?

Atsakymas (2010-12-08)

Kažkur jau rašiau, kad indigo tai – naujos sąmonės žmonės, jų vis daugės. Ir dabartiniai normalūs suaugę jiems, naujajai ateities daugumai,   neužilgo jau atrodys   kaip  vištakumu sergantys  dinozaurai -  pikti, buities rūpesčių įdirginti/prislėgti iškasenos, kurie  aklai matuoja viską  ūkine-daiktine  nauda, žodžiais ir citatomis, surinktomis iš praeities knygų, vartantys  melo laikraščius, spausdinamus iš nukirstų medžių, kuriais galėtų grožėtis ir saugoti klimato atšilimo sąlygomis :  )))    

Nereikėtų jų idealizuoti, kurti  nubalintų pasakų apie šviesos angelus. Juos irgi reikės auklėti, kultūrinti,  prusinti, tarp jų irgi yra geri ir blogi, stiprūs ir silpni žmonės . Tiesiog jų sąmonė, pasaulėjauta bus kitokio,aukštesnio lygmens istorinėje raidoje. Dar jų ypatybė:  dvasiškai  TIESIOGIAI labai priklausomi  nuo visuomenės, kurioje auga . Jų sąmonė tiek paslanki, kad užaugę tarp barbarų jie gali žaibiškai nusiristi į akmens amžiaus sąmonės lygį.Užaugę  plėšikų gaujos tipo valstybėje, degraduoja iki Avino epochos sąmonė karingo lygio (jis būdingas pagonims, Somalio piratų atžaloms). Užaugę aukštos humanistinės   kultūros  terpėje gali iš viduramžių  kaimietuko  sąmonės per kelis metus šoktelti į  aukštesnį lygį. Indigo sąmonė labai paslanki, ji kaip žaibolaidis reaguoja į aplinkos infolaukus , energetiką, žmoniškumo vakuumą.     

 

Indigo daugiau gimsta ten, kur tėvų aplinka yra laisvenė ,  greičiau prieina prie informacijos arba...  abuoja, nesikiša į vaikų gyvenimą,  nekontroliuoja dėl smulkmenų,  o labiau bendrauja per jausmus , leidžia jiems patiems laisvai ieškoti savų kelių . Indigo sąmonė  negali smilkti vienoje vietoje laukdama Dievo malonės,jų sielos  gimdamos renkasi terpę, kuri greičiau pravalytų  ar bent jau netrukdytų skintis kelius į ateitį, ją kurti.

 

 Taip , galima ir pagal horoskopą, yra tam tikri , jiems būdingi, astrologiniai rodikliai, irgi kažkur čia jau rašiau.  

  Vyresnėlė – ne indigo, tačiau  itin imli aplinkos elegesiui, kaip veidrodis  atkartos, perims  jaunesniųjų  pasaulėjautą . Vidurinėlė – ot šviesos spindulys ir grožis  mūsų tamsioje  konservų  karalystėje . Į ją visi lygiuokitės, jos patarimais ir vertybėmis  sekite, neskriauskite.« AtgalAnkstesnis | Sekantis