Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2010-11-15)
Labas vakaras gerb.Saule.Jei galite ,patarkite.Buvau dariusi sunaus horoskopa pas viene astrologa ir mane labai suneramino jo patarimas saugoti vaika nuo vandens telkiniu.Kai paklausiau,ar jisai gali skesti,taip ir negavau atsakymo.Lankomes su suneliu pas psichoterapeuta,nes turi nervini tika,kuris vis kartojasi,taip pat turime laikysenos sutrikimu,del to gydytojai pataria eiti i baseina,kad vanduo apramintu,sustipretu nugarytes raumenys.Veju salin mintis apie isgirstas prognozes,nes bijau prisisaukti nelaime.Prasau padekite suprasti,kas norima buvo pasakyti to astrologo.Kaip tureciau elgtis su savo sunumi? Neleisti i baseina,neleisti maudytis.Perspeti ji(o jis dar mazas).Jis labai aktyvus,protingas,taciau savo nuomone turintis vaikas.Bijau del jo,nes patys gyvename prie Nemuno.Neramu,kad kur neilistu...Rima

Atsakymas (2010-11-15)

Įdomiai astrologas suinterpretavo Saturno Vėžyje ir Saulės jungtį. Didieji pavojai jau praėję, turėjo laiką paskaičiuot – kada, ankstyvoje vaikystėje.  Sūnaus gyvybę (Saulė) smarkiai įtakoja mama (Saturnas Vėžyje) . Jei tikite, kad nuskęs, jis ir nuskęs. Žiauriai rašau , bet MAMA negali bijoti dėl vaiko gyvybės. Ji turi absoliučiai  TVIRTAI tikėti, kad jam bus viskas gerai. Iš jos tikėjimo  galių (eneregijų) atsiranda ir  žmonės, ir apsaugos-angelai  realiame gyvenime pavojingose aplinkybėse. KO tik neprisiklausiau apie sūnų iš kaimynių, giminių, bemokslių bobulių, nekvalifikuotų , atsitikitinių medikų . Jei būčiau jais tikėjusi,  o ne savo sūnaus būsenomis, jo nuoširdžiais žodžiais,  jo ateitimi – kažin, kaip jam pavyktų išsikapstyti iš  pavojų, o turi jų nuolat apsčiai.

 

Sūnui baseinas – džiaugsmas ir sveikata, žvalumas ir energija. Sportas vandens  net labai rekomenduotinas  - nardymas, buriavimas, baidarės. Jis – atletiškas, sportiškas. Taip , mėgsta  pavojingą riziką, savim pernelyg pasitiki, lenda už galimybių ribų, bet ir susivaldo kritinėse situacijose. Na – lyderis, pavyzdinis.  Nerekomenduotina viskas, kas susiję su oru (sklandymas , parašiutizmas) ir vandens atrakcionais, vandens motorais  - mirtini kalneliai vandens parkuose,  serfingas, vandens slalomas , raftingas. ar nardymas nepažįstamose vietose  vienam, be  draugų ar instruktorių.  

Beje, jūsų žvaigždės ,pritraukia vaikui pavojus. Taigi šalia jūsų, su jumis jis  greičiau įsivelia  į ("pavojus dėl vandens"), nei vienas pats , be jūsų žinios kur  drąsiai plaukiotų. Astrologas padirbo kaip būrėjas – nuskaitė jūsų pasąmonėje išrašytas sūnui nepalankias programas. Dirbkit su savim,.išsilaisvinkit iš vidinių blokų sūnaus atžvilgiu.Tai įmanoma  jam atsivėrus, juo patikėjus, sekant paskui jo stiprybes ir laisves. Neįkalinkite sūnaus savo  pavojinguose įsivaizdavimuose, kurie veda sūnų į  gyvybei pavojingas situacijas.

Iki 2012 spalio sūnui reikia kontrolės, priežiūros, ne tik vandenyje.  « AtgalAnkstesnis | Sekantis