Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2010-08-02)
Miela Saule, Jus esate daugelio patareja. Ka as padariau blogai sunaus auklejime. Kaltinu tik save.....Iskaudino zodziais, bet labai bijau, kad kada efekto bukleje tikrai nepakeltu rankos pries mane, motina. Geda artimiems zmonems, draugams, giminems papasakoti, tai pasakoju Jums. Sunui tik suejo 18 metu, bet mokosi dar gimnazijoje. Ir siais metais musu seima paliete finansine "krize". Buvo jis iptares gauti ka tik norejo. Tai vienas auklejimo minusas, bet ir vel sutartadavau, kad materialiai gaus viksa, bet namu ukyje turi padeti su darbais. Padedavo. Bet visa vasara pas ji tik pramogos su draugais ir visur reikia tu litu. Ir kai vel paprase pinigu, kad vel vaziuoja prie ezeru su palapinemis su draugais, tiesiog pasakaiu : Sunau, as taves ten neleidziu, nes visa seima vaziuoja i mociutes sodyba. Jis uzsiplieske ir reze man tokius zodzius: I snuki nori? Man 18 - ka noriu ta darau. O jei soksi man i akis - papjausiu. As ziurejau i sunu ir netikejau savo ausimis ka isgirdau. Ka as praleidau auklejime? Ka dariau ne taip? Su tevu ju santykiai salti. Nes kai jam buvo 14 metu - panasiame elgesyje tevas panaudojo jega. Jam skele antausius, sunus soko ant tevo. Tada jegos buvo jo menkos, tai tevas stumtelejo ji. O as stebejau ir tylejau, tik galvojau, kad sunaus nesuzalotu. Ir veliau tevui pasakiau, kad auklejimu uzsiimsiu as pati, kad graziuoju galima pasiekti daugiau , nei fizine jega. Tevas sutiko. Bet dabar nezinau nei kaip elgtis su sunum. Abu tylime. As negaliu atleisti jam tokiu zodziu. Nejau uzauginau bloga zmogu. Net draugai jam sako, kaip tu grubiai kalbi su mama. Man geda ir pries jo draugus ir pries save pacia........Daiva

Atsakymas (2010-08-02)

Ir kodėl gi neatleisit ? Prieš jo draugus mažiausiai gėdinkitės. Būtent jų grupinio bendravimo energijas  - įpročius jis sutransliuoja. Jiems pakanka valios nesakyti to  tėvams į akis, o jūsiškais nesuvaldo naujų  (nuo šios vasaros) Urano Avine energijų – pavaro jų pagrindinę bendrą mintį tiesiai – grubiausia forma. Jūsų auklėjimas nepriekaištingas, sūnus labai jus myli. Bet....pamėginkit suprast : indigo vaikams neįmanoma priešintis kolektyvo, grupės bendroms žaidimo taisyklėms.  Jis – vienas iš lyderių, neturi teisės kažkaip krist jų akyse.

Kitas svarbus momentas – šiemet ir kitą pavasarį jis mezga  naujus ryšius, kurie padės  ateityje profesijos pasirinkime , kad ir  tuose pačiuose uždarbiuose. Net neturiu iliuzijų, kad savo jaunuolius galėčiau įsakmiai nuvaryt į sodybą – tik gražiais prašymais, kaip su lygiais, kai jiems išpuola laisvas laikas nuo draugų.       

Visas lietuvių jaunimas ( nuo 14- iki 25 metų ) šiemet ir kitą pirmą pusmetį stoja piestu prieš pareigas šeimai, buityje, prieš bet kokią valdžią. Puikiai juos suprantu ....jie  atsidūrė lyg tarp dviejų  ugnių-girnapusių : tarp prislėgtų sąstingio  šeimų  ir plėšikaujančios valdžios, tarp vertybinės padorios tėvų pagarbos įstatymams/ tradicijoms  (gi valdžia skersą dėjo ant visų įstatymų, jai jie negalioja)  ir jaunimo asmeninio noro greičiau užsidirbti ir kažką keisti, neprarasti ateities perspektyvų, neįgrimzti ilgam į  tėvų stagnaciją, kuri kažkodėl  vadinama „ laikinu taupymu ir diržų susiveržimu“ Èia perskaičiau bendrą situaciją iš žvaigždžių, ne iš Šimonytės  melagingų  "optimistinių" raportų.  

Eikit į jį tik per meilę ir susitarimą, kantriai, be jokios prievartos.  Gi galima gražiuoju susitarti, kad nuvyks pas močiutę , kada galės. Raskit laiką nuoširdžiam pokalbiui, nestovėkit skersai jauno kelio.Finansuose laikas įvesti griežtas žaidimo taisykles: mėnesiui gauna tam tikrą sumą, lai planuojasi ir tesižino, be jokių išimčių. Jam jau – 18-ka. Jei nori daugiau – lai užsidirba  lauko ar kitais darbais. Prisitakys, nes iki kito rudens kiek beduotųmėm - viską nežinia kur  išleistų - nesuvaldo pinigų.          

 

 Agresija  prie mamos: 2010/08-09 ir 2010/ 03—04 mėn  tema , nestatykit jam tada sienų- galvą pramuš. Beje, noras ir gebėjimai patenkinti norus, gauti žaibiškai - jūsų genai. Gi puiku  - žmogus nesitaikstys niekada su tuo, ką jam duoda kiti ,  o aktyviai  veiks pats  - kad gautų. « AtgalAnkstesnis | Sekantis