Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2010-07-15)
Oi, Saule, net nepatogu, bet siunciu ta pati laiska 3-ia karta, stai tokia neatidi esu ir issiblaskiusi. Juk nepapildziau tiksliom valandom.Dekoju uz kantrybe :) Pasigyriau savo draugei,kad parasiau Jums laiskuti - labai apsidziauge, sake, kad Jusu patarimai jai buvo labai taiklus ir naudingi, kad tai yra kur kas placiau nei vien tik astrologija, kad Jus turit ypatinga dovana i viska pazvelgti per keleta prizmiu. Ir dar gavau pylos,kad neparasiau Jums gimimo vietos, o tik datas. . Dar vienas klausimas iskilo mums abiem - del tu mano keistu agresiju per nestumus, ar gali tai buti mano draugo buvusiosios itaka? juk jie iki pat siol susirasineja, skambinejasi ir t.t. juokingais \"meiles\" laiskuciais , nepaleidzia vienas kito, as tai jauciu, ir noriu pasitraukti - tik negaliu, gal tai meile, gal priklausomybe, o gal noras , kad abu mazieji turetu teti, nes su didckiais ju tevas beveik nebendrauja.Gal as kankinuosi pati ir kankinu savo artimuosius be reikalo, o gal seniai reikejo issiskirti, tik valios neuztenka....Juk baisu - ketvirto laukiuosi .Ir pastojimai keisti - pagal medikus to negalejo ivykti, o as pastodavau, kai tik nuspresdavome skirtis. Gal tai karma kokia.... mano gimines moterys isada pastodavo pries skirybas - kas grazindavo vyrus i seima. Nezinau, miela Saulute, ka ir galvoti. Esu tokiame pasimetime, kad nieko pati nebesuprantu, kas daros. Padekite, prasau, bent ant kelio uzveskite, ka as darau ne taip, nesinori pazeidineti Dievo valios ir karmos desniu.......tik panasu, kad paskutiniu metu esu visam tam kurcia ir akla.......Pagarbiai, Vitalija

Atsakymas (2010-07-15)

Kankinate ir artimuosius ir antrą pusę jau trečius metus, nuo 2007 vasaros. Priekabėmis prie smulkmenų, žodžių,kompleksais,  irzlumu dėl nepatenkintų daiktinių poreikių . Gi nemokate gyventi taupiai, o kaltų  dėl nepriteklių, pralaimėjimų  visada ieškote kituose, tik ne savyje. Medalį  auksiniam, geraširdžiam vyrui už tai, jog dar jūsų nepaliko ir rūpinasi visais  vaikais.  Jei nesusivaldysite ir galąsite į jį liežuvį,  liepos antroje pusėje – rugpjūtį jis neapsikentęs trenks durimis. Ir jokia čia ne giminės karma,  o atkreipkit dėmesį į savo lengvabūišką elgesį, dėl kurio ir ateity lengvai pastosit . Išsiblaškiusi nei dienų skaičiuojat,nei saugotės,  na, kaip plaštakė.  

 Žinau, kad yra tabu – nebarti nėščių . Ne aš baru, o būsimas vaikas. Dėl savo  egoizmo  net nesusimąstote, kur  paleidžiate kūdikį, atimsiantį  duonos kąsnį  iš brolių. Praėjo laikai, kai kiekvienu naujagimiu Dievas pasirūpindavo. Išmintis :„Bus vaikas, bus ir duonos“ galioja smarkiai atsilikusio išprusimo žmonėms , nemokantiems atsakyti už save , saugotis ,mąstyti apie vaikų ateitį, būsimiems juodadarbiams,  kurie už duonos kąsnį vergaus IT pasaulio piliečiams . Vaikui duonos nebeužtenka, jam reikės ir atskiro mobilaus , ir kompiuterio. Prabangą būti daugiavaikiais gali sau leisti  nepakaltinami religiniai ar tautiniai fanatikai . Turtingi. Socialiai garantuoti stiprios ekonomikos šalyje. Salų žvejai, kuriems nereikia batų, kailinių, bet ir jų bananus klimatas greit išdegins, teks planuotis.    

       

Vaikų kekėmis galima prie savęs primagnetinti tik irgi nepagydomai konservatyvių pažiūrų vyrą. Yra alimentai, auklėti galima ir teisingu poelgiu – nesitaikstyti su despote žmona. Jis nepaliks jūsų iš gailesčio, dėl geros širdies, iš meilės.  Pagailėkit jo jausmų, atigręžkit į jį bent jau su padėka. Jis to vertas. Antro tokio atlaidaus nesurasit. Nepykit už karčius žodžius, giliai sujaudino vaikų ateitis. Kiek jiems teks žemintis, blaškytis, kol įsitvirtins. Taip, jaučiate teisingai - šis vaikas atneš taiką  ir džiaugsmą į šeimą, suvienys visus, bus reto grožio, visi labai mylės, atsiras ir padedančių, užauginsit labai lengvai, nes juo visada rūpinsis draugės, tarnybos, nepraradę atsakomybės šviesūs žmonės.   

      « AtgalAnkstesnis | Sekantis