Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2011-04-19)
Laba diena Saule,dažnai skaitau jūsų straipsnius ir atsakymus, - asmeniškai mane labai sužavi jūsų konkreti ir nepataikaujanti nuomonė- kaip sako žmonės- tik tikras draugas gali išrėžt tiesą į akis :) Noriu ir aš tokio spyrio į tam tikrą vietą, todėl kreipiuos į jus tokiu klausimu: jau porą metų esu traukiama į visokias - net nežinau kaip pasakyt- religines , dvasines bendrijas: Radža joga, Vedos ir ajurveda, Jehovos liudytojai. Pati esu praktikuojanti katalikė. Man norisi turėti dvasinį atspirties tašką labai sunkiame savo fiziniame gyvenime, bet dabar tarp tų visų religijų pasimečiau ir būna dienų, kai pradedu galvoti, kad visa tai reiktų aplamai išmest iš savo gyvenimo, nes visos tos... atima iš manes dabarties momentą. Dėkoju Daiva

Atsakymas (2011-04-19)

 

Siunčiu sapną. Atsivertusi žvaigždėlapį pasitvirtinau: taip, Jums skirtas. "Stovite ant aukšto  aukšto balto stulpo, nelygu krikščionių asketas Simonas Stulpininkas. Išvargusi, per sunku,  ne Jūsų pečiams kančia, tyliai prašote kažkokios Vikos, stovinčios žemai apačioje, padėti nuo jo nulipti. Niekas nepadeda, pati, rizikuodama gyvybe, nusliuogiate, pasišalinate toliau nuo tos vietos pro kažkokias slaptas duris, nepastebėta.

Interpretacija: tai dabar vyksta, dezertyruosite iš šventumo  archi-sargybos.

Kitas kadras:  stovite eilėje  mažoje parduotuvėje, į kurią staiga užveža daug šviežių mėsos gaminių, (materiali gerovė, komfortas), jūsų eilė tuoj ateis, o turite vos saują pabirų centų, taigi nepasinaudosite proga. Dvejonės; ar bėgti namo pas vyrą piniginės ? bet - praleisite eilę. Už tuos centus nusiperkate sausainukų, grįžusi namo atsitempiate vyrą su pinigais, bet eilė jau išsiraičiusi lauke,  jums  prekių neužteks. Pirkėjai - apyamžės poros, su gerais paltais ( jūs-  su striukele) . Stebite, kaip jie tempia ryšulius ir karučius, sėkmingai pataikę apsiprekinti.

Interpretacija: variantas "viena einu į rinką, persiorientuoju į kumpius-dešras " - neišdegs. Bjaurėjotės tais lašinių palčiais, ėdrumo demonų sudorotais vartotojais.

Viskam savo laikas. Praėjote nuo 1991-ųjų dvasinių ieškojimų etapą, ldaug sužinojote, praturtėjote, išsaugojote nepriklausomą mąstymą, įgyjote neįkainojamą patirtį, kaip išlikti  tikėjimo bendruomenėje savimi. Ateina realizmo etapas. Tačiau jis nereiškia puolimo prie kiaulienos prekystalių. Realizmas - tai  ir sveikos mitybos sklaida (Ajurveda kaip viena iš jos rūšių, bet ne vienintėlė), ir eko-gyvensenos praktinis, o ne teorinis išpažinimas - pamėginkite,:)))Saugoti Žemę kasdien ir mąstyti pozityviai, neteršti jos laukų konfliktais, ir bjauriomis mintimis,  mylėti visus be išimties atvira širdimi  - žymiai   sunkiau, nei paraidžiui  cituoti Bibliją, ar akylai , it  pjūkliaprotė Lt kalbininkė, sekti, kas atitinka tą šventraščių  raidę, o kas ne, smerkti kitamanius. Išmedituokite kada giliau į Kristų - kiek jis buvo visai kitoks, nei  dažnai  pateikiamas kanonuose.  Kiek sklidinas ramios, taikios meilės ir supratimo. atlaidumo kiekvienam, Ir jo Kryžiaus kančia - iš begalinės meilės, o ne  tikslas.

Gyvasis Dievas kalba ne per knygas, o per jūsų širdį, tada, kai ji gyva  ramybėje meile ir gėriu, o ne iškilusi virš kitų  kraujuojančio  STULPO kančia.

Nesuprantu, kas yra dvasinės atramos? Nesate tiek tikra dėl savo tikėjimo, jog reikalingi išoriniai papildai? Dvasinis gyvenimas  - tai nuolatinis artėjimas link Dievo, jo pažinimas. Kiekvienas sutiktas žmogus neša Jo Žinią. Tik dauguma mūsų nenori to girdėti. Ir knygos pačios ateina į rankas pagal mūsų dvasinius poreikius, jų nereikia  iš anksto kaupti ...

Pasirinkusi tikėjimą, prisiimate ir jtam tikrų jo dvasinių laukų imperatyvus. Jei jūsų pasirinkimas kirikščionybė - vadinasi, realybėje, būsite kitų žeminama,  dažnai skriaudžiama,  nuolat vilksite svetimų nuodėmių kryžių, gėdysitės kūniškumo, ir kančiomis - savo ar sergančių artimųjų - išpirkinėsite aplinkinių nuodėmes. T.y.  karmos švytuoklei , kuri  turėtų natūraliai trenkti kitam, atstatinėsite  savo narsią galvą.

Pasirinkusi budizmą, tapsite ilgainiui socialiai abuoja, abejinga artimųjų nelaimėms, jus mylinčių žmonių  jausmams.

Ką rinktis? Tiesioginį ryšį su Dievu, be tarpininkų ir ganytojų. Šis kelias sunkokas, nes reikalauja  nuolatinės savistabos, savityros, atgailos,  reakcijos į tarpasmeninius kontaktus,ištikimybės maldai ir stoiškos kantrybės laukiant, kai vėl atgis ryšys, nutrūkęs per mūsų žmogiškus nuopolius, klystkelius.  Asmeninis  - STALKERIŠKAS- dvasinio tobulėjimo kelias  reikalauja realių poelgių. Vien kontempliacijos  be konkretaus veiksmo - jau nėra sakralu. Ką padarėte tokio, kad  bent vienam  šalia gyvenimas taptų dovana ir laimė, o ne  galimybe stebėti, kaip gražiai , baltai išikilusi, stovite ant  grakštaus marmurinio  dvasinių žinių stulpo?  Čia - įspyriau, ar įkvėpiau? :)))                 « AtgalAnkstesnis | Sekantis