Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2010-11-01)
Sveika Saule, Įsidarbinau pernai rugsėjį į įmonę, kurioje jau kažkada teko dirbti, tad ėjau žinodama kur...praėjo tik metai, bet daug kas pasikeitė, o aš daugiau nebegaliu ten dirbti, negaliu pakęsti išnaudojimo, neteisybės, visiško įstatymų nepaisymo..Suprantu, dabar taip dirba daugelis, tačiau džiaugtis vien tuo, jog turiu darbą nebesugebu.. Ieškau kito darbo, dedu daug pastangų, tačiau jokio rezultato..Turėčiau galimybių emigruoti, tačiau nenoriu.Liūdna dar ir dėl to, jog anksčiau „įsijungdavau“ į darbą ir mintimis, ir veiksmais, taip sugebėdavau pamiršti vienišumo jausmą.Skaičiau ir Jūsų 2010m. darbo horoskopą, bet situacija netapo aiškesnė.Gal tiesiog dabar nepalankus laikas ieškoti/keisti darbo/ą?.Aistė

Atsakymas (2010-11-01)

Jums negalima dirbti samdomojo darbo, pavaldaus tiesioginiam vadovui. Laisvas, kūrybinis, su vaikais, darbas sau – parduodant rankų  etno- darbus , dailės kūrinėlius.Tik idėjų primetu, nesigilindama, tikiu, kad pasijungsit prie mano infokanalo ir pati gausit konkretesnį atsakymą . Esate labai talentinga, jūsų darbus pirks (tarkim, e-bay sistemoje),  iš rankų, be jokių verslo liudijimų. Turit aibes  talentų!  Vaikų priežiūra, laisvalaikio organizavimas, darbas kokiame nors mažame bare. Smurtas paralyžiuoja jūsų protą, pasąmonę, štai kodėl muistotės. Kitiems nieko, net randa mazochistines aukštas prasmes vergiškai išnaudojami.  

Pamąstymai į šoną: Deja, visose gyvybingose, išgyvenančiose per krizes, darančiose pelnus nevalstybinėse organizacijose vadyba  spaudžia iš žmogaus  visas įmanomas sultis.  Kaip nustenkenti žmonės nusliūkins  sveiki iki senatvės?...  Samdomas darbas tik dėl pinigų psichologiškai vis sparčiau susivienodina su  senų laikų prostitučių amatu. Atiduodi gyvybinę energiją už duonos  kąsnį skaudžiausiu būdu. Tik gėdą jauti  viduje, visuomenė gi ploja per petį: darbas žmogų puošia, mąstyk pozityviai, varyk, už 800 lt, Lietuva-Tėvynė be tavo kruvino prakaito  neturės vėliavų, kurias garbingai nešios politikai ir biurokratai.  Po kokių 10 m,.jei ekonomika riedės dabar plėtojama kryptimi, atrodys norma –  vergija. Ją  suvynios į vatą ar cukraus pudrą  bananinių  oligarchinių valstybių  ruporai - sociologai ir  parketiniai ekonomistai.  Dabar – pereinamas etapas, kai mažai kas drįsta vadionti tiesiai reiškinio esmę.  Jūs gal viena garsiai įvardinate, apie ką kiti nedrįsta, neturi laisvos prošvaistės   pagalvoti iš baimės prarasti bet kokią prasmę BÛTI. Vaikų gi neturite, dėl jų aukotis neprivalote. Negi kokiuose Havajuose serferių bare nepritaptumėt?

Ši savaitė - viena palankiausių keisti gyvenimo, ne tik darbo orientyrus.   

   « AtgalAnkstesnis | Sekantis