Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2010-06-23)
Laukiuosi antro vaikelio, kuris buvo ilgai planuotas ir issvajotas ir del to esu nepaprastai laiminga. Sia laime temdo itempti vyro ir dukrytes santykiai, kuriose imatau daug vyro kaltes. Jo auksti reikalavimai tiek jai tiek ir man yra tiesiog varantys i nevilti. Dukryte yra tikra Indigo vaikas ir zinoma priesinasi bet kokiem nurodymam ir stengiasi viska daryti savaip. Vyras Idigiskumo net nenori suvokti. Labai daznai pagalvoju jog vertetu issiskirti nes seimoje itampa vis auga (tikejausi, kad antras nestumas visiems atnes daugiau santarves). Vyras visuomet buvo karstakosis, taciau turi kitokiu vertybiu kuriomis dziaugiausi iki antro nestumo. Nezinia kodel jis vis labiau ir labiau klimpsta i nekaltus (taip jis vadina) zoles parukimus vakarais kuriu tiesiog nebegaliu toleruoti. Esu isitikinusi, kad ispresciau daug nereikalingu galvosukiu jei su dukryte gyventume atskirai ar griztume i Lietuva. Saule, maldauju patarimo. Ingrida

Atsakymas (2010-06-23)

Teisinga pirmiausia atsiklausti dukrytės – jos norų palikti ar ne tėtį. Būtent antrasis nėštumas užaštrina visas pirmosios santuokos įtampas. Ir dar... antrus metus iš eilės vasaros užtemimai Vėžyje užtamsina  požiūrį į vyrą, į santuoką apskritai, sukeldami skudžiausius prisiminimus. Dar vyro riboti uždarbiai (iki 2013 m), dar sekso stygius, dar iki 06/27 vyro charakteryje aplinkiniai fiksuoja vien ydas,  jis kitiems rodosi blogiukas....dar nuo 06/27 iki 2011/03/23 Juodas Mėnulis Žuvyse (būsit linkusi į žailingus sau sprendimus). Dar iki 07/21 Saturnas Mergelėje ( moralinis priekabumas, pragmatizmas). Dar  karminiame  Ingridos scenarijuje išrašytos kitą vasarą skyrybos (jos įvyktų, jei pasiduotųmėt savaiminei įvykių tėkmei, ignoruodama vidinį darbą su savimi, įtampų santuokoje mažinimą) . Oho- ho ,  kiek daug „jautrių“ sudėtingų veiksnių susipliusuoja ,stumia  lengviausiu keliu – bėgti  nuo įtampų.  Bet ... turite šeimą,  kas yra didžiausia vertybė naujais laikais Vyras jus labai myli ir stengiasi visaip kaip prisiderinti. Su antra dukryte jis elgsis  absol  kitaip – labai mylės, rūpinsis, nebus tos griežtos kritikos, kaip su pirmąja.

Lengvi parūkymai (gi analogas alaus pliaupimui :  )))  baigsis 2017 metais. Iki to laiko konfliktai jus lydėtų poroje su bet kuo. Tai jūsų  nesitaikstymo su jo silpnybėmis, pernelyg užaukštintų reikalavimų (prasidėjo prieš kelis metus) , o ne jo charakterio trūkumas.

 

Dėl indigo auklėjimo – nesijaudinkite. Jie – išmintingesni, perauklėja tėvus.Ypač sparčiai „perauklėjimas“ vyksta, kai šeimoje auga 2 indigo vaikai, kurie kaip vertėjai-tarpininkai  pasikeisdami nutransliuoja tėvams opiausius poreikius. .

Pasistenkite dėl būsimo kūdikio  gerų žvaigždžių – jas lemia mamos vidinė  ramybė,  ir – TËVØ tarpusavio  SANTARVË tik nėštumo metu . Negi norite pasunkinti jos būdą ir tuo pačiu . likimą pasiryžusi staigioms skyryboms?????? Labai prašau, pasistenkite pakilti aukščiau ego-norų vardan būsimos atžalėlės gerovės.« AtgalAnkstesnis | Sekantis