Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2010-07-07)
Kreipiuosi į Jus asmeniniu klausimu, taip jau yra, kad abi mano gyvenimo meilės, tiek pirmoji, tiek antroji(šiuo metu) yra/buvo nelaisvi, dabartinis vedęs. Santykius bandau nutraukti, bet vis nesėkmingai jau 5 metus, be galo kankina mane šis ryšys, nerandu ramybės... būsiu dėkinga už atsakymą. Mano gimimo data: Toma

Atsakymas (2010-07-07)

Įsimylėjusi niekada neturit ramybės – blaškotės, dvejojate, lyginate su kitais, klausiate patarimų, reaguojate į aplinkinių nuomonę.  Jūsų meilės santykių - sūpuokliška eiga :  ))))) Tai ramybė, tai viesulai .

Įklimpimai  ir  patikli priklausomybė nuo aplinkos  2008 m tema, jau nuo 2013 m tapsite savarankiškai mąstanti, atspari ir manipuliatoriams ir masiniams stereotipams (beje, ir svoris ženkliai nukris, suliesėsit).   

Kodėl tiek tragizmo žodyje „kalinys“?  Štai didžioji dalis LT valdžios žmonių pagal grobstymo mastus nėra kaliniai tik todėl, kad turi galios įrankius, apsauginius svertus, jiems tarnauja valstybės remiama  sistema, pradedant  paprastu policininku ir baigiant  Seimo nariu ar kokiu prokuroru.

Kažkodėl negėdinga įsimylėti, tarkim, į  ex-kalinį S.Stomą ,  į studijų  lėšų „užvaldytoją“  M.Adomėną,  į „katalikų skaliką“ P. Subačių . O štai pamilti paprastą žmogų, padariusį 1000-riopai mažesnę  pražangą ir neturėjusį išpirkos-„otmazų“, pakištą draugų  – jau tragedija?

Tarp jūsų – stiprūs jausmai, bet  rudenį- ypač apie Kalėdas juos gali sužlugdyti gyvenimo logika, pragmatinis paskaičiavimas.

Jis –  drąsus, kovotojas, pats sprendžiantis skyrybų- vedybų reikalus, ieškantis mylinčios moters, gebančios suvaldyti jo beprotišką impulsyvumą. Deja, bet koks žodis, žeidiantis jo orumą,  žaibiškai atjungia protą ir įjungia kumščius. Tik moters jausmai, meilė tą suvaldo.   Elgtis su juo reikia atvirai, tiesiai, be užuolankų .

Keliai: paklausot bendros nuomonės- ir lengvai užbaigiat šį ryšį jau rugpjūtį-spalį. Esat palankamai nepriklausoma ir valinga tokiems žingsniams. Arba: tiesiai šviesiai  akis į akį  (ne laiškais) atvirai kalbat su juo apie ateitį – ir darot abiems palankius sprendimus, išsaugančius mylinčiųjų porą.  

Kodėl taip vyksta? Pasireiškia inkarancinės praeities įgūdžiai-įpročiai  - gelbėti asmenybes, 

pasišventusiai pakeisti jų vektorius, perlydyti dvasiškai į gera. Šiame gyvenime reikia mokytis tikro dvasingumo - siekti  savo pačios dvasinio augimo,  aukotis  vyrui ir šeimai, pabėgant iš situacijų, kur aplinka jau ima jus perdarinėti, o ne jūs ją. 

  

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis