Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2010-11-30)
Saule, perskaiciau Jusu cia publikuota straipsni apie beprociu atmainas - kaip jis mane nustebino, kad zinotumet. Tiek neapykantos - kas Jums pasidare? Negi nematote, kad yra Lietuvoje ir normalios ziniasklaidos? Kad ir bernardinai.lt, arba kad ir ta pati "ieva", kurioje pati kazkada regis dirbote (o gal ne?), arba kad ir "IQ the economist" ar "verslo klase" - nerasite ten zmoniu niokojimo tikrai. Liudna man del jusu tokio nuozmumo, tad ir parasiau - jums asmeniskai, ne publikavimui. nesupanasekite, prasau, su tuo, ka pati kritikuojate, nes juk esate idomi. Linkiu Jums sekmes.

Atsakymas (2010-11-30)

Èia ne aš kritikuoju  :DDDD Etnoso pasąmonėje  susikaupusi mentalinė  agresija per mane išsilieja :   ))))  Jos nebūtų, jei dauguma žmonių rastų atgarsį savo aktualijoms MEDIA veidrodyje:  nagi neranda, prieštarausite? Esu tik pasišventęs laisvas  ruporas to, kas trukdo entosui progresuoti.Gyvenu tarp gėlyčių – paukštukų-žvaigždučių,   meilėje ir ramybėje, maldose už gerus žmones . Straipsniai gimsta spontaniškai – atsikeli iš ryto ir išsilieja kažkas, apie ką net nemąstei vakar .  Kitądien norėjau tą straipsnį nuimt, man irgi jis pasirodė per šaižus  Bet .. gavau daug padėkos laiškų iš mokytojų ( kurių pastabas labai vertinu), už teisingai sudėliotus akcentus. Kai pirmadienio lryte vėl pamačiau  pirmame puslapyje A.Šedžių, supratau, kad  teisingai pataikiau,  reikia rodyti žiniasklaidai trūkumus, nes užsižaidė, užmiršo kad Lietuvoje daugybė žmonių laukia naujienų apie tai, kas vyksta valstybėje. Laukia mokytojai, gydytojai, emigrantai, studentai, pensininkai - visi piliečiai, iurie lygiomis teisėmis kuria valstybę. O kokį infomėšlą jiems vis dažniau kišate?     

 

Liūdna, kad nesupratote, ką turėjau omenyje. „Ieva“, kaip ir kiti moteriški glianciniai leidiniai, -  parketinė žurnalistika, literatūros žanras, reporterio  užtarnauta pensija  – ji neformuoja įvykių srauto, ne apie ją kalbėjau . Vertybiškai jūsų minėti leidiniai labai aukšto lygio, be jie turi mažai įtakos daugumai žmonių, jų sąmonės skaidrumui – šis įmanomas sąveikaujant su svarbiausia, aktualiausia, laiku pateikta išsamia  informacija apie šalies įvykius. Jos nėra, jos pasigenda visi, nejaugi prieštarausite?

 

Kai nuvykstu toliau nuo Vilnius – nušvitimai, kiek įdomių dalykų vyksta, kokie meno festivaliai, koks aktyvus  bendruomenių gyvenimas, kokios šviesios verslininkų iniciatyvos, kiek daug turime pozityvo, kurio nė lašo  kasdieniuose įvykių portaluose, kuriais vadovaujasi emigrantai ,svarstantys – ar grįžti į A,.Šedžiaus ir I. Jurgelevičiūtės elito lygio pakraštį. Negi sunku viena eilute paleist: "Rokiškio choras laimėjo ... Klaipėdos universtitetas gavo .... Danijos investicijos pasiekė , sukūrė nn darbo  vietų."   

Rašiau, kad reporteriai  bent kartais, lakstydami po užsakovų furšetus, susimąstytų apie savo misijas. Ne leidėjuose esmė, pati dirbau „Respublikoje“ – niekas netrukdė rašyti,  apie ką norėjau, net skatino ieškoti naujų temų.  Lt profesinis reporterių, naujienų žurnalistikos cechas  priėjo kritinę ribą , kai kažkas turi juos jau reguliuot  nuo beprotiškų niekalų  žodinių orgijų, sugrąžint į vertybinę skalę..    

 

 Bernardinai.lt nepriimtini iš principo. Tai religinės pakraipos portalas. Jį palaikyti – tai sutikti su visuomenės katalibanizacija. Mano vertybėse : visuomenė turi būti atskirta nuo religijos. Ar įsivaizduojate : Times  žinias su Vatikano leidėjais? Ar leidinio žinios  bus kažko vertos visiems, ne vien krikščionims?

Pamąstykite , ką reiškia moderniais laikais „ NAUJIENA“ , kokia ji svarbi žmonių TIKËJIMUI ateitimi, kiek ji neša VILTIES  ar BEVILTIŠKUMO užtaiso.

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis