Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2010-12-08)
Noriu paklausti dėl sūnaus ir labai prašau,kad atsakytumėte.Jis šiemet 12-oje kl.,apsisprendė studijuoti matematiką(anksčiau turėjo kt.planų), atrodytų reikia mokytis ir bandyti stoti.Bet nuo pat mokslo metų pradžios jam labai nesiseka.Padarė jau dvi autoavarijas per paskutines tris savaites,mašinoms reikalingas rimtas remontas.Abiem atvejais jis nenukentėjo,bet neprižįsta kaltės,net nežinau kokiu būdu galėčiau apsaugoti nuo didesnės nelainės...Visai nepriima jokio patarimo,juo labiau pamokymo,viską ignoruoja,jam atrodo,kad viską ką daro,daro teisingai, o kaltas kažkas kitas,bet ne jis.Ka man daryti,labai laukiu Jūsų atsakymo.Luknė

Atsakymas (2010-12-08)

Suprantu, čia visoms mamoms, kas augina abiturientus  su SCO Ascendentu (atsiprašau, čia svarbus astrologinis rodiklis) – užuojautos dabar.

Taisyklių  laužymo  ir nesėkmių moksle, nepaklusnumo autoritetams ,  bendravimo destrukcijos  laikas, trukęs keleris metus,  jau eina į pabaigą , nuo sausio – nepuls taip aršiai tų, kurie turi kitą nuomonę ar mėgina mokyti, laikosi taisyklių. Matote,  kaip iš šalies bjauriai  bendraudami atrodo J.Smoriginas (šokiai) , R.Valatka (lrytas) , kiek destrukcijos eina per juos į aplinką . Tokios jų dabar  dangiškos misijos – peržengti visas įmanomas  normas ir ribas,  pulti autoritetus ir patyrusius, kad   bent kažkas ryžtųsi juos sustabdyt, pastatytų jiems kietą užtvarą, duotų tvirtą atsaką tokiam ūmiam bendravimui.  

Su mama, su giminėmis konfliktai  vyksta nuo praeitos vasaros iki  kito balandžio, vasario gale  itin stipriai  jausis įtampos. Patarimas: tik meile ir nuolankumu, geruoju jūs pati su juo, nes  nervus  ir sveikatą susigadinsite ilgam. Pasiaiškinkite visas aplinkybes, kokių egzaminų, gal repetitorių , dokumentų reikia, nes jis dabar su  Laiku nesutaria, terminų nelabai suvokia . Įstos lengvai, moka paskutiniu momentu susiimti moksluose , lengvai laiko egzaminus, lengvai, su dideliu susidomėjimu  studijuoja. Balandis – avaringiausias. Tėvas – atrama,  per jį ? Tačiau teisiškai teks už avarijas atsakyti, nelabai čia pavyks išsivynioti.

 

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis