Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2010-06-29)
Nezinau kodel, bet paskaicius ivairias istorijas ir atsakymus, as atrandu optimizmo, atrandu noro stengtis gyventi taip, kaip as noriu! Bet pasigendu pabarimu, pamokymu :) Tai labai noreciau išgirsti, ko negalima daryti auklėjant man savo vaika. Nesuprantu.. as auklėdama ji tik išsenku, pavargstu su juo.. net kartais jis mane ignoruoja, manim manipuliuoja, bando mano kantrybe iki \"dugno\" :) su vyru kartu nebegyvenam, likimas sukloste taip, kad jam teko išvykti i užsieni ir i Lietuva nebegris. As ruosiu skyrybų dokumentus. Gal jam trūksta vyriško auklėjimo? Tada kaip man vienai atstoti mus abu? Matau, kad jis turi labai daug energijos, kaip man jo energija nukreipti geraja linkme? Laima

Atsakymas (2010-06-29)
Faina, užduodate  teisingus klausimus, kuriuose  išryškėja ir atsakymas :   ) Taip, jam LAAABAI trūksta vyriško auklėjimo, o labiausiai – brolio ar sesės. Vienai savarankiškame gyvenime sūnui vis pritrūks laiko arba dėl jo teks  daug ką paaukoti, kad nenuslįstų į priklausomybes, neprapultų gyvenime .Bendrai, KOL ESATE VIENA, nepalikite šio vaiko be priežiūros, kad dėl begalinio judrumo nenuskęstų,  iš smalsumo neprisirytų vaistų.  Reaguokite į  sapnus apie jį,  kaip į rimtą įvykinį signalą. Moment reaguokit į jo ligas.  Ypač  padidintos priežiūros laikas – 2010/08-2012/10. Auklėjimas palengvės, įtampos baigsis  antroje santuokoje , kai pagimdysit antrą vaiką, kuris bus pirmajam mokytojas- maitintojas - gabumų skatintojas-idealus pašnekovas.  Jam didesnę teigiamą įtaką darys patėvis , nei biologinis tėvas, šis  labiau tinkamas įvesti jį į vyrų jėgos pasaulį. Sūnus vyrų tarpe labai nepasitiki savimi, kompleksuoja, to neparodo, tai nesimato iš šalies. Vidinis nepasitikėjimas savimi ,ypač  bendraamžių grupėse gali pasireikšti beribe drąsa, pirmajam  puolant bet ką, kad tik įtvirtintų autoritetą . Grupės sunkiai jį priima, dėl ko stenkitės nekeisti dažnai darželių-mokyklų. Gražus, įdomus, ryškus vaikas, į kurį verta daug investuoti – knygos, filmai, mokslai, intelekto lavinimas. Kaip priešnuodis jo polinkiui į hyperaktyvumą – lenktyniaukite  su nekūrybiška mokykla. :  – įdomesnėmis žiniomis,  naminėmis diskusijomis apie  tai, ką matėte-girdėjote. Jis trokšta bendravimo-judėjimo (dviratis, lenta, parkūras). Lyderio tipas,  siekiantis ir turintis galių valdyti kitus.
Jūs -  prasta  kryptinga pedagogė, auklėjimą paleidžiate savieigai, bėgate nuo problemų, absol  emocinis chaosas. Nebandykite čia dirbti su savim, kaltintis...Derinti vaiką ir karjerą (tai visada kirsis).Yra kaip yra. Auklė jam gal net labiau tiktų . Jūsų stiprybė –  nuolaidžioje meilėje ir natūraliose nuojautose, ko sūnui reikia.. Šie 2  „metodai“ seksis be nurodymų iš šalies.
     

« AtgalAnkstesnis | Sekantis