Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2010-06-29)
Miela, Saule! Atsiprašau, kad Jus trukdau su savo klausimais,gal ir man galit surasti išeitį iš beviltiškos padėties. Turiu labai didelių problemų.Per savo kvailumą įklimpau į dideles skolas. Tam, kad susimokėt milžiniškus procentus, ėmiau vis naujas paskolas, tačiau gaunamų pajamų neužtenka padengti greitųjų kreditų skolas, o tik procentus.Todėl skolos tik didėja... Šiuo metu antstolis jau areštavo mano visas sąskaitas. Butas taip pat užstatytas bankui. Kiekvieną dieną kreditorių skambučiai varo iš proto, nebegaliu ramiai nei dirbti, nei gyventi. Padėkit surasti kokią išeitį, būsiu labai dėkinga. Ačiū, jei atsakysit.Daiva

Atsakymas (2010-06-29)

Antrus metus  iš eilės vasariniai Saulės užtemimai  (įtaką daro visus metus, iki pat šio gruodžio) suaktyvina jums paskolų niežulį, kai  emocijos ir baimės vertė (verčia)  klimpti į  vis didesnes skolas.

Liepą skrupulingai tarkitės su banku dėl palankiausio jums varianto. Pardavusi butą, grąžinkite palaipsniui  skolas greitiems kreditoriams. Svarbu, kad procesai judėtų. Kažkaip turite nukirsti kreditų  uodegą iki 2012 metų. Priešingu atveju teks patirti fizinį smurtą iš jų pusės. Butų nuoma – pinga, vardan laisvės ir ramybės teks paaukoti stogą. Ir – lygiagrečiai - paieškos didesnių pajamų per draugus užsienyje  (kad ir sezoninių) –  susigrąžinti  likusias skolas ir užsidirbti naujam būstui, susimokėti už klaidas. Jums  lengvai sektųsi koks elitinių kačių veislynas. Kilmingos, stiliovos, atvežtinės  katės brangios. Finansiškai stabilesnis laikas – tik nuo kitos vasaros.

Įkvepiu: draugai Kipre viešbutyje, dirbdami sodininkais, per metus išsivyniojo iš  „klestinčio verslo LT- šalies“ verslo skolų, jau taupo, planuoja namo pirkimą ten.    

Dėl kreditų galit kaltinti tik praeitus gyvenimus. Pati iš  bėdon pakliuvusių moterų lupot  kadaise žvėriškus procentus. Štai karmos švytuoklė trenkė atgal: smegenys atsijungė akistatoje prieš tolygius įtaigiai pragmatiškus kreditorius.  

Yra drastiškas dvasinis metodas: vidujai sąžiningai prieš  Dievą  pasižadėkite, jog nuo kiekvienos būsimos algos 10 proc. aukosite , tarkim, lietuvei, neturinčiai pinigų vaistams nuo vėžio.Tyliai tą reikia daryt, be viešų TV akcijinių balionų-pajacų-dirbtinių ašarų-sms  operatorių milijoninių pelnų . Ir malda kasryt –kasvakarą , lyg SOS pagalbos prašymas . Jei nuoširdžiai tą darysit, su vidine atgaila -  atsiras  neužilgo šalia žmonės, kurie atves kitus gerus žmones, ir .. viskas natūraliai sklandžiai išsivynios. Dievas – ne kreditorius, jo baudos už neišpildytus priesaikus - žymiai žiauresnės . Tik neužsispirkite nepalaužiamuose reikalavimuose-žinojimuose su aplinkiniais, jėga   ir įstatymai dabar – jų pusėje, o atsakomybė – tik jūsų vienos, nė su kuo neišeitų ja pasidalinti ar kam užkrauti. Su pinigais iki pat 2024 m apskritai būkit itin taupi, atsargi ir "kieta".  « AtgalAnkstesnis | Sekantis